Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 27.11.2003 u 09:35:42 profil autora
Ove godine u trećem mjesecu, dok ovakvog benda uopće nije bilo, shvatio sam da će svi članovi tog benda biti bića iz mašte...nadnaravni likovi koji žive od zraka...ne znam više što bih rekao.
DanMrak 27.11.2003 u 10:37:22 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Baš me rastužilo. Jako.
svinjče 27.11.2003 u 16:56:24 profil autora
ma možda je to bio samo jedan stvarno strašan dan.pa ne bu valjda sad tin otišel prije negoli se sastavi nova vrsta.

all animals are equal
but some animals are more equal than others
vlado 27.11.2003 u 20:11:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Alisa u zemlji udesa.
dju 01.12.2003 u 13:54:56 profil autora
nitko nije nezamjenjiv
osim ako ode u loš čas
lollipop 01.12.2003 u 14:16:39 profil autora
mislis da je ripper zamjenjiv? je, teoretski, ali zivimo u prakticnom svijetu.
dju 01.12.2003 u 14:25:30 profil autora
lo, diraš u vrlo osjetljivu temu: je li dubravko = pipsi
činjenica je da pipsi traju, koliko ono, 11-12 godina, a njihova su konstanta samo on i borščak
ah, ja ne bih o tome, al ko voli nek izvoli
lollipop 01.12.2003 u 14:30:13 profil autora
inace, vec neko vrijeme (od spomena odlaska u londru) hocu nesto napisat, ali uvijek zaboravim.
jednom prilikom kad sam bila s frendicom tamo upoznali smo neke norvezane koji su dosli na pol godine u london da pokusaju nesto napraviti, a rekli su da su poprilicno poznati u norveskoj. sad, na zalost, malo se toga sjecam jer sam bila uzasno nezainteresirana za cijeli dogadaj (frendica je pokupila tog nekog tipa u klubu, frendovi su mu bili mrtvi pijani i neugodno me napastovali (tj. 1 od njih) pa smo nakon vrlo dugog mrcvarljena na ulici gdje me ona pokusavala nagovorit da idemo njima, sto nisam htjela, ipak otisli do njih, ali sam ja cijelu preostalu noc provela u durenju i nemanju nista s tim). enivej, njih je bilo jedno recimo petorica i zivjeli su u nekom, mislim da je bio dvosoban stan, dakle minimalno sto im je trebalo i pokazivali su nam i pustali te svoje cde, kroz maglu se sjecam da nije bila losa muzika; ono sto sam na pocetku napisala, dosli su iz razloga sto im je norveska postala premala i htjeli su tamo nesto pokusat. jedan dan su se spakirali i rekli - idemo u london na 6 mjeseci pa da vidimo sta ce biti. zivjeli su od toga da su svako malo po londonu (a valjda i sire) svirali koncerte i koliko se sjecam poprilicno su oni koncerata i odsvirali. naravno, ne znam dalje sta je bilo s njima, naravno ne sjecam im se imena i sve to nije ni bitno, nego eto, sto ne bi i pipsi tako, jasno mi je da ne mogu iz ovih stopa, al cim beba malo ojaca, da odu na neko vrijeme, puno je lakse urgirati i ostvarivati stvari od tamo nego odavdje. pogotovo sto imate bozanica koji je fala bogu tamo zivio i definitvno zna kako stvari tamo stoje. eto, toga sam se samo sjetila, ne prodajem toplu vodu, ali jos jedan mali push forward :)
lollipop 01.12.2003 u 14:43:08 profil autora
nije dubravko = pipsi, ali on JE glavna okosnica pipsa. ja sam tvrdila da je nemoguce da blur zamjeni grahama, pa sam ih ipak nedavno gledala upravo bez grahama. isti su, ali mi je ipak to neki drugi blur. no, graham nije bio tata svoje grupe. mislim da Du je. kako se postava mijenjala, mijenjali su se i pipsi. Du ima veliku zaslugu u tome, ali ne iskljucivu. mislim da mu je s bozanicem pala sjekira u med. mislim zbog toga sto imam dojam da su jako dobro kliknuli. i to se osjeti. (a i s ostalima) da, imas pravo, osjetljiva tema, bolje da se ne zapetljavam
ali IPAK..da on kaze sutra - u jebote, ovo je sve bezveze, biti tata je sto put zanimljivije, jebes ti sve to, mislis da bi doso neko drugi na njegovo mjesto? mislis da bi nastavili? mozda, ako bi on u pozadini vuko konce. ako bi nestao, cisto sumnjam. to je moje iskreno misljenje, ako iz nijednog drugog razloga, a ono iz toga sto je on jedini (uz borscaka ili borscak uz njega?) sve ove godine iznasao sve te stvari (o kojima nam i pise u svojim memoarima) na svojim plecima. drugi ralog mi je cista logika/realnost - zazmiri na oba oka i zamisli....
vlado 01.12.2003 u 15:49:36 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dubravko nisu Pipsi, al su Pipsi Dubravko. Zen.
lollipop 01.12.2003 u 17:11:10 profil autora
:)
zomri 08.12.2003 u 11:27:18 profil autora
Mali citat o "sizifovom" poslu:

"Evo, konačno smo doživjeli i to, Feral je nedavno, uprkos višim silama i još višim instancama, doživio i obilježio prvih 10 godina. Možeš li izdvojiti najteži trenutak iz te prve decenije? KAd ste se zaista osjećali bespomoćno? Kad ste htjeli dići ruke, kad ste pomislili da to više nema smisla?

Kad si već naučio čitat i pisat i kad to radiš u ovako dražesnom okruženju kakvo je naše, u jednoj općoj primitivizaciji, u jednoj kontaminaciji prostaštvom na svim nivoima, u jednoj poplavi bešćutnosti, a pri tome nemaš talenta da i ti sam poživčaniš, e onda ti se fakat često učini da sve što napišeš i što napraviš, nema nikakvog smisla. Ali to opet i nije neki razlog da digneš ruke od svega. Sav taj užasse možda i ne može promijeniti, ali se ne može promijeniti ni ljudska potreba da se užas nazove pravim imenom. I onda, kad si već takav kakav jesi, radiš ono što osjećaš da moraš raditi, pa makar to ne proizvelo nikakve efekte. Naravno, izgleda ti suludim npr. to što osam godina nakon završetka rata još pričaš o frajerima koji su okrvavili ruke, a koji su visoko pozicionirani u političkoj hijerarhiji i funkcioniraju kao ugledni građani ovog raspadnutog društva, ali naprosto ne možeš drugačije. I kada je više nego izvjesno da ujesen 2003. nećeš bogznašta postići tekstom o hrvatskom ugledniku koji se 1991. zabavljao tako što je izvodio zarobljene civile na trg u Šibeniku i huškao domoljubnu masu da ih pljuje i vrijeđa, da im prijeti batinama i smrću, kada ti je, dakle, jasno da će taj nekakav Drago Krpina ostati na svim svojim funkcijama jer se društveno okruženje koje je iznjedrilo i njega i slične njemu uopće nije promijenilo - ti to ipak ne možeš prešutjeti i moraš napisati. Pa makar samome sebi izgledao kao da boluješ od PTSP-a i da ljude daviš pričama o ratu koji kao da se i nije dogodio."

Predrag Lucić, jedan od osnivača Ferala u intervjuu za Start br.130, 2.12.2003.
--------------------------------------------

Fino rečeno.
trixy 11.12.2003 u 13:55:42 profil autora
help!
tražio sam pdf na večernjakovim stranicama, i nisam uspio naći stranicu 37. ide do 30. i nastavlja s 39.
a možda mi nije dobro, pa je tamo a ja ju nemerem naći?
vlado 11.12.2003 u 17:41:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mozda je u nekom prilogu.