Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
goldietrickz 12.12.2003 u 15:18:47 profil autora
eno na dzuboksu ima par novih albuma za streaming:
sjajni novi air - walkie talkie,zatim fantasticni(fala breeze) ulrich schnauss - a strangely isolated place,zatim ima soundtrack iz 24 party hour people filma i jos dosta toga.provjerite kako radi...Slusam jos:
explosions in the sky(fala sindrom1975 za preporuku),lali puna-scarry world theory(odlican band iz muenchena),sonic youth - dreamlover,m83 - red seas and lost ghosts,styrofoam - im whats there to show that something is missing,the album leaf...dreamy...
slusa li jos tko ove elektronike?:)
zomri 12.12.2003 u 19:09:05 profil autora
šta je to, neki IDM? to mi postalo tako dosadno u zadnje vrijeme. mislim kako će me ta faza proć, al ne znam tačno kada.
goldietrickz 12.12.2003 u 19:51:58 profil autora
ma zaboravi dio o dzuboksu(na nasem je siteu)...bilo mi mrsko nanovo pisati pa sam iskopirao sa naseg foruma...vise me zanima vase misljenje o ovim nabojanim bandovima.ili si ti o tome pricao?neam pojma sto je IDM.:)

zomri 12.12.2003 u 20:10:39 profil autora
IDM - Inteligent Dance Music
elektronska muzika koju rokeri vole - otprilike to ti je to. recimo boards of canada su IDM. NoNameNoFame isto. Lali Puna sam cuo samo jednu stvar i mislim kako je to to.
Filip 12.12.2003 u 20:15:46 profil autora
idm = intelligent dance music.
btw, kao priprema za večerašnji festival, da bih znao što mogu očekivati, skinuo sam novi album laike. "wherever i am i am what is missing". odličan je! odoh ja na sajmištu. laika me čeka! a i ostalo društvo.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 12.12.2003 u 20:17:21 profil autora
ups.. zomri je bio brži.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
goldietrickz 12.12.2003 u 21:08:38 profil autora
hmmmm...ne bih rekao da je to to taj IDM.boards of canada mi i nisu bas omiljeni band a nisam ni roker.:)
tesko da je ovo dance music.inteligentno jest.ako cemo vec pravit ladice ja bi ovo sto sad slusam nazvao post-hypno-rock-elektronika.valja?:)
filip,to laika kod vas?a jeeee.super.uzivaj.
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 12.12.2003 u 21:09:19
electro cute 16.12.2003 u 11:46:44 profil autora
pod broj jedan
explosions in the sky i the album leaf su post rock, malčice smireniji. jel ti to imaš nove albume? čuop jednu novu stvar explosionsa i super mi je, puno su smireniji od prvog a i dolaze u kset u trećem...woohoohooo! a šta je izaša novi album leaf? il je to onaj stari. a ak ih voliš nabavi si tristezu-to radi lik iz albuma, prejeben bend.
m83 nisu idm, a ne znan u koju bi ih kategoriju mogo svrstat...styrofoam nisan čuo al san čuo da ih uspoređuju sa notwistom (koji takodjer dolaze u kset) pa onda automatski nisu idm.eto.
electro cute 16.12.2003 u 11:47:32 profil autora
a sonic youth znate šta su. jedan od najvećih najvažnijih i najboljih bendova ever.i imaju ženu na basu.