Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 16.12.2003 u 16:31:32 profil autora
Eh sad sam u brzini pa samo ukratko:
Lollin i moj mali bend je promijenio ime u KIMIKO jer je to lakse reci i napisati i vise nam se svidja. Osim toga danas je u ponoc repriza emisije Baci oko koja ide na radiju 101 i tamo ce nam pustiti pjesmu. Ne znam koju jer smo samo jucer dobili mejl:
bok...
evo, najavit cu vam da demo emisija "baci oko" na stojedinici veceras vrti
vasu
stvar....
vjerojatno to nece biti jedino emitiranje u nasem programu.....
pozdrav.
goran
,
a nismo ga vidjeli na vrijeme da bi culi kako je to izgledalo :)
Trebali smo svirat s Galax54 u Karlovcu, i propalo nam jer je basist na sluzbenom putu u svicarskoj --schmrtz!--
Depressed 17.12.2003 u 09:55:29 profil autora
I tako ja cekam da cujem tu emisiju i cekam, a na radiju samo repaju i repaju. I tako sam i zaspao, a oni su valjda i dalje repali i repali. Nisu nam reprizirali nasu pjesmu.
Bundolo :(
trixy 17.12.2003 u 15:01:18 profil autora
šteta za pjesmu, i ja sam čekao, čekao i zaspao.

oftopik: poslao sam mail lolly za web stranice (jel' pomoglo uopće?)
Depressed 17.12.2003 u 15:15:35 profil autora
Naravno da je pomoglo! Sto je najvaznije...dva dana prije sam problem sa encodingom i istom pricom imao na poslu i rijesio ga po sjecanju jer sam radio godinu dana u iskonu na portalu i napiso sam onu liniju jedno sto puta na sve stranice koje sam radio. Ali pamcenje je tako kratko ....:)
trixy 17.12.2003 u 15:19:44 profil autora
ma jasno, napamet ne bih ni ja znao, pogledao sam kod na mojim stranicama i kopirao i pejstao u mail
dju 17.12.2003 u 17:48:49 profil autora
zašto se zovete kimiko? zvuči mi ko nova generacija tamagočija.
lollipop 18.12.2003 u 12:35:22 profil autora
Dragi moji...
Aaahh, napokon! Napokon vas o svacemu mogu obavijestiti. Npr. o tome da si poslusate nasu novu pjesmu – Familiar place. Tj. dipovu novu pjesmu koja je tek skica nase buduce pjesme. Cijelo vrijeme nista ne govorim jer je to dip napravio za electroa (text pjesme je electroov!) i kao cekali smo da mu damo, da on prvi cuje kad je za njega i onda ko za inat nikako da se vidimo. Ali, napokon je u njegovim rukama, pa ja mogu distribuirat okolo.
Uglavnom, napokon sam napravila i novi site, frisko zavrsen danas u tri ujutro, sitnice ce se ispravljat po putu (kao npr. to da ljudima nije jasno da su oni kvadrati linkovi, ali funkcioniraju tek kad zavrse s animacijom tj. pokretom) pa obavezno pogledajte na staroj adresi: http://free-zg.hinet.hr/rkane i ajte nesto napisite u onaj gestbuk jer ionako mi tamo nece niko dolazit. Kome se da, pjesmu moze downloadat na par mjesta na sajtu, vec cete se snac. Eto, to je to. Uzivajte.
p.s. na radiu su pretpostavljam pustili Pingvina. Reko je tip da ce nas biti jos u jednom od sljedecih tjedana.
lollipop 18.12.2003 u 12:35:55 profil autora
Malo o imenu: kao sto vam je dip vec reko promijenili smo ime. Naime, staro ime postoji puno duze nego bend, nastalo jednog popodneva dok sam morala uciti za jezicne pa mi je, zakljucak se stvara sam od sebe, bilo dosadno. Ali nikad time nisam bila zadovoljna iako mi nista drugo nije bilo bolje. I sad sam se jednog jutra probudila i rekla da necu nista raditi dok ne smislim novo ime. I stvarno je tako bilo, ko bi reko da je to tako naporan posao. Valjda negdje iza ponoci, nakon pregledanog cijelog interneta i prelistanih svih knjiga i kojekakvih prijedloga, slozili smo se za Kimiko. Evo pojasnjenje za dju: Kimiko je inace uobicajeno japansko zensko ime, nesto kao Sanja npr., a kako sam se dosta s japancima dopisivala, cak sam naucila da ono –ko oznacava zenski rod imena i cak mozda znaci djevojka, to sam sad vec zaboravila. Ime sam nasla u knjizi o Andy Warholu, to je jedna njegova slika. I to kazem samo vama, jer je Denis, nas gitarist, na netu naso neku Kimiko (pseudonim neke amerikanke) koja se bavi nekim cudnim stvarima, i dala bi vam link sad da ga znam, ali ne znam (saznat cu, morate to vidjet, svasta ima na svijetu). On hoce da bude po tome, pa nek mu bude, tako mi je svejedno. Ko sto je Danko (basist) reko, tak je svejedno kako se zoves, ne cini ime bend. Meni je bilo jedino bitno da mi vise ne bude neugodno kad moram rec kako se bend zove.
Filip 18.12.2003 u 18:59:45 profil autora
novi izgled sajta mi je super. više mi se sviđa nego prošli. pjesmu upravo sad downloadiram, pa se utiscima javim kasnije.
kod nas ima jedna tvornica koja proizvodi majice i zove se kimiko.

i baš mi je krivo što niste svirali u karlovcu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 18.12.2003 u 19:01:55