Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 05.01.2004 u 16:09:59 profil autora izmijeni

Ma jebiga, telimo se vec deset dana sa ovim magazinom. Pa evo, otelili se...

Sta da vam kazem... Ocekivao sam disaster u 12. mjesecu (to je pouzdano vrijeme kad se sve slicne stvari zaljuljaju...), a taman smo kod najkriticnijih petog i sestog nastavka, a taman je i moral splasnuo ljudima, al doista nisam ocekivao ovakvo plivanje... Naime, sve novine (i slicno) koje su u nas propadale, izlazile bi do cetvrtog broja... Sta mislite zasto?

Pada mi na pamet da vam pobrojim kakve sam tekstove popushio, jer bila mi je namjera zaista napraviti novogodisnji "deluxe" magazin, al nema smisla pobrojavat ko sve nije napravio ono sto je obecao. Pocnes i zavrsis sa sobom.
Najmanje je tu ljudi sa foruma, a u igri su bile doista face sa malo opseznijim tekstovima...

Ipak, imajte srca, dat cu sve od sebe da stvar bude na vrijeme, al bojim se da cemo morati malo rezati kolicinu pojedinog magazina, ali ako budemo redovni, onda vam dodje na isto...

Hvala svima, a najvise Zvoni, koji je pod totalnom groznicom i tresuci se, napravio magazin. Hvala Simonu i Filipu (nesto sa slikom Superhiksa ne valja, ispravit cemo to).

Osobno mi je zao sto nismo izasli ranije, jer mogli biste pomisliti da sam pisao osvrt o glazbenoj sceni inspiriran Daddyjevim posljednjim dnevnicima (mislim, njima nista ne fali). A nisam, majke mi...

Jos kad bih vam rekao da me ovih dana napao vlastiti ormar... I da mi je zena fasovala gripetinu... I da sam prakticki propustio Bozic... Ma, jebes to.

I ovom prilikom jos jednom ZAHVALJUJEM DARKECU na slikama tepiha o kojem se pricalo medju forumashima. Hvala svima koji su sutjeli dosad, ovo je bio nas novogodisnji poklon svoj PCVC-ekipi...
Kakav tepih?
Ma odite pogledat, tamo je na kraju magazina... Cura otisla u Regeneraciju Zabok i narucila tepih... Kakav? Pa POGLEDAJTE!!!
A ja molim Darkeca da malo vise na forumu napise o doticnom pothvatu.

Ajte sad glasat...

19.05.2024 u 14:35:37
 
oblikovanje:
sadržaj: