Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
daddy 11.02.2004 u 23:34:10 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
e, pa nažalost, krivo si čuo. jako jako krivo. nit će bit besplatne karte, nit nama netko nešto plaća.
arhimed 12.02.2004 u 01:12:48 profil autora
da, jasno mi je da se radi o krivoj informaciji.
u suprotnom, ne bih ni išao u kazalište s namjerom da kupim ulaznicu.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 12.02.2004 u 01:36:41
nitko 12.02.2004 u 02:58:04 profil autora
može li se znati, ima li još uvijek govora o minibusu, da li moram za osijek stopom?!?
Hadzo 12.02.2004 u 08:59:16 profil autora
Ja ću ići za Osijek u srijedu poslije posla, oko 16, 17 h, ali se ne vraćam odmah u Zagreb jerbo moram u četvrtak ići u poreznu upravu predati prijavu poreza i to, i vrlo je vjerojatno kako ću ostati do vikenda. Znači, bespla prijevoz u jednom smjeru imaš, a za natrag si sam na svome. Mislim da postoji ponoćni vlak koji vozi do metropole punih šest sati, što je mučenje vrijedno onoga iz Danteova pakla, ali ako je sila, sila je. Ukoliko ne bude ništa od minibusa (a odaziv je čini mi se slab), to ti je jedna od opcija.
Hadzo 12.02.2004 u 09:05:22 profil autora
Zeek, to je uobičajena cijena za Osijek, osim ako nisi Thompson ili Škoro. Bio si u Osijeku za Novu godinu, vidjeli smo se, znaš kolike su razlike u cijenama. Ja kad dođem na godišnji dolje uvijek doživim kulturni šok, ali jebeš ga. Vjeruj mi, za dobar dio ljudi i 35 kuna je mnogo. (Uostalom, usporedbe radi, sjeti se koliko smo platili za Bambi Molesters prošlo ljeto, 0 kuna, zar ne?)
nitko 12.02.2004 u 09:34:26 profil autora
prijateljica, koja je iz os, a bit će kod mene u zg i ja otići ćemo vjerojatno stopom negdje oko podne pa ak ništ ne ustopamo, vidimo se na naplatnim kućicama. hvala za ponudu.
što se noćnog vlaka tiče, jako dobro znam što znači voziti se s njim, i nažalost moram drugi dan natrag, ali i podravka ujutro u 6 će ipak biti moj izbor.
zadnjijeprvi 12.02.2004 u 13:05:00 profil autora
Daklem, koncert počinje u 21 sat (točno, kao i u Gavelli).

Cijena ulaznice je 35 kuna i mogu se kupiti samo na blagajni kazališta od 8-15 sati (ponedjeljak - petak) i od 9-12 sati (subota - nedjelja).
Svi zainteresirani Forumaši nek mi se jave, pa ćemo isfurati karte po 25 kuna.

Koncert je jedan od događaja u sklopu proslave 8 godina Gradskog radija.
Hadzo 12.02.2004 u 14:56:50 profil autora
Evo, ja se prijavih. Nadam se kako će biti vremena za neku cugu prije ili poslije nastupa, vidimo se u Osijeku.
nitko 13.02.2004 u 14:49:55 profil autora
ja jučer nabavih karte, za svaki slučaj.
prema zadnjem dnevniku ispada da je koncert u os posljednji pipsa u rvackoj. hm, mislim da mi je to potpuno jasno.
ifka 14.02.2004 u 12:21:21 profil autora
ja danas kupila karte za pipse. moram priznati da je malo karata prodano...dobila sam red 2, sredina.
a zašto nema plakata po gradu? mnogo ljudi ni ne zna da pipsi imaju koncert u srijedu. ipak...nadam se da će nas biti "dovoljno".

pozdrav svima!
sadrzaj je izmijenio/la - pi u 14.02.2004 u 16:36:20
Filip 14.02.2004 u 14:12:39 profil autora
danas je moj sretan dan..
probudi me telefon. zove me tata. "jel želiš u nedelju da ideš u zagreb?"
ni sam siguran dali sam se probudio ili još sanjam. kažem: "hajde ponovi još jednom."
"pitam te dali bi htio da u nedelju ideš u zagreb?" ipak ne sanjam.
evo u čemu je stvar. neki njegovi prijatelji u nedelju uveče idu u zagreb. ima praznog mjesta u autu. i otvara se mogućnost da i ja odem.
par sekunda nakon tog kontam da je 18.02. koncert u osijeku.
ali ima jedan mali problem, ovi njegovi prijatelji idu natrag za skopje u utorak (17.02) uveče.
prema tome.. htio sam pitati nešto oko osiječkog giga. dali će se možda grupno ići u osijek? jer fakat ja bih se malo pomučio oko povratka u skopje ako se eventualno putuje na koncert. ne bih iskoristio auto za povratak u skopje (recimo vraćao bi se busem), ali bio bih na KONCERTU pipsa.
molio bih da me obavestite što prije (na forumu ili mailom), kako bih znao što da odgovorim ovim ljudima.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 15.02.2004 u 11:57:41 profil autora
Ja u srijedu poslijepodne idem iz Zagreba za Osijek i bit će mi drago povesti te, ali kao što već rekoh, ne vraćam se u Zagreb isti dan. Kod mene u Osijeku možeš i prespavati ako to bude potrebno. To ti ja mogu ponuditi.

Naravno, ako bude netko tko će ići autom za Osijek i vratiti se istu noć, to bi ti bila najbolja solucija, ali za sad ne vidim nikoga da se javio. Možda bi ti bend mogao izići u susret, mislim, ako ćeš već prevaliti toliki put od Skopja do Zagreba i Osijeka, možda bi se našlo neko mjesto negdje u kutu kombija za bjernog forumaša...
lollipop 15.02.2004 u 12:39:27 profil autora
ja bi rado ponudila auto, ali nesto steka i ne znam da li ce u srijedu biti sposoban ici do osijeka. to cu znati u srijedu pred put, dok auto odluci jel radi ili ne. ali, mnogi ljudi su rekli da bi isli, pogotovo ako se ide s autom (u tom trenutku lada je prela ko mace), tako da si sve mislim, sta nije da bi nas se moglo 15ak skupit? nakon sto sam cula ko je predgupa, a i nakon zadnjeg dnevnika, stvarno jako jako zelim ici na taj koncert i bas bi mi bio bed da izvisim. enivej, ajde javite se svi koji bi isli pa da vidimo koliko nas je to opce. u slucaju da ce nama auto funkcionirati, primamo 3 prosjecno gradene osobe u auto s tim da molimo doprinos za benzin jer smo totalno bez love (da, london se blizi, jebiga).
po mojim saznanjima, isli bi dip, ja, zv, mozda sestra? cura?, vlado, hadzo, electro, sally?, darko? i evo cak i filip. ovo je u najboljem slucaju 11 ljudi (a linda i +1?), a vidim da razni ljudi po forumu pisu da svakako idu, samo ne znam di zive. ajde ljudi, javite se, idemo se izorganizirat!

p.s. dragi PIPSI, ovo bi mi bilo dosta bitno, ako slucajno znate, u koje vrijeme bi 1. koncert u londonu poceo? please respond
sally 15.02.2004 u 14:45:40 profil autora
ja i moja bolja polovica bi isli. to ti je sally +1 :)
dakle, vec nas je 12.
linda 15.02.2004 u 16:33:35 profil autora
ja i moj +1 takodjer bi jako jako jako isli, ali imamo frku s ispitima.
pregovori su u tijeku.
do najkasnije sutra navecer javim dal idemo il ne. ako idemo postoji mogucnost da bi isli s autom pa bi u tom slucaju mogli primit troje ljudi.
sutra vam javim
Filip 15.02.2004 u 23:34:22 profil autora
ipak idem malo kasnije. za nekih 15 minuta polazimo iz skopja.
sutra ujutro sam u zagreb. pa čujemo se, vidimo se. ja ću nazvati vladu kad stignem. pa onda nekako kontaktiramo preko njega.
i nadam se da u osijek idemo što više ljudi.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 15.02.2004 u 23:37:09
vlado 15.02.2004 u 23:37:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajde.
linda 16.02.2004 u 00:14:15 profil autora
mi ne idemo. visa sila (faks). jebi ga. jako, jako mi je zao. svi koji idete zelim vam dobru zabavu (uz pipse je to jednostavno neizbjezno).
lollipop 16.02.2004 u 00:49:44 profil autora
sad sam skuzila da i nitko i njegova frendica idu. eto jos dvoje :) jeste vi iz zgba?
sutra idem u sredisce na dva dana pa ne znam kako ce mi tamo internet funkcionirati odnosno hoce li uopce. ali, ne posustajte, ima da svi idete!
zadnjijeprvi 16.02.2004 u 10:21:46 profil autora
Ljudi što se karata tiče zasad imam prijavljeno:
Hadzo +1
Arhimed

Tko sve od vas dolazi? Ajd mi pošaljite imena i to što prije.

Forumaši iz Osijeka - hvala na informacijama
Hadzo 16.02.2004 u 14:08:15 profil autora
Pa nemrem bolivit, toliko je njih govorilo kako će ići a sad odjednom prijavljena samo dva čovjeka? Loše, loše. Pa nije Osijek baš toliko daleko...Daj, javite se Sanjinu a i ja bih nešto fino organizirao bude li putnika (zlo)namjernika s foruma.
vlado 16.02.2004 u 15:15:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne znam je li vam jasno, no da ponovim:

Filip i ja trazimo prijevoz do Osijeka. Po mogucnosti i nazad. Jebemti, da je samo malo bolja veza vlakom, ne bih dvojio, al ovako...
vlado 16.02.2004 u 18:07:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Javio mi se Filip. U Zagrebu je.
electro cute 16.02.2004 u 22:09:37 profil autora
preumoran sam i presjeban da bih vse ovo chitao.jel ima busa ili ne?jer ak ima ja bi isho...a mozda i josh jedna osoba.daklem, pliz respond.
electro cute 16.02.2004 u 22:23:21 profil autora
i, bash je zajebano sta pimpsi imaju uvek koncert kad repka igra.manje ljudi...
vlado 16.02.2004 u 22:30:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Navijaci ostaju doma.
SUUUUPERRRRR!!!!
zomri 16.02.2004 u 23:06:39 profil autora
i ja sam ozbiljno razmisljao da dodjem u osijek, ali nova licna, bez koje posto nemam pasos ne mogu preko grane, ce tek u ponedjeljak. steta, a osijek je bas blizu gracanici. samo dva i po do tri sata. steta, bas steta. :(((((
zumbula 16.02.2004 u 23:25:02 profil autora
e, zomri..nego blizu je sff, ma nije baš, ali priča li se štogod već o mogučim gostima i filmovima..ljudovi kad bi se kretalo..ima li busa? mjesta u autima?
electro cute 17.02.2004 u 00:58:51 profil autora
ima li busa????????
jel filip tu????poslo sam mu poruku al mu nemre doć, prokleti vodafoni, roamingi i ostala čudesa postmoderne!
ima li auta????negdi, bilo di, bilo šta...ja oču u taj jebeni osijek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kad već nemam para za londru.argh!
zomri 17.02.2004 u 01:17:15 profil autora
zumbul, sljedeci je jubilarni deseti sff i kako kažu pripremaju najbolje goste do sad. ubjedljivo.

šššššš...šuška se da će monika belucci doć u rajvosa pošto glumi u novom tanovićevom filmu čija je premijera - pogodite gdje;)