Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
electro cute 05.02.2006 u 16:36:38 profil autora
pamucne pelene su u kurcu, sto svatko ko je ikad s njima imo posla u praksi jako dobro zna.
vlado 05.02.2006 u 16:39:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Burke, ajd ti probaj, pa vidi.
Centralno grijanje i jednokratne pelene su, budimo realni, najveci domet ove jadne civilizacije.
pavle 05.02.2006 u 20:12:46 profil autora
meni se čini da su ove moderne pamučne pelene jedan od boljih izuma današnjosti jer ne uništavaju zemlju koja je ionako već odavno razjebana. a budimo realni, jedan od najvećih izvora smeća su dječije pelene. a što se tiče ovih novih pamučnih pelena moje osobno iskustvo kazuje da i nije toliko strašan bed. a zdravije je, a i jeftinije, što mi se najviše sviđa.
dju 10.02.2006 u 15:28:06 profil autora
fala svima.
ne mogu ne primjetit da je rođenje mog prvog djeteta bilo popraćeno brojnijim čestitkama. e sad. il je do foruma, il do tog što je moje drugo dijete žensko. ah.
mala se zove katarina. nevjerojatno je laka za održavanje. samo jede i spava.
a što se tiče pelena, oni koji su iskusili ove moderne pamučne pelene, kažu da su odlične. vjerujem, ali neću probat. problem s tim pelenama je što ih valja prat i otkuhavat. e sad, kad smo kod ekologije, valja mislit i na vodu. trebalo bi dakle nakupit najmanje deset-petnaest ukakanih i upišanih pamučnih pelena pa da uključivanje perilice ima smisla. a gdje u međuvremenu držat te pelene?
a nadobudne mame koje mi pokušavaju nabit na nos kako uništavam planet gomilajući jednokratne pelene, uvijek rado pitam zašto ne koriste pamučne uloške kad imaju menstruaciju, nego su im miliji jednokratni. dijete u prosjeku nosi pelene dvije godine, a prosječna žena ima menstruaciju 80 dana u godini, pa tako cca 40 godina.
you do the math.
electro cute 10.02.2006 u 18:04:09 profil autora
nije dju do ženstvenosti, nego do foruma koji je na samrtnim mukama. mislim da si nam svima ovdje jako draga, al opet, mogu govorit samo u svoje ime. katarina je lijepo ime. pusa.
morsky 10.02.2006 u 19:39:09 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dobrodošla, o Katarino,

čestitam Ti, majko..

.
.
.
oče, Tebi pozdravi,
za čestitke ima vremena
morsky 10.02.2006 u 19:39:22 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dobrodošla, o Katarino,

čestitam Ti, majko..

.
.
.
oče, Tebi pozdravi,
za čestitke ima vremena
pavle 11.02.2006 u 10:48:50 profil autora
puno pozdravljenja i želje da dijete i dalje ostane lako za održavati. valjda ima nešto u toj ženskoj djeci pa nisu
a priori egoistična.

slažem se s tobom u vezi vode i uložka, no čini se da smo mi prisiljeni birati manje zlo ukoliko tako izaberemo. a što se tiče 15-20 prljavih pelena, strpaš ih u posudu s poklopcem koja je prije toga poprskana mješavinom eteričnog ulja čajevca i vode i onda je to sve poprilično podnošljivo. za razliku od nekih tzv. modernijih verzija ekoloških uložaka (čuo sam da postoje, ali ne mogu ništa reći o njihovoj praktičnosti) čija je cijena smiješno nepristupačna, jedan od važnijih razloga zašto se meni sviđaju pamučne pelene je cijena. matematički gledano, zaradi se tu poneki dinar.
a potrebno je prati ih i sušiti. iskuhavanje nije potrebno, osim ako pri tome misliš na 90 stepeni u perilici pri žešćim operacijama.

i da, zanimljivo je, imao sam iskustvo djeteta koje 5 dana nije sralo, a ove pamučne pelene su i tu navalu zadržale, a da nije procurilo, u što nisam vjerovao kada sam ih prvi puta vidio. pampersice tako šta po mojem iskustvu nebi izdržale.

eto toliko od mene da doprinesem umirućem forumu.
jelena 14.02.2006 u 02:22:26 profil autora
dju, vrlo rijetko sam na internetu, ali veceras sam se sjetila da si rekla da ti je termin u veljaci :-) rekoh, da vidim da nema sta novo...
eto pa samo da cestitam i pozelim sve najbolje!

pozdrav svim forumasima :-)