Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
daddy 17.11.2003 u 13:01:09 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
gospodo, otvorih ovaj topic s namjerom da predlažete teme za ankete na sajtu. pa da konačno i ja za nešto puknem svoj glas. znate, falit će mi ta mogućnost jer sigurno neću ići na izbore. sram me davati glasove protuhama. moj glas, umišljam si, još uvijek vrijedi malo više....
sis 17.11.2003 u 14:31:13 profil autora
još možeš popraviti sve
predlažem temu "najdraži album pipsa". glasam za drveće.
nitko 18.11.2003 u 11:33:51 profil autora
imam nekakav čudan osjećaj da se borim s vjetrenjačama, no unatoč, predlažem da raja razmotri mogućnost sviranja starijih pjesama u kazališnim prostorima koji nam slijede. imam nekako čudan osjećaj da ću u osijeku u dječijem kazalištu i u gaveli malo teže probaviti pjesme tipa nacionalni park, ljeto, plači isl. znam da raja to voli, ali moje je mišljenje da drveće i rijeke n trebaju pomoć starih za mene proživljenih pjesama. stare pjesme ipak su za mene svrstane u kategoriju ugodnih sjećanja i ziasta nisam sposoban doživiti drveće i rijeke ako one nužno idu u kontekstu sa pjesmama koje, ponavljam po meni, tu ne spadaju. eto, tek toliko, zanima me, kakav je stav drugih, pa makar se to dogodilo samo u kazališnim prostorima.
trixy 18.11.2003 u 11:52:07 profil autora
u potpunosti se slažem.
piggy 18.11.2003 u 18:39:36 profil autora
pa sramota.neće glasat'...ccc. neću sad tu drobit, već rekoh sve na topicu po temi.


All animals are equel but some animals
are more equel than others