Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 14.11.2003 u 15:56:59 profil autora izmijeni

Sjecam se jedne svadbe, stvarno ne pamtim ko se zenio il udavo, al je bio neko iz raje...
A svirali su opet moji jarani, samo po drugoj liniji.
I taj odlican gazerski band imao je ozbiljnih problema: na svadbi se okupila ekipa supijanih BBB-ovaca (BBB ovaca, heh) koji su non-stop navaljivali da se odsvira "Dinamova himna"...
Atmosfera je dostigla usijanje kad su moji prijatelji, inace pravi shereti, odsvirali Dinamovu himnu, ali onu staru... (plavi, plavi, iz nasih grla sve je jaci zooov....)
Na to su navijaci popizdili, kao neko ih zajebava, i pod prijetnjom fizicke sile traze ONU Dinamovu himnu...
Ajd dobro...
I pocnu ovi svirat, i normalno, pocne lom. Kolektivna koreografija (ruke u zraku, grljenje, ispijanje piva na eks i sl.) je u tijeku.
I na pocetku refrena, ovi opale na narodnjak. Totalni lom, klavijaturist pali "harmoniku", a inace pjevac zna zavuc ono "aaaaaaaa" na kraju stiha, pa je ispo totalni kaos...
Mislite li da je iko primijetio?

Da se vratim na g. Kurta...
Nevjerojatno mi je drago, nevidjena fora.
E sad, cuo sam iz shpija iz Kseta da je Mambo TRAZIO neku hrvatsku pjesmu da je obradi zbog publike, pa su mu ovi iz Kseta poslali - Dinamovu himnu!
Samo me zanima je li tako bilo, i ako je, jesu li te pitali, Daddy?

21.05.2024 u 14:12:28
 
oblikovanje:
sadržaj: