Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
darko 13.12.2003 u 16:26:20 profil autora
Dakle, 26.12. nasi sviraju u Klubu u Cakovcu , a to je u rvackoj, kaj ne (?)
Bio sam dobar sin pa ce tata da mi posudi auto 26.12.
Imam 4 mjesta u autu , nadam se da cemo ih popuniti pa se pozivaju svi Forumashi i oni koji se tako osjecaju da se izjasne u svezi glede (&unatoc) svoje eventualne zainteresiranosti za taj event .
Ljudi, Cakovec nije daleko (vremenski treba manje nego do Koprivnice); sat vremena voznje (autoputom, ofkors) od Vrbovca.
Ako treba, dolazim po vas u Zagreb, samo da se ide...

Ha, kaj imate pametnije za delati na Stefanje navecer?
C'mon!
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 13.12.2003 u 16:27:23
vlado 13.12.2003 u 16:40:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajmo.
darko 15.12.2003 u 18:09:46 profil autora
Nadam se da ova "zainteresiranost" za ovu temu nije ekvivalentna zainteresiranosti za happening u Cakovcu...

Ovak:
1) Znam da su blagdani i da, nazalost ne mogu racunati na dalmatinski lobi (Sally , EC , etc.)
2) Znam da roditelji (Piggy ,Dju ) 99% nece ici (za Dju nikad ne mo's biti siguran, pa ostavljam ovih 1%)

Najnovije saznanje: Na citavoj relaciji Zagreb-Cakovec (osim zadnjih 2-3-5 km) je autoput, vremenski sat i dvaest minuta (biliv mi, ugodne) voznje prosjecnom brzinom od 120 km/h.

Pretpostavljam da je Vlado (bio je stur) siguran...
Danas vidio Zv -a: sigurnost: 60%

Volio bih da se, ako zele, izjasne Zumbul, Trixy, Lolli, Dip ... (ali isto tako i svi ostali, da sad ne nabrajam)

Znam, neki su mozda skepticni zbog cinjenice da bi ih vozio balavac od dvajest (brojkama: 20) let; Priznajte!

U slucaju poledice/ogromnog snijega/mecave i inih elementarnih i meteoroloskih nepogoda viseg stupnja put se, sto se mene tice, odgadja.
Ali, nece valjda...
(zbog ovoga po prvi puta u zivotu ne zelim snijeg na/za Bozic)

vlado 15.12.2003 u 19:25:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dan poslije Bozica?
Idealno.
vlado 15.12.2003 u 19:34:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znas sta, Darko?
Ja bi najvise volio da nas dvojica sami zapalimo tamo.
Jebote, ovima da ponudis da ih teleportirash tamo, njima bi bilo svejedno.
A ne ko u Koprivnici, da me sramota pred Emilom...
Covjek nam da prijevoz, sokove, sendvice, sve dzaba, ono, genijalan izlet, a nas dvanaest... (sve skupa pet sati, super ekipa, odlican klub i koncert, Zv pjeva blues o kurvi iz Sibira...)
Ma goni nas u pizdu materinu.
Eto. Kuzis Darkec. Toliko nas je na forumu... Dvanaest.
I da ti kazem Darko, jos nam je i dobar forum.
oak 3 15.12.2003 u 19:52:03 profil autora
blago vama koji možete u čakovec!
i to je dobro
Filip 15.12.2003 u 20:23:03 profil autora
i ja bih u čakovec. ah. šmrc.
zašto sam ja tako daleko..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 15.12.2003 u 20:23:42
vlado 15.12.2003 u 22:22:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E moj Filipe, stoput pomislim...
trixy 16.12.2003 u 09:05:59 profil autora
pa kad me već vučete za jezik:
ništa se nisam izjašnjavao, jer ništa ne znam za taj dan. pogotovo to što ću najvjerojatnije morati RADITI. da.
i još nešto, štefanje je, a i pozvan sam na imendan jednoj štefici, koju ćete vjerojatno upoznati večeras u krovovima (naravno ako dođete ;o)
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 16.12.2003 u 09:08:01
electro cute 16.12.2003 u 11:25:33 profil autora
i ja bi u čakovec, al...daleko brate. a taj dan mi majka i otac slave dvadesettreću (23) godišnjicu braka. sretnog.
Depressed 16.12.2003 u 14:18:46 profil autora
E da, koprivnica je bila genijalna...koncert je bio genijalan. Mislim da cemo i lolli i ja u cakovec :)
dulce 17.12.2003 u 22:50:42 profil autora
hej da znate da vam ovdje vrbujem studente iz cakovca kako imaju koncert pipsa 26.12. u gradu. 1. sto nisu znali, 2. sto sam ih jako obradovala. super je to, jer svi dodju kuci za bozicne praznike.
dju 18.12.2003 u 11:44:35 profil autora
blago vama koji možete u čakovec!

baš!
i ja bih. da sam samohrana majka. dijete u tzv. klokanicu i put pod noge.
a ovako ne smijem ni spomenuti.
lollipop 18.12.2003 u 12:26:15 profil autora
ma ajde, ajde, jos je rano. ali veri soon bice i to da tatu kresu ostavis doma da obavlja svoje ocinske duznosti, a ti s nama u derneke :)
NEGO, naravno da idemo u cakovec, zar se jos do sad nije skontalo da sam ja uvijek za sve (osim kad me bas nesto sprijeci) samo nisam bas bila doma, nisam imala internet i tako to. ali, vidjela sam se s darkom pa on zna da idemo. a sad zna i vlado :)
darko 18.12.2003 u 22:09:20 profil autora
Ergo, imamo jos jedno mjesto. 'Ko prvi, njegovo.
zumbula 19.12.2003 u 09:48:10 profil autora
Nažalost nemerem.
jelena 19.12.2003 u 19:55:17 profil autora
nazalost nemerem ni ja.
bluefaith 25.12.2003 u 03:05:08 profil autora
"Skoknite" po mene u Sarajevo i da ne brinete vise za prazna mjesta u kolima :-).
vlado 26.12.2003 u 22:48:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Smrc. Ja na poslu. Vec 24 sata. I nisam uspio. I sad sam gotov. A znam da nisu poceli svirat...

TELEPORTIRAJTE MEEEEEEE!!!!

Aaaargh
zumbula 26.12.2003 u 22:54:57 profil autora
Evo samo malo..pa kaj su te danas priveli..aha da nova godina, pa broj u utorak..ili ponedjeljak...gavella, gavella..
oak 3 26.12.2003 u 23:06:10 profil autora
još stigneš. neće počet svirat prije 23.30
vidimo se u gavelli
Filip 27.12.2003 u 04:37:51 profil autora
uffffffff!!! čakovec!
neznam kako početi.
pa.. uglavnom, petak mi nije baš najbolji dan za šetnju kroz grad. okupili smo se u jednom stanu. pripremali razno razne sendviče, kasnije i palačinke, gledali i tv i slično.
i tako dok mi pričamo o svemu i svačemu, u 23:14 stiže mi sms. darkec je. kaže mi: "pozdrav iz čakovca. tu smo, buraz, ima dosta ljudi, uglavnom prostor je zgodan i trebali bi početi svirati za oko 15 minuta. čujemo se. ;-)"
odgovorim mu na sms. pozdravim lolli i dip. poželim im lijep provod i koncert.
u 00:30 mi zvoni mobitel! zove me darkec. ne mogu vjerovati vlastitim očima. javljam se. kada oči zaklopiš, ti se njemu pomoliš.. darkec mi prenosi poštara preko mobitela!!!!
ne mogu vjerovati!! tresem se! skočili su ljudi koji su bili oko mene. zbunjeni su. "što ti je? što se dešava??"
maa.. nema veze. neće me skužiti. samo im se nasmešim da bi znali da je sve u redu. još mi se tresu ruke, ali uspjevam da se zahvalim darkecu putem sms-a.
eto.. to je naši darkec. klanjam ti se legendo!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 27.12.2003 u 04:45:33
darko 27.12.2003 u 05:17:22 profil autora
Zdravo! Za pocetak jebite se svi koji ste mogli ici, a niste. Evo, pred 50-ak minuta stigoh mado i mislim si da l' da uopce nesto pisem ili ne... Dakle, nakon 285 km relativno ugodne nocne voznje osjecam se iscrpljeno pa mi nemojte vi, kojima je ovaj post namijenjen, zamjeriti na sturosti.
Cakovec je pitoreskni gradic koji na karti izgleda mnogo udaljenije od Zagreba nego sto zaista jest. Klub "Klub" nalazi se u samom centru grada i jedno je od onih rijetkih mjesta adekvatnih za nastupe bendova profila Pipsa. Ne znam procijeniti, ali mislim da je bilo dvjestotinjak, uglavnom zainteresiranih ljudi. Ova zainteresiranost se prije svega odnosi na prvi dio koncerta, "yeah, sve hit do hita", kao sto Daddy rece. Kvragu, evo vam i plejlista:
1.dobro 2. mak 3. discofriend 4. ljeto (fred) 5. placi 6. mrgud 7. sao paulo 8. baka 9. glava 10. sebastijan 11. rosita 12. nac. park 13. onaj kojeg nema 14. kfs 15. postar 16. dan,mrak 17. narko 18. 2×2; bis: porculan, bog i na putu prema dole.
Koncert je bio vrlo dobar, no osobni dozivljaj koncerta mi bas nije bio osobit, jamacno najgori ove godine (rupa, KSET, zg openair, aquarius, koprivnica, cakovec). Nisam uopce mogao uci potpuno unutra (ne mislim fizicki u Klub), nisam bio 100% in stalno me nesto jebalo. Nervirali me odredjeni ljudi s potocima piva u prvim redovima, nervirao me digitalac (koji sam posudio od ujaka) i koji ima problema s naponom i stalno se gasio. Javno obecajem sam sebi da mi je ovo prvi i zadnji put da sam nosio fotich na koncert Pipsa.
I pazi sad ovo: Pocne me jedan tip iz prvog reda nesto jebati i kaze on meni: "daj me moljim te sljikaj z riperom". u namjeri da ga se sto prije rijesim, kazem, ajde dobro i mislim si ajde, tip ce stati dolje onako ispred Daddyja i okrenuti se prema meni, kad NE -ono, tip se popne na pozornicu kraj Daddyja. ajme... i sad ja, kao slikat cu ga... i bas za inat ugasi se fotich. Panika, silazi dolje, jebemti, mislim si... I tako je to trajalo malo duze, dok napokon nije blic okinuo i rijesio me muka...

Bend mi je izledao jako rapolozeno i vidi se da jako dobro (ne samo glazbeno) komuniciraju. Osjeca se neka opustena atmosfera, nisu vise onako ukoceni kao sto su bili u KSET-u 6. mjesecu. Ipak im je ovo vec 12. nastup (jesam li dobro prebrojio?). Da, samo 12 svirki (8 samostalnih) za onoliko vjezbanja. Stalno se smiju, zajebavaju, bacajuci neke svoje interne fore. (Ne znam, imam osjecaj da sam se zajebo u ovim brojevima).
Daddy je bio samoironican, komunicirajuci u tom stilu s publikom u pauzama izmedju pjesama, pa cak i u samim pjesmama.
Karakteristican stih: "S muzikom sto svira iz ovih zvucnika, kupit cu si tripa sve do Bozica" - tako nekako

Ne, rulja nije trazila Dinamo, trazila je Malenu non-stop, nudila Daddyja pivom nekoliko puta...

Sve u svemu, decki su izvrsni, sviraju kontinuirano na jednom visokom nivou i London bi im se mogao pokloniti. Nakon koncerta ljudi su (cak) i Kardinala (Bozanica) i Denyja trazili autograme (mozda i ostale clanove benda, no to je ono sto sam vidio, pa cak i dokumentirao). Zasluzeno, nema sta.

Uskoro link za fotke.

Sanjaš da si zvuk...

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 28.12.2003 u 06:51:56
vlado 27.12.2003 u 12:47:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kakav je klub?
Filip 29.12.2003 u 02:15:28 profil autora
darko je obećao fotke. al zbog moje krivice, tek od danas ih možete pogledati. da, onaj užasan sajt sam ja sklopio (eto darkec! ), al sajt nije bitan, bitne su fotke.
evo vam i Link. pa uživajte.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 29.12.2003 u 02:16:01
smiley 08.01.2004 u 22:51:53 profil autora
testing testing
lollipop 09.01.2004 u 01:26:37 profil autora
hmmm, pa nisam nista o cakovcu napisala! shame on mi. sad je vec to malo daleko. al, bilo je ok. nice. osim sto su me neki ljudi nervirali (jednog ste imali prilike vidjet s daddyjem na slici) pa sam zakljucila da bi se svi koncerti pipsa od sada trebali drzati iskljucivo u rupi i iskljucivo za mene. da mi ostali ne smetaju..... ma, nevermind that, ovo je bolje zvucalo u mojoj glavi.
idemo i u ljubljanu, stvarno mi je vec neugodno, ali ja tako volim raditi izletice.... evo, bicu u zadnjem redu, aj promis, nece se ni znat da sam tamo :) (uostalom, ide i sally, nisam jedini freak :) )

baj d vej, da ne pisem novi post - MI SMO danas kupili avio karte za london, nas cak 6 (od poznatih sally, dip i ja), a vi CLANOVI BENDA, JESTE VI KUPILI??
Depressed 09.01.2004 u 09:27:28 profil autora
Ja spavam, a ona na internetu
arhimed 10.01.2004 u 01:05:45 profil autora
umjesto da spava s tobom

(autor gorenapisane rečenice ne snosi odgovornost za eventualne asocijacije na bludne radnje koje se u čitateljevom perverznom mozgu mogu pojaviti.)
zumbula 10.01.2004 u 01:13:12 profil autora
he,he ovo je simpa..