Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 01.01.2004 u 20:08:48 profil autora
krešo, juraj i ja u pidžamama i poljupcima, a vi?
Josh 01.01.2004 u 20:21:19 profil autora
prokleti kralj
doma, čestitao roditeljima i okupljenim susjedima koji su se čudom čudili kako tako fin mladić stoji doma na najluđu noć u godini :)

da, ja sam asocijalni pojedinac, i nije tako teško prevaliti preko usana :)
(super je stvar što su mi roditelji zakon i shvaćaju)
zomri 01.01.2004 u 21:17:18 profil autora
u skenderiji, sa ostalih 7999 razočaranih i iznerviranih sarajlija.
arhimed 02.01.2004 u 00:50:35 profil autora
ja sam se u samom trenutku prelaska iz stare u novu godinu nalazio na trgu u osječkoj tvrđi (mislim da se trg zove trg sv. trojstva) s još dvojicom momaka. tvrđa je bila krcata puna ljudima, a petarde su letjele okolo pa sam molio boga da se zdravi i čitavi vratimo do frendovog stana. bilo mi je zanimljivo promatrati izražaje straha na jednom psu i na jednom malom dijetetu kojeg je otac stavio na ramena, a mali je poklopio uši rukama i uplašeno gledao oko sebe strahujući da će ga petarda pogoditi. jadno dijete.

mrzim petarde.
zumbula 02.01.2004 u 09:45:18 profil autora
Trixy moj brat i ja na Zrinjevcu a onda u krovovima sa Lidijom i Morskim..bilo je tu još hrpu klinaca koji u cijeloj priči nisu važni..nama je bilo ako kažem fenomenalno, ma više nego fenomenalno...
svinjče 02.01.2004 u 09:56:13 profil autora
u ratnoj zoni novi zagreb, s jankecom, muž radil na trgu.
vlado 02.01.2004 u 14:32:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Žena, ja, ženin buraz i pas. Doma.
Prvo smo malo popili, plesali valcer na muziku s tevea, žderali picu i kozice u nekakvom umaku. Gledali "Kako je propao RNR". Poslije žena zaspala, a buraz i ja raspalili po PS2 i odigrali tradicionalni novogodišnji turnir.
darko 02.01.2004 u 19:03:17 profil autora
Doma. Sam. Posudio si 2 DVD-a (Lepa sela lepo gore (Trixy) Beautiful mind (videoteka)). Odgledao jedan. Onda si pustao muziku. Vrtio u mislima 2003. Vracali su mi se trenutno, samo flash-evi... Nekronoloski, nepovezani. Onda sam si pustio Mrguda. I vratio me u proljece, ozujak, sjetio sam se trenutka kad sam prvi put cuo Mrguda. Bila je subota. Dosao sam na fax, zaposjeo webomat u auli, i culo se, CULO SE, doduse ne 100% razgovijetno, ali prenijela je na mene onaj osjecaj srece, isto kao i kasnije u Rupi i jos desetke puta kasnije na albumu...
I vise nisam izdrzao... Bila su 23 sata. Na brzinu sam se obukao, sjeo u auto, vozio, vozio, vozio... i otisao... i vise se nisam vratio...

Sanjaš da si zvuk...
Filip 02.01.2004 u 20:50:57 profil autora
kafić. laika. ja, dox i milena. bilo je i puno drugih meni poznatih faca. odlično smo se proveli. dj je počeo sa indie rock-om, pa prebacio se na reggae i već oko 11 mogli su se čuti neke brže ska pjesmice. svi su bili raspoloženi i su skakutali u ritmu glazbe. tačno u 12 ide "optimi-ska" od superhiksa. ejjj.. pogledni, životot pred tebe e.. luđe luduvaat, ubavi nešta se slučuvaat.. odlična pjesma za optimistički uvod u novoj godini. milena je rekla: "ova pjesma oduvijek mi je bila draga. a sad imam i razlog više za to." onda smo otišli kod milene, pili pivo i gledali tv. ne, ne novogodišnje programe, već discovery. moram priznati da mi je ova bila jedna od najboljih proslava do sad.
a do 29.12. nisam znao gdje ću, otkako je otpala mavrovska varijanta.
svim forumašima, a i onim voajerima koji čitaju forum želim sretnu i uspješnu novu godinu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 02.01.2004 u 20:51:55
dulce 05.01.2004 u 14:35:38 profil autora
u mom omiljenom tuzlanskom baru. stara ekipa. lokal pod kljucem. unutra otprilike 30ak raznoraznih muzicara koji su se spontano smjenjivali na bini i svirali uzivo. poceli sa tribute to elektricni orgazam. dragi ljudi i duga filozofiranja za sankom. netipicna ng proslava. al je bilo bas dobro.

neka vam je sretna 2004.!
ZeeK 06.01.2004 u 01:14:52 profil autora
he,he ja bijah po prvi put u osijeku, tamo dje i arhimed (nisam uopce zno da je on iz OS) na trgu u trvdji i svudje okolo-savrseno, kao i cijeli put simbolicno nazvan 'koridor 5 C'. (dubrovnik-osijek-sarajevo)
arhimed 06.01.2004 u 19:05:33 profil autora
ja, zapravo, ne živim u osijeku već u belom manastiru. to ti je nekih 30 km od osijeka.
lollipop 07.01.2004 u 02:07:52 profil autora
Eh, new year. Doslovno me izlude pitanja a kamo ces ti. Dodje mi da ne odem nikamo i proglasim novu godinu 1.6. Ako vec ljudima treba razlog da se okupe i piju. Ma da, uvijek treba neki razlog. Cemu bi inace nazdravljali, miru u svijetu??
Enivej, kod mene su dosli frendica i frend, mirno druzenje koje je zapocelo time da je vrli dip, inzinjer elektrotehnike, umalo zapalio kuhinju (bacanjem vode na kipuce ulje). Nakon sto smo ga izbacile iz kuhinje, frendica i ja smo preuzele kontrolu i zabavljale se proucavanjem moje nove kuharice. Negdje oko jedan otisli smo gore (kuca se sastoji od normalnog kata i rupe di mi zivimo, gore su starci koji su se svojevremeno nudili da ce oni u rupu, ali dipu je vlaga ocito draza, valjda ga podsjeca na more, ne znam....) dipovim starcima cestitat novu godinu. Kao sto sam se vec nebrojeno puta uvjerila, njima i njihovom veselom drustvancetu je uvijek vrlo veselo, cesto se zabavljaju puno bolje nego mi. Ali vise ne smatram poraznom cinjenicom (cak stovise!) to da smo svi cetvoro kasnije zakljucili da nam je taj posjet gore bio vrhunac veceri. Gore ti uvijek pune case i tanjure bez pitanja, a pod obavezno dip mora uzet harmoniku i zasvirat im stare zagorske. On se uvijek nesto necka, ali osim sto su stariji, brojno su nadmocniji. Tipke sa stare harmonike uredno otpadaju, ali gle ti dipa – zna odsvirat sve! A i kad ne zna, lovi ih ko od sale, njima je ionako bitno da se deru iz sveg glasa. Eto, to je moja nova godina. I bas mi je draga!
dju 07.01.2004 u 09:33:23 profil autora
lo, meni ste ti i dip super
darko 07.01.2004 u 16:00:22 profil autora
Sad sam se sjetil jos necega: Moji baka i deda zive u selu 5 km od Vrbovca (tamo sam i ja zivel do pred 4 godine), imaju 2 kravice i bika. I sad, jednoj kravici je bil termin, a posto su moji roditelji novu godinu cekali negdje, a ja de facto nigdje, onda sam ja bil dezuran.

To s telenjem je vrlo zeznuta stvar, moze se dogoditi bilo kad, do 20-ak dana nakon termina. E, a kad se krava teli, onda je potrebna asistencija 5-6 ljudi. Ko u onoj bajci deda za repu, baka za dedu... e, s telenjem je vrlo slicno.

Kad se krava dovoljno otvori, kad joj pukne mjehur (ili kak to vec ide), glavni kirurg (nazovimo ga tako, iako to nije ni blizu veterinaru), mora gurnuti ruku unutra i provjeriti da li je sve u redu. Ako je sve u redu, mora zavezati strik (uze?) teletu za noge i onda je potrebna stanovita sila za izvuc tele van, pa tih 5-6 uglavnom muskaraca mora da vuce uze, dok tele ne izadje van. Ovo je bilo ugrubo...
Eh, sad, selo di zive moji baka i deda ima izrazitu depopulaciju pa uz 2-3 suseda (uglavnom se pozivaju susedi), treba jos nesto omladine.
Nama nije tesko skociti iz Vrbovca na telenje. Eh sad, posto je tata bio na doceku, ja sam preuzeo tu odgovornost...

Tako da si nisam ovaj docek mogao priustiti niti kap alkohola... Nije bad, dapace.

Epilog: Krava se tek otelila 6.1.2004. Baka i deda su dobili mlado zdravo zensko tele...

Sanjaš da si zvuk...
Gospodnetić 07.01.2004 u 16:44:55 profil autora
Darkec, nije mi jasno nekaj; kad se gurne ruka u kravu da se provjeri je li sve u redu...kaj to tocno znaci?? Napipa se pimpek od teleta da se ne trude ljudi ako nije musko? :)
Il kaj?
Il dal se tele mice?
Ili da se provjeri jel okrenuto na pravu stranu...
Mogel bi to pitat svoju sestricnu, ona je veterinar u Krizevcima, al kad si se vec pokazao kao strucnjak onda mi reci..
Inace, Darkec, ja sam ti u Vrbovcu imal i rodbine i ko mali cesto haracio. A stari mi je zapravo rodjen u Gradecu, iako su i on i stara cijelu skolu pohadjali u Krizevcima i smatraju se Krizevcanima. Jos uvijek se nekad otisnemo u Gradec na priredbu "Kaj su jeli nasi stari".
A rodbina mi je bil pokojni Joza Pankretic. On je cak drzal i govor kad mi je deda umrl, bili su si dobri pajdasi u lovu.
Nemres vjerovat.
darko 07.01.2004 u 17:45:03 profil autora
Ili da se provjeri jel okrenuto na pravu stranu...


E, tu je bit svega. Prednje noge idu prve van, a glava mu mora biti na/iznad prednjih nogu, ne smije mu pasti medju noge. Strik se veze za prednje noge, a ko mu glava slucajno pada (ako je mlitav), onda mu se zakvaci jedan strik za kapak(?), ili mu "kirurg" nastoji odrzati glavu gore...

Kaj su jeli nasi stari (prvi vikend u 9. mjesecu) je jedini dio godine kad se u Vrbovcu nekaj dogadja. Ima puno dobre klope, a zna biti i dobrih koncerata za badava (lani su bili Bambiji, predlani Gustafi i tako to).
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 07.01.2004 u 17:47:07
dju 07.01.2004 u 21:38:35 profil autora
krešin brat je veterinar i baš mi se na božić žalio kako mu nema niš gore od tog kad ga seljani pozovu na telenje, ali tek nakon što su gazda i svi susjedi gurnuli ruku u kravu. veli da je to problem jer je nskon toliko provjera krava skroz suha, što uveliko otežava izlazak teletu.
i veli da su mali telići baš slatki, i da mam pokušavaju dojiti.
i da ima drskih krava koje ne žele dojiti. kakve bičiz!
prave se dame? ne žele da im se sise razvuku
arhimed 07.01.2004 u 22:33:57 profil autora
i ne žele da im budu izgrižene
dju 08.01.2004 u 05:00:57 profil autora
andrijana 08.01.2004 u 12:54:16 profil autora
kod big bena s milijun rulje, i onda u toj guzvi naletimo na neke srbe (frendica i ja )i izljubimo se . i to je to.

cruzer
zadnjijeprvi 15.01.2004 u 16:43:53 profil autora
pustao muziku u "jabuci".
bilo je bas fora i nisu me puno davili. nekoliko uobicajnih zelja - bauhaus, metallica, guns'n'roses, billy idol (vjerujte ima ljudi koji to ful slusaju i vole) - koje nisam ispunio. ipak, mislim da su se ljudi zabavljali. ja jesam. cak se nisam ni jako napio. i pustio sam im "no surprises" u ponoc i to dvaput. to je bas bilo lijepo, kao da je snijeg poceo padati u klubu.
jedna od boljih novih godina.