Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zadnjijeprvi 07.01.2004 u 11:58:42 profil autora
Nakon puno taktiziranja odlucili smo da ipak stavimo KFS van prije 2x2.
Da ne duljim - premijera KFS-a ce biti u novoj emisiji HTV-a "Bljeskalica" u petak, 9.1. na 2. programu oko 23 sata.
U pitanju je nova glazbena emisija, miks Pravog vremena i Gradskog ritma, dakle, bend u studiju, ziva svirka, spotovi, prilozi itd.

Od slijedeceg tjedna moci cete ga gledati i, sto je vaznije, glasati za njega na Glazbenoj TV.

Sutra picimo za Pulu snimat spot za 2x2. Proci ce malo vremena dok ga zgotovimo jer narucujemo neke materijale izvana... Rezira ga Mauro, snimamo u Domu Hrvatskih branitelja, a u spotu se po prvi put nakon sto godina pojavljuje bend! Daddy svira klavir.
Josh 09.01.2004 u 23:28:00 profil autora
prokleti kralj
spot mi je super!
a i voditeljica nije loša :)
jelena 09.01.2004 u 23:37:40 profil autora
e, dobar je spot. mogao je bit bolji, al i ovako je mnogo dobarrrrrr.
arhimed 10.01.2004 u 02:54:56 profil autora
a i voditeljica nije loša :)


voditeljica je vrlo sexy. nažalost, tu prestaju svi komplimenti vezani uz njezino vođenje večerašnje emisije. iako se (neukusno) trudila biti zanimljiva i duhovita, frano je bio puno bolji.

a sad o spotu.
e, pa, ako apstrahiram audio od videa, spot mi je jako dobar i originalan, ali, kao što daddy zna reći, spot ide šumom, a pjesma drumom. govoreći iz perspektive gledatelja laika, mislim da bomba od pjesme kao što je "kfs" treba imati znatno živahniji spot. ono što je redateljica uskladila s pjesmom su oni krugovi, a koreografija je, ponavljam, nekako prespora u odnosu na tempo i ritam. bar meni tako djeluje.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 10.01.2004 u 02:57:16
morsky 10.01.2004 u 12:12:46 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
spot je klasu bolji, od prošle "finalne" verzije.
smiley 10.01.2004 u 14:42:44 profil autora
ne znam zasto, al bas imam potrebu napisat slijedece. bok svima; nisam fan i ne slusam PCVC, al mi je bilo uzasno zao gledat kak se evidentan trud oko banda i svega sto uz to ide, prosipa, da ne kazem prostituira, u necemu tako nakaradnom sto pretendira da bude "glazbena emisija za mlade"; i sve to pod urednickom palicom najveceg mediokriteta, i polupismenog kvazikriticara na ovim prostorima kad je o glazbi rijec. mislim, jasno mi je...promocija, epp, truc-trac blah-blah...o spotu uopce ne mogu govorit, jer sve sto je islo prije i poslije istog, sva ta nepotrebno lazna euforija...da se zbljujes... a tek onaj, sjekirom narezan, kakti prilog o snimanju novog spota... bozemesacuvaj
voditelji!?... to je tek materijal za jedan fini esej na temu: "ajmo dat da se ljudi kerebece po studiju, pa mozda nesto i ispadne".
stvar je zapravo u tome, da sam htio pitat...postoji li sansa da band odjebe sve te ex-yu vukojebine, mislim SVE, i da sav napor ulozi u bilo kakav nazovi-proboj, bilo gdje u tzv. svijetu...u madjarskoj hebote, ak ne vec u GB!?
drzim fige...sve najbolje