Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 16.12.2003 u 11:49:56 profil autora
svatko ko kaže da je mance smiješan laže. jerbo nije. manceove pjesme su tužne. baš ko i one od pušenja i tbf-a. samo ih treba slušat kroz neke druge slušalice.
krampus 16.12.2003 u 14:07:39 profil autora
Evo, ako koga zanima ima li još uvijek nade za nas:

http://www.vanbalona.com/CudesnoUho/Cezar_mit_Orfej.mp3


sadrzaj je izmijenio/la - krampus u 16.12.2003 u 14:10:41
Filip 20.12.2003 u 12:39:11 profil autora
t.b. tračeri.
večeras im idem na koncert! juhuuuu!!!

ti sakaš da si elton, ti sakaš da si elton, ti sakaš da si elton, elton fucking john..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...

sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 20.12.2003 u 12:41:19
dulce 20.12.2003 u 20:29:47 profil autora
zvuci cool. otprilike k'o fatboy slim is fucking in heaven, fatboy slim is fucking in heaven, fatboy slim is fucking in heaven, fucking fucking fucking in heaven.
vlado 20.12.2003 u 22:04:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni draza od Trachera:

She's bomb, she's bomb, she's bomb, she's real Ferrari...
Gospodnetić 21.12.2003 u 20:45:10 profil autora
A meni Rambo:

Zem-zem -zem -zem-zem-zem-zem-zem-zem
zemljaneeee jaraneeee
poznaniče sa Baščaršijeee

Joj...slusam Ramba cijeli dan danas nakon prilicno dugo vremena i rikavam od smijeha. Definitivno su mi najbolja prva 3 albuma...iako i Titanik ima briljantnih momenata.
svinjče 22.12.2003 u 00:01:34 profil autora
rambo je car
arhimed 22.12.2003 u 00:58:19 profil autora
svjetski mega car
Filip 23.12.2003 u 02:51:43 profil autora
joj koji ludi koncert je bio onaj u suboti!
njihovi nastupi su uvijek unikatni. koncert se održao u dancing hali omladinskog kulturnog centra (dobro mjesto za pipse! nije mi jasno kako se nisam sjetio do sad, samo ne vjerujem da bi kulturni centar bio dovoljno financijski moćan za takav projekat.) scenografija je bila tipična samo njima. slika troje partizana, a preko njihovih očiju piše t.b. tračeri. svirali su dva sata, a za vrijeme koncerta su radili stvari koje su koncert učinile još zanimljiviji. dvoje od njih su štimale gitare za vrijeme koncerta, a treći je rekao da mi u publici stvarno imamo veliko trpljenje i zatražio je od nas da bacamo upaljače i monete po bend jer su to zaslužili.
a kako je frontmen predstavio bend? kiro ričard barton, siniša elizabet tejlor, igor divine i ja.. ja! ja!!!
i još puno puno zajebancija. gitarist je bacio majicu u publici. i onda je došao do mikrofon i rekao: nakon koncerta dođi u backstage da je vratiš. nemam ih baš puno.
otsvirali su dva bisa, publika je bila oduševljena koncertom i tražila još. onda je izašao pjevač i rekao: izvinite, ali mi smo otsvirali sve naše pjesme (oni imaju dva albuma), neznam što bi smo svirali još. i počeo je da se dere: t.b. tračeri, t.b. tračeri, t.b. tračeri... t.b. tračeri!!!
pazite sad nazive njihovih pjesama! "mama ne ti dava", "james bond te pljuka", "te grabna vivienne westwood", "koga so oscar wilde zboruvavme za tebe"..
evo i dvije slike, jedna benda (Link), vidite koji su oni likovi! onaj ćelavi je pjevač benda, prava budala! na slici nedostaje bubnjar. i omota njihovog prvog albuma, "klati i trkalaj" (Link)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 23.12.2003 u 02:56:40
arhimed 26.12.2003 u 01:20:19 profil autora
sigurno već znate, ali ipak njie na odmet spomenuti da rambo amadeus, jedan od najčešće, ako ne i najčešće, spominjanih umjetnika na ovom topicu, ima novi album koji se zove "17 kiselih krastavaca".
zomri 29.12.2003 u 02:15:36 profil autora
malo sam se vratio na Nervozni Poštar, istraživanje i to. Evo, samo ću s vama podijeliti jedan karakterističan stih:

"Miriše mi dan na Pako Raban"

Nagradno pitanje: na šta vas ovo podsjeća?