Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 3 29.11.2003 u 10:36:14 profil autora
london, spitz, 04.i 05. ozujak 2004. i to je dobro.
u razgovorima smo za uk tour. mogući gradovi i datumi
nakon potvrde i na netu. u igri su manchester, glasgow,
nottingham i lincolnshire.

i to je dobro.

zainteresirani za odlazak na put na otok neka se jave sanjinu oko moguce pomoci oko putovanja i druge logistike, a posebno za karte za gigove s posebnim statusom.
lollipop 29.11.2003 u 12:57:28 profil autora
jel to znaci dva dana za redom? kako to?
baj d vej - as far as I know, tamo kad odes na takve koncerte ima obicno popis koji bend sastavi i onda ako si na tom popisu ti je karta par funti jeftinija (osim ak nisi na besplatnom). ocekujem da bi za pipse karta mogla biti recimo 6 funti, mozda 9? ajde, bas me zanima!
inace, ljudi, nemojte me krivo shvatit, to sto vas bombardiram informacijama ne znaci da su moje informacije jedina apsolutna istina, ali kad ih vec imam da ih podijelim s vama. nadam se da nisam dosadna :( (a i jako jako sam bolesna pa je jedino sto mogu radit sad visit tu za kompom)
sally 19.12.2003 u 01:14:21 profil autora
"We have 490,000 seats at 49p or 49 cent plus taxes to
celebrate 49 consecutive weeks beating Easyjet's punctuality

Travel from 6th January to 31 March 2004
Seats available everyday

No travel during school breaks, major sporting events.
Book now at http://www.ryanair.com"

kaze mi danas rajaner. 49 p je ono, stvarno malo, pa ako je neko siguran 100% u odlazak, evo vam prilike da si osigurate prijevoz.

i'll keep you informed.
sadrzaj je izmijenio/la - sally u 19.12.2003 u 01:14:44
lollipop 19.12.2003 u 17:18:36 profil autora
odoh pogledat..kad stvarno. iako mi to njihovo bookiranje nikad nece biti sasvim jasno, ali bi za ove koncerte povratna karta kostala 31.55 eura, sto je smijesna cifra. ali to se mora bukirat do 23.12., znaci jos par dana. a i onda, ta cijena koju je sally navela od 0.49 eura u jednom smjeru vrijedi (pogledala sam za sve okolne datume) samo ako putujes tamo u utorak 2.3. ili u srijedu 3.3. i vracas se u utorak 9.3. ili u srijedu 10.3 natrag, e u tom slucaju karta sve skupa s taksama povratna dođe 31.55e (sto bi znacilo da ova jeftina karta ide samo utorkom i srijedom). e da, to se sve odnosi na Trst, malo sam pogledala Graz jer njemu isto karta pise 0.49, ali to bas nema veze sa stvarnoscu.
pa dragi moji pipsi, jel to ono ziher, jel da kupujemo karte?

p.s. evo, pogledah i za Klagenfurt. Tamo je jeftino jedino ako odete u utorak i vratite se sljedeci utorak. Ali su takse nesto vise pa sve skupa dodje 40.18e.
lollipop 07.01.2004 u 02:04:48 profil autora
London: novosti: things are getting better. Ko kupi kartu do ponoci 8.1. (ryanair) dobi povratnu iz graza za 43eura, a iz trsta za 35eura (polazak 3.3., povratak 9.3.). Graz je blizi. Ja sam se jako bojala, a sta ako ja kupim kartu, a pipsima propadne deal, jer nikad ne znas. Kaze meni dip – ajmo mi svejedno. Ma da, ali..... ...kad, saznah, 3.3. svira Stereolab u Londonu! Yeah baby. Pa to je divno, toliko krasnih koncerata u samo par dana. Stereolab ponavljaju gradivo 6.3. u Brightonu (vrlo blizu Londona). Pa ajde, razmislite malo ljudi. Neki su vec uzeli godisnji u to vrijeme.... :)
Inace, apeliram na dulce i sally (di je ta djevojka, pobogu?!) da napisu, bilo meni na mejl, bilo za cijelu javnost, tocne adrese mjesta gdje su one odsjele, ustvari najbolje ako ima neki web page. I savjete, upozorenja i sl. Jer izgleda da ce mi smjestaj trebat, glupo mi se odvajat od grupe. Da, da , trenutno nas je grupica od 3, ocemo povecat to?
dulce 07.01.2004 u 11:47:52 profil autora
evo ja kopiram s drugog topica, napisala davno :-)

da ne bude dalje prozivki kako nis ne pisemo , evo i malo informacija o smjestaju. ja sam bila u sasvim pristojnom hostelu "astor hyde park", inverness terrace, sto je stvarno super lokacija, a placala sam krevet 18 eura. jest da smo prijateljica i ja bile u sobi sa jos sest drugih ljudi koji su se svaki dan mijenjali, ali vjerujte da to fakat nije problem, dokle god nosite najbitnije stvari sa sobom (tj. dokumente, lovu i sl.). u biti smo samo spavale po par sati u toj sobi, tako da me ostali apsolutno nisu smetali. rezervacije pravite online sa kreditnom, a linkovi su slijedeci pa birajte:
www.bookhostels.com
www.hostelworld.com
happy hunting!
arhimed 07.01.2004 u 17:57:52 profil autora
ja sam bio zagrijan za london, ali kad sam malo bolje razmislio i analizirao neke stvari, otrijeznio sam se. nažalost, ne mogu s vama u london. razlozi? obaveze na faksu i nedostatak financijskih sredstava.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 07.01.2004 u 17:58:29
andrijana 08.01.2004 u 13:00:39 profil autora
bit ce vam fenomenalno, ono ja sam sad tu , maja i ja i nam a je super, sve smo obisle znamo sv ebuvljake, galerije ovo ono.... al zamisli jos da veceras idemo na koncert pipsa, domaca atmosfera, domaci bend , ko da je britanski, ono ponosan si sto mozes rec to je hrvatski bend.
VEEELIKI POZDRAV SVIMA


btw dnas idemo na koncert justina timberlakea, ne znam kako smo ubole karte tri dana prije , neka sestricna od maje sredila koja tu zivi.
Depressed 09.01.2004 u 09:22:52 profil autora
Dakle, Sally, Lolli i ja + troje outsidera smo kupili jucer avionske karte za London :) JUHUUUUUUUUUUUUU!
arhimed 10.01.2004 u 00:59:55 profil autora
želim vam odličan provod. dok budete čagali na stereolabu i pipsima, mislite na one koji nisu mogli otići u london.
oak 3 22.01.2004 u 01:04:05 profil autora
najave sva tri (za sada potvrđena) koncerta možete pročitati na;

www.spitz.co.uk (04.i 05.03.)
www.spilsby.info/theatre.htm (06.03.)

i to je dobro
zv 22.01.2004 u 05:00:11 profil autora
to do: svaš
strasna je sramota sta su ovi iz spitza stavili i link na web, na kojem kad kliknes "english version" dobis kurac od ovce!
darko 28.01.2004 u 22:43:49 profil autora
Ove sam godine bio na moru s nekim Australkama iz Londona, koje su vozivsi se u autu, htjele-ne htjele slusale Pipse. Smijesno im je zvucalo ime benda. Znam da se jednoj od njih posebno svidjela KFS. Pricao sam im o Pipsima i svakako cu im javiti za Spitz.

Sanjaš da si zvuk...
lollipop 29.01.2004 u 01:16:01 profil autora
Ovaj post ceka da se posalje…pa od onog dana kad se na forum nije moglo postat. Nema veze, evo ga sada, jos je aktualan :)

update: raspitah se kod frendice malo o mjestu di nasi dragi svirau te mi neki dan pise ona -
--
the place where pips etc is playing is very trendy...
it's in the east end, near brick lane and hoxton,
which is kind of the new camden i.e. its where all the
bands/artists/djs etc hang out. the whole area is
turning more and more into new york in the feel of the
bars, the clubs etc - it thinks its the lower east
side! that venue is a good one, with good promoters -
the bands there are always quite cool, you know. be
warned its quite expensive - i mean i guess you'll get
on the guest list but i mean be prepared to pay about
Ł3 for a pint..
--
nadam se da ste uocili onu recenicu o 'quite cool bands' :) hih, bas se veselim upoznavanju novog kvarta. i bla bla, ajde necu opet :) (a misla sam), NEGO, razmisljah si, trubim ja ovdje, a npr. jedan od clanova koji nam se nedavno ovdje cak i pridruzio je tamo lijepi niz vremena boravio, pa si mislim, a sto on ne bi napisao pokoju? a ono sto mene najvise zanima je kako si, dragi gitaristu, dosao do skole u koju si isao, gdje, zasto, s kim, s cim, i naravno, najvaznije, koliko je to kostalo? to vec jako dugo hocu pitat, i evo, sad pitam.