Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 23.12.2003 u 19:03:16 profil autora
kako je kod vas prošla ona reklamna kampanja za novi proizvod rovinjske tvornice duhana?
ovdje se o tome raspravljalo na svakom koraku, kao ono "šta je" ili "koji im je ovo kurac". kampanja je pokazala rezultate tako što je na svakoj jebenoj trafici u sarajevu svako probao jebene MC cigarete!!!

dođe mi da si na maj'cu presujem naslov ovog topica i da im tako jebem mater.
trixy 24.12.2003 u 09:20:14 profil autora
ideja s majicom je fenomenalna
ovdje smo svi već oguglali na takve reklame. koliko znam, jedino je zv nasjeo i otišao na stranice i izvjestio nas da je rovinj opet u napadu
mrzim pušenje. i pušače.
lollipop 24.12.2003 u 14:09:44 profil autora
to je fantasticna, fantasticna ideja!! I love it!
necemo se zaustavit na majici nego JUMBO plakat ima da se napravi. majku im njihovu. joooooo...e samo da sam u mogucnosti...odma bi sutra taj plakat osvanuo. cim se otisne. ma, razmisljam ja i o A4 formatu. genijalno, zomri.
zomri 24.12.2003 u 15:18:21 profil autora
vlado bi nam mogo pomoc. ipak mu photoshop platu zaradjuje hehe
arhimed 26.12.2003 u 01:16:12 profil autora
imate moju moralnu podršku glede i u svezi izrade plakata i tako toga.

meni, kad smo več kod reklama, smeta to što konzum na svaki artikal mora stavit onu etiketu K plus. pošto moja mama špeceraj kupuje u konzumu, svakodnevno se susrećem s tim K plusom. uzmeš pastu za zube, na njoj K plus; uzmeš destiliranu vodu, na njoj K plus; uzmeš paštetu, na njoj K plus; uzmeš mlijeko, na njemu K plus...
marsovac 26.12.2003 u 20:14:14 profil autora
Nije ni meni bilo isprva bistro koji je ovo sad?
Ipak ono malim slovima ispod, pa grupa.
Još nisam skužio kaj mu dodje skraćeno MC?

p.s. ovo za plakat bi bilo po meni dobro ko antikampanja, inače je malo (fali mi riječ) za svaki dan
zomri 27.12.2003 u 01:08:57 profil autora
MC=moja cigareta
a može i Master of Ceremony, što bi reperi rekli
nitko 27.12.2003 u 20:23:45 profil autora
imam potrebu osjećati se zahvalan što je ova tema došla na red. odlična ideja, nevjerojatnost i gađenje prema pušenju
svinjče 27.12.2003 u 22:23:35 profil autora
e,trixy,teške riječi nismo se ni upoznali,a već me mrziš!
daklem,ja odma skužila da su to nove pljuge.ne zato kaj sam hiperpametna,već zato kaj sam u tom medijskom belosvetu totalno zadojena s reklamnim trikovima, a ovi za pljuge su svi na istu foru. jerbo se ne smiju direktno reklamirat. pa uvijek budu takve fore.mislim.."fore".i naravno da sam kupila kutiju.odvratne su.