Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
zomri 20.12.2003 u 01:14:45 profil autora izmijeni

Ev ja sad iz Sloge. Kako je bilo? On odozdo, on odozgo, on odozdo, on odozgo...Pazi ga GORE! Lijevo, eno ga dole, desno, GLEDAJ! Stade. Kanaderi: izlazte, izlazte, izlazte...Svi! Dijeli sapuniće, njima. Kaže meni upo u nos! Što nis vako...

Ma da se okanemo mi zajebancije, ovo je bio koncert za pamćenje!!! Za deset!!!!!
Nagovorio sam bar deset prijatelja da dođu, govorio im kako daddy neće bit nadrkan, kako neće gledat u plafon, kako će saund bit odličan, kako će svirat rositu i ostale življe stvari sa starijih albuma, molio, kumio, rizikovao da me za života ne shvataju ozbiljno i konačno - nagovorio. I znate šta, zahvalni su mi do jaja. Kako i neće kad su prisustvovali odličnom koncertu kakav se u Sarajevu desi jednom ili nijednom godišnje!
Bio je ovo najbolji koncert Pipsa u Sarajevu do sad. Jednom se, eto, i to dogodilo: da se ovom bendu jednom stvari poslože na svoje mjesto. Ono, ne da nije bilo nedostataka - bilo ih je (na momente problemi sa soundom) - ali je ukupna slika koncerta dobila jako veliku ocjenu uprkos.
Da počnemo od publike koja je bila koliko šokirana dobrim zvukom i pozitivnom aurom koju bend širi toliko i izabranim repertoarom odlično ga prihvatajući (daddyjevih two thumbs up na kraju publici možda nekome puno govori). Ne znam je li više bila iznenađena publika dobrim koncertom ili bend dobrom publikom.
Repertoar je bio sličan onom u aquariusu koliko se sjećam s tim da su odsvirali i onu novu stvar (Čovjek kojeg nema) koja mi se btw pravo svidjela.
Ma šta još da vam kažem sem da me noge bole (joooj, izvrno sam danas sve četiri na ledu; al nije ni to, nego mi se još i raja pukla smijat:)). I da idem spavat. A više o koncertu narednih dana.
Dulce vidimo se u Tuzli!



19.05.2024 u 00:14:27
 
oblikovanje:
sadržaj: