Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
eskimo 06.01.2004 u 12:25:30 profil autora
nego, moze sanjin napisat datume i za ostale gigove u slo. ovaj mjesec?
dulce 06.01.2004 u 21:01:49 profil autora
nema boljeg mjesta za svirku u ljubljani, al fakat. obozavam taj bar. samo da je karta jeftinija, sad bih ja. jel sigurno da ce bit svirka?
oak 3 06.01.2004 u 21:51:27 profil autora
koncert potvrđen.
i to je dobro
lollipop 07.01.2004 u 02:03:16 profil autora
pa to je blizu! subota ako se ne varam. jeste jos za, il ste posustali? jedan od mojih najdrazih koncerata u zivotu vezan je za ljubljanu (doduse K4, Sneaker Pimps) tako da totalno vjerujem tom gradu. a i nije kod nas. imam dojam da ce atmosfera bit skroz drukcija. imam osjecaj da se ovaj ne propusta......
darko 07.01.2004 u 15:47:41 profil autora
Ahhh...

Sanjaš da si zvuk...
sally 08.01.2004 u 16:35:58 profil autora
ja bi isla, ocemo?
oak 3 11.01.2004 u 09:38:09 profil autora
noćas javlja sanjin da je bilo izvrsno.
molim one koji su bili tamo da nam napišu svoje
dojmove.
i to je dobro
oak 3 11.01.2004 u 19:40:54 profil autora
prenosim dojmove koje mi je ispričao dubravko via telefon;
dobra posjeta, ipak nije sold out kao što su imali dan prije bambi molesters.

samo deset minuta prije nego što se bend popeo na stage u orto baru je bilo 6 ljudi! i kada misliš da je kraj, onda digneš pogled i ugledaš ugodno popunjen prostor, raspoložene ljude, sve krene u pravom smjeru.

bend je u zadnjih nekoliko tjedana svirao dovoljno često da je stekao potrebnu sigurnost, tako da se osjeća pozitivna opuštenost, nema ukočenosti kao što je to bilo u aquariusu.

na koncu smo svirali 3 bisa. nakon prvog, jedna je cura doslovna vratila tina na stage. sve super. kaže dudo, "mogli smo svirati i 5 biseva". i to kaže onaj, koji ne izlazi ponovo, ako to baš ne osjeća.

sigurno imamo potencijal za 250 karata u ljubljani. ali treba pripremiti koncert filigranski, element po element. ljubljana je grad u kojem ima mjesta za pipse. u ljubljanu ćemo se uskoro vratiti. sloveniju ćemo od jučer pohoditi bitno češće. maribor, ilirska bistrica, murska sobota, sežana, celje, ptuj, novo mesto, dravograd, krško, koper, izola. infrastruktura slovenije za bend poput našeg kvalitetnija je u sloveniji. omladinski klubovi, studentski domovi, vatrogasni i zadružni domovi, male scene, ljetni festivali. slovenija dolazimo!

imamo (bazično) slovenskog izdavača, dva albuma smo miksali u ljubljani, boga smo snimali dva mjeseca u tivoliju, jednom smo skoro ostali 30.12.zamrznuti u Dobovi, na samoj granici nakon što nam je gazda platio za koncert koji i nismo svirali. bilo je toliko hladno, a i snijeg je tada napadao da je u prostoru bilo više nas od publike. vozio sam šparkinu frendicu doma.

recenzije u slovenskim medijima su vrlo povoljne, ali nam nedostaje agresivnosti u prezentaciji prema medijima, jača distribucija, svakotjedno prisustvo. ljudi su tamo za suradnju, ali suradnju treba tražiti, oni forsirat neće ništa. takav su mentalitet. i takva je život. u svakom biznisu treba biti temeljit, uporan i malo lud.

uvjeren sam da i u sarajevu i u ljubljani možemo napuniti male scene i održati izvrsne koncerte. i biti pozvani ponovo. dragi su to gradovi. gradovi.

detalje koncerta ne znam. ni set listu. ni to da li je mario bio u elementu. mislim da se kompjuter nije kvario. bend je zadovoljan.

i to je dobro.

potvrđen je koncert u puli, uljanik, (sanjine, sretan rođendan i najavi koncert u puli, mislim da je odmah iza gavelle. nakon toga bi trebala i rijeka. drveće i rijeke još nismo svirali u rijeci.)

simon 11.01.2004 u 23:15:59 profil autora
Tako bih rado želio slušati+gledati Pipse u Rijeci, ali to mi se čini kao totalna utopija svaki put kad se osvrnem...gdje!?
Već 2 i pol godine prošlo od zadnjeg giga.
Vidim samo jedno mjesto na kojem bi se mogli susresti ta Rijeka i ti Pipsi.
Baš me zanima da li ćemo se tamo i vidjeti...
lollipop 12.01.2004 u 00:35:38 profil autora
i da ja nesto kazem: (detaljnije i bolje ce sigurno electro)
je, bilo je bas odlicno. pogotovo na 2x2 i na, meni zacudujuce, putu prema dole. napokon sam dobila svoje susjede, za kraj, sretno prema doma. sally i ja, a bogme i daddy, smo propustile jednog decka koji je na porculanu na podu izvodio ples iz spota. tina nije vratila jedna cura nego njih jedno cetvero. a stvarno, kad je koncert poceo, sve mi je bio bed jer nema ljudi. htjela sam otici do prostorije kat nize gdje je drugi sank i viknut - ajmo, koncert je poceo, svi gore! srecom, nije bilo potrebe, stvarno se vrlo brzo dvorana napunila. simpa prostor, jel se to meni cini da takvih kod nas nema ili je stvarno trava drugdje zelenija? Stejd je minijaturan i malo previsok za taj prostor. al, ko da je to sad bitno. Decki (nasi dragi muzicari) su stvarno bili super opusteni, fini, igrali su se i to stvarno puno doprinosi atmosferi. greske uopce nisu bitne i ne bi se trebalo na njih previse obracat paznja jer malo ko vjerojatno i obraca i skuzi. mene jedino smeta kad daddy pocne pricati protiv njih samih i da su im pjesme dosadne, jer jebi ga nisu, i to mi je bas potcjenivanje publike koja je tamo dosla, a koja je stvarno mogla u to vrijeme biti i negdje drugdje. mislim, treba imat takta. npr. kad je rekao da set od 45 minuta sporih i dosadnih pjesama sviraju samo jer se to biffelu svidja, to je bilo bas fora.
i dalje mi je discofrend trn u uhu. i dalje otkidam na rositu. i novu stvar. opet sam zaboravila uzet nesto da ju snimim. pa sam snimila na fotic. vjerojatno se nista ne cuje, jos nisam stigla poslusat/pogledat. imam i par fotki. aha, doci ce jednog dana sa svim ostalima :)
eto, nabacila sam vam natuknice, mozda se jos osvrnem. ali ono... eto, fala vam decki na svemu.
sadrzaj je izmijenio/la - lollipop u 12.01.2004 u 00:36:42
Depressed 12.01.2004 u 11:27:06 profil autora
Lo je vec rekla sve o koncertu...Odlican koncert, a i bio je to fenomenalan dan. Neugodno mi je bit na svakom koncertu. A nekako zavrsim bas na svakom. Al to je valjda zato sto mi je drustvo na tim koncertima uvijek super, i gle vraga. Muzika je uvijek super. Iskreno se nadam da 2x2 iz Ljubljane nije neponovljiv jer ste inace vi svi ostali zakinuti za nesto ludo...fantasticno...nemam rijeci. Predivno mi je bilo vidjeti publiku bez predrasuda kako totalno opušteno uživa u koncertu.
Ne smijem zaboraviti darka koji je htio doci na koncert svemu usprkos. Prijetio je da ce starcima ukrasti auto i svasta jos. Nije ga bilo u Ljubljani, pa se nadam da je dobro. Strpi se Darko, uskoro dolazi tvoje vrijeme.
zadnjijeprvi 12.01.2004 u 13:49:31 profil autora
Ljubljana je bila odlicna. 3 bisa, dobar sound, ljudi su stvarno uzivali (ukljucujuci i tog koji je izvodio koreografiju iz Porculana). Cak su mi Mrle i Borna (basist i roadie Leta3) rekli da im je koncert odlican i da je rijetko koji bend tako zvucao u Orto baru.

Vracamo se definitivno.
Filip 12.01.2004 u 16:38:18 profil autora
ma ja nemam pojma što se zbiva, ali ja pišem ovaj post već treći put.
htio sam reći..
u suboti pada snijeg u skopje. ja lutam kroz naselje. standardno za sniježne dane.
i zvoni mi mobitel. sally. plači.
vot a filing! čini mi se da sam umoran, izgubljena vojska spava..
i tako sretan produžim moju šetnju. kad, eto opet mi zvoni mobitel. opet je sally. poštar.
čujem ih kako pjevaju. sally, lolli i dip. ljudi prolaze oko mene, ali i ja počnem pjevati. zibam te ko malu bebu..
slučajni prolaznici sigurno su se pitali.. pa šta je njemu? jel pobjegao iz ludnice?
meni je bilo super. uopće ih nisam primećivao kako zbunjeni gledaju u mene.
HVALA ti puno sally!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 12.01.2004 u 19:13:08
dulce 13.01.2004 u 09:12:58 profil autora
istinski vam zavidim na ovom koncertu. hej, pipsi u ortu. mogu si samo zamislit kako je dobro bilo.
linda 15.01.2004 u 21:58:34 profil autora
e da, dečko koji je plesao na porculan moj je dugogodišnji prijatelj (s malog lošinja je al studira na filozofskom fakultetu u ljubljani).

vidjeli smo se prije kojih mjesec dana i bas mi je pricao kako doma pleše na podu na "porculan". nije baš da sam mu vjerovala:)

i zato tek nisam mogla vjerovati kad sam pročitala da je netko sad na koncertu u sloveniji plesao na porculan - jer to je mogla bit samo jedna osoba:). dečko je strašan.

čuli smo se i potrvrdio mi je naravno da je to bio on.
Kaže:" nije ti to bilo nikakvo izbrijavanje, jednostavno mi je bilo tako dobro da sam završio na podu.":)
inače koncertom je oduševljen i vjerovatno ce doci i 3.2. u gavelu.

heh kako je svijet mali:)
ivor&jadranka 16.01.2004 u 17:56:48 profil autora
dajte ljudi,nemojte sad samo o meni pricat.pa sta ako sam malo zaplesao na podu,bilo je tako dobro!!!
jadranka:"ma sere,slike su super ispale~!a pipsi su stvarno ali zaista bili prejebeni!!!!!!!!!!!!!
trixy 17.01.2004 u 19:20:06 profil autora
ivora u gavellu? na pozornicu?