Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 05.01.2004 u 16:09:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma jebiga, telimo se vec deset dana sa ovim magazinom. Pa evo, otelili se...

Sta da vam kazem... Ocekivao sam disaster u 12. mjesecu (to je pouzdano vrijeme kad se sve slicne stvari zaljuljaju...), a taman smo kod najkriticnijih petog i sestog nastavka, a taman je i moral splasnuo ljudima, al doista nisam ocekivao ovakvo plivanje... Naime, sve novine (i slicno) koje su u nas propadale, izlazile bi do cetvrtog broja... Sta mislite zasto?

Pada mi na pamet da vam pobrojim kakve sam tekstove popushio, jer bila mi je namjera zaista napraviti novogodisnji "deluxe" magazin, al nema smisla pobrojavat ko sve nije napravio ono sto je obecao. Pocnes i zavrsis sa sobom.
Najmanje je tu ljudi sa foruma, a u igri su bile doista face sa malo opseznijim tekstovima...

Ipak, imajte srca, dat cu sve od sebe da stvar bude na vrijeme, al bojim se da cemo morati malo rezati kolicinu pojedinog magazina, ali ako budemo redovni, onda vam dodje na isto...

Hvala svima, a najvise Zvoni, koji je pod totalnom groznicom i tresuci se, napravio magazin. Hvala Simonu i Filipu (nesto sa slikom Superhiksa ne valja, ispravit cemo to).

Osobno mi je zao sto nismo izasli ranije, jer mogli biste pomisliti da sam pisao osvrt o glazbenoj sceni inspiriran Daddyjevim posljednjim dnevnicima (mislim, njima nista ne fali). A nisam, majke mi...

Jos kad bih vam rekao da me ovih dana napao vlastiti ormar... I da mi je zena fasovala gripetinu... I da sam prakticki propustio Bozic... Ma, jebes to.

I ovom prilikom jos jednom ZAHVALJUJEM DARKECU na slikama tepiha o kojem se pricalo medju forumashima. Hvala svima koji su sutjeli dosad, ovo je bio nas novogodisnji poklon svoj PCVC-ekipi...
Kakav tepih?
Ma odite pogledat, tamo je na kraju magazina... Cura otisla u Regeneraciju Zabok i narucila tepih... Kakav? Pa POGLEDAJTE!!!
A ja molim Darkeca da malo vise na forumu napise o doticnom pothvatu.

Ajte sad glasat...
Filip 06.01.2004 u 20:03:11 profil autora
da pošaljem opet sliku superhiksa?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 06.01.2004 u 20:30:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajd, ajd.
Filip 06.01.2004 u 20:40:47 profil autora
poslao sam je. proveri mail.
btw, svaka čast tebi i zv-u.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 07.01.2004 u 15:45:14 profil autora
Pothvatu... hm... Pa gledajte, to djevojce je meni negdar bilo jako drago; dapace, spojili su nas Pipsi. Ja bio jedini stanovnik Vrbovca koji je slusao Pipse (govorim o 1999., 2000.) i nikad nisam imao s kime ici na koncerte Pipsa. :-( Kad se islo na koncerte Hladnog piva i slicno, uvijek je bila neka ekipa (uh, kako mrzim tu rijec!), ali kad su bili Pipsi u pitanju, eh, draga braco i sestre, to je bilo nesto sasvim drugo.

Ali, zato je tu bila Iva; Iva je inace iz Vrbovca, i ove (2003./04.) je upisala fax, pa se preselila u Zagreb, pa joj je (ne znam odakle?) puhnulo u glavu (i tu frazu mrzim, ali moram, moram... grrr.....) da bi uz novu garnituru tepiha htjela i tepih poput najnenadjebivijeg omota u kozmosu... i onda je otisla u Regeneraciju Zabok (nisam siguran, al mislim da upravo tamo), odnijela im omot D&R, ljudi izradili tepih (ima cak iza i kukicu pa se moze objesiti na zid, kao tapiserija, ali ona ga radije drzi na podu), ona istresla cca 1000 kuna (tepih je negdje metar×metar, mozda malo vise...)i to je to.
To je nasa Iva... (voajerka na ovom sajtu/Forumu)

Sanjaš da si zvuk...

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 07.01.2004 u 15:46:11
zumbula 07.01.2004 u 16:00:05 profil autora
Svaka čast. Ima tih Iva voajerka na sajtu još...
markos 08.01.2004 u 16:01:58 profil autora
Vlado svaka cast na trudu. magazini su ziatsa zanimljivi i kao netko tko redovito radi takve stvari zna kako je tesko odrzati entuziujazam i kvalitet kroz dugo razdoblje. Nadam se da neces odustati. Naprijed na vjetrenjace!

P.S. Super mi je strip Light. Tko je autor?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 08.01.2004 u 17:20:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mandingo je Stjepan Mihaljević iz Pule. Tridesetogodišnjak plus minus.
markos 08.01.2004 u 23:06:11 profil autora
Pazi mene, ziatsa :-)

Po potpisu bi se reklo da se tip fura na Hermanna, ali po crtezu ne... Nisam cuo za tipa, jel napravio on jos sta? Jel se bavi stripov inace ili je ovo samo usput?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
svinjče 09.01.2004 u 14:42:32 profil autora
dobar vam je magazin Upravo, nije da nije.al jedna sitnica..ona štorija from usa o alan fordu.mislim,ja znam engleski, al malkice me dira u živac taj "znaju svi engleski" stav. mislim,nema ljutiš..
svinjče 09.01.2004 u 14:45:12 profil autora
e,da.ćilim rulz
vlado 09.01.2004 u 15:49:29 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebiga, limitirani smo u nekim stvarima.
Ali, možemo pitat Lolli da nam prevede.
Hoćeš li Lolli?
Tonci 11.01.2004 u 22:44:39 profil autora
Htio bih samo ispraviti Zoranovu dezinformaciju - temu iz Bliskih susreta 3. vrste nisam svirao na livadi nego na svom balkonu!!!
simon 11.01.2004 u 23:03:39 profil autora
Hehe...nije Zoranova informacija..:)
lollipop 12.01.2004 u 00:17:29 profil autora
Jebiga, limitirani smo u nekim stvarima.
Ali, možemo pitat Lolli da nam prevede.

hm, pa ovo opce nisam vidjela??
nego, naravno, stogod, da se i ja osjecam korisnom :)
samo salji..
vlado 12.01.2004 u 15:45:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa imas tamo u magazinu pricu o Alanu Fordu, na engleskom je, pa prevedi, ako ti se da. Honorar: 1 poljubac u obraz, 3 tapsanja po ramenu i 7 dobrih zelja. Dobro, ajde, 1 masaza dlana ukljucena. Masaza dlana je nevjerojatna stvar, ako znate kako ju primijenit.

Btw. kupila mi zena strample za Bozic. One, muske, crne, bez stopala. I svidjaju mi se, pravo, pa ih furam po doma onako, solo. Ko neki superheroj. Ko Spiderman, recimo.
Al dzaba... Zena me zove Alan Ford cijelo vrijeme...
I to je drugovi, nasa realnost.
Depressed 12.01.2004 u 16:42:30 profil autora
Heh, sad sam bio na AF i citao mraovica, i onda citam ovaj Vladin post i ne kuzim razliku. I zamisljam Vladu ko Alan Forda, smijem se u sebi. Dobar je Simo. Mijenja mi perspektivu. :)
trixy 13.01.2004 u 09:24:18 profil autora
i ja isto
ovo mi je uljepšalo odvratno fuj jutro. tjedan. mjesec. ma, da ne pretjerujem...
svinjče 13.01.2004 u 15:45:13 profil autora
alane, žena ti je mrak