Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
sally 17.11.2003 u 01:21:20 profil autora
evo slike.
Link
just for the record, nisam uopce zadovoljna njima. (sta, pa slikama, valjda!)
mrzim digitalce. mrzim, mrzim, mrzim. volim svog nikona fm2. skljocala sam cijelu noc (pitajte vladu), i ocekivla brdo finih slicica, a ono, drek.
ovih 60 na sajtu je cetvrtina od ukupnog. zao mi je, bas je trebalo bit super fotki..
nis. drugi put.
sally 17.11.2003 u 01:22:07 profil autora
i ispricvam se na multi-postovima. sorry.
darko 17.11.2003 u 01:52:28 profil autora
hvala na linku za stare fotke;
nove fotke =
sally 17.11.2003 u 01:58:09 profil autora
doduse, nisu sve bas za bacit, omaklo se i par dobrih.

par, rekoh..
sadrzaj je izmijenio/la - sally u 17.11.2003 u 02:02:05
Moloko 17.11.2003 u 08:52:54 profil autora
Isprika meni na reakciji, ali ko jebe ljude kad su ostali seljaci (bilo otkud dolazili iz Zagreba, Čakovca iKoprivnice) i nemaju pojma cijenit kvalitetu. Zvao sam Anđela iz Kuglane da ga pitam kolko je ljudi bilo. Evo službenog: 123 karte prodane + 30-ak ljudi mukte (prošenje, guženje i akreditacije), i vas forumaša iz Zg 11 (po 30 kuna, mooooolim???? kakva je to neprirodna selekcija i protekcija). Prije prvog bisa su pustili ljude i maknuli se s upada, pa je blesava rulja navalila. Ja ih ne bi puštao dok koncert ne završi, majke mi. Malo sam pretjerao, nemamo u Čakovcu baš nešto tako dobro kao Kuglana, ali je klub i stane oko 300 ljudi. Ne znam kakav je program, al mi je rekao Emil (jedan lik koji tam radi) da je do sada dogovoren Idijoti za prosinac i promocija DOP magazina, dalje ne znam. Aj fala na pažnji. Niš zamjerit Linda.
daddy 17.11.2003 u 09:33:01 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zadovoljni smo sa tih 123 karata.
electro cute 17.11.2003 u 11:52:10 profil autora
kej kej kej
sound je bio loš. od betonja je vse odzvanjalo.
i bio je jedan lik. tvrdio da mu je bare svirao na vjenčanju i kleo se u majke.tražio jug i krumpira.pitao jel daddy još uvijek šeta po kvartu u pidžami.pijan ko majka.došlo mi je da ga lupim šakom.al sam se suzdržao.radi pipsa.radi mojih prijatelja.forumaša.malo mi je falilo.i ona cura.šta je skakala na 2x2.išla mi na jetru.a onda se ispričala.a ja opraštam lako.i sve je super.
a ekipa nikad bolja.daddy je veseo, đana dobro pjeva,samo tebi svira bend...

ps
kad nas je dip iskrcao pred cvijetnim zv je samo za mene i sisterku izveo jedan mali čarličaplin šou.nadam se da je na kraju ipak sretno stigao doma.

bla za zapošljavanje
sanader za krepavanje

i čini mi se da će repertoar otić u pičku materinu.jer mislimo i u osijek i rijeku i u londru.nečete nas se otarasiti tak lako.

sally slike benda su persu, šta sereš?
ajd vidimo se.
piggy 17.11.2003 u 12:08:47 profil autora
ma sally fotke su mrak
oak 3 17.11.2003 u 12:33:41 profil autora
sound je bio pozitivni mrak.
bio sam na dobrom broju naših koncerata i ovo
je jedan od daleko najboljih soundova.
svaka čast bifelu!

istina je da su forumaši stajali desno naprijed, ja sam
bio centralno od sredine pa do mix pulta.

jedina zamjerka je da je đana bila pretiha, kaže sound ing s razlogom (da izbjegne mikrofoniju).

inače vokal se kužio vrlo jasno, kao i pojedini instrumenti.
očekivao sam nakon tonske krš, a dobio stvarno ugodnu zvučnu sliku.

al' poznata je stvar da svatko ima svoj koncert.
i to je dobro.

lollipop 17.11.2003 u 13:30:58 profil autora
Daklem, ovaj vikend je stvarno bio jedan od onih…rijetkih…specijalnih. Evo me tek sad do kompa, toliko specijalan :)
HVALA oaku, stvarno.....you leave me speachless.
Inace, koncert je bio odlican odlican. Meni sto put bolji nego u akvarijusu. Sound mi je bio super iako sam se u prvi mah vrlo zacudila ozvucenju pojacala. Reko dip – valjda im nije ovo prvi koncert (tom klubu), valjda znaju sta rade. A dobila sam i pojasnjenje zasto je đana tako tiha. Bila je odlicna, meni bolja nego u akvarijusu, ali opet pretiha, matrica se cula bar za pola puta vise od nje. Steta. Svejedno, sve ostalo je bilo odlicno, sve se super culo, electro, jasno, sere, on vam je veliki saljivđina. (eto, napokon sam te shvatila :) )
Nova stvar: JE MENI GENIJALNA. OCU JU DOMA!! ODMA!!! Najozbiljnije, ne salim se, mogu li ja to dobiti???????????? Jerbo, ko ce cekat da se to negdje pojavi? Ja ne......provalicu cam u vjezbaonu (znam vam adresu, hehe) i ukrast komp i onda cu ju imat wuhahahahahahahah!

Da...iritantni ljudi.....stvarno nema smisla uzimat ih u obzir, ignoriranje je najbolja stvar, a ne sebe iznervirat. Taj izvjesni tip uletio mi je prije koncerta: ja sam dosao ovdje cuti dinamo i ...(reko je nesto ali ga nisam cula). Neces to cuti, rekoh mu ja. Najiskrenije iznenaden pitao me sta stvarno? Je, stvarno. Ma, nije, svirace. Nece, 200%. Bio je tuzan. A onda sam ga uvalila drugima, kojima je, vidim, pricao o tome kako mu je bare sviro na svadbi. Super.
Inace, prije koncerta sam na wc-u cula neke curice – jeste vidjele rippera? (tuzno): ne jos, neeee..... bas se i sally iznenadila, mislili smo da toga vise nema :)
E, a onda sam za vrijeme koncerta otisla na wc i neke cure su opet komentirale nesto, ali negativno, i bas sam se trudila zapamtiti, ali ajm sori, nema, prazno, spomenuh vec da imam kratki mozak (iliti vrlo malog kapaciteta).

Sally, nema nijedna dipova slika da izgleda dobro :( (osim ona di glumi pijetla)

Zv....je otkrio jos jedno od svojih mnogih lica. Ko sto je dip reko – od sad se zove zvonce :)
Pjevao nam je cijelo vrijeme o politici i kurvama, a u jednom trenutku je i spojio te dvije teme recenicom: politika je kurva. Meni je, ipak, najdraza ona najavljena kao tuzna prica o – kurvi koja se prodala za 2 eura (ostalima je cijena 5 ili 10) i bila tuzna jer kad je eure promijenila dobila je 15 kn, ali onda je promijenila u lire i dobila milione i bila sretna :)
lollipop 17.11.2003 u 13:58:09 profil autora
Zaboravila sam spomenut jos:
Meni je rosita stvarno mocna pjesma. Vec mi je u akvarijsusu bila odlicna, a ovdje se to samo potvrdilo. Neovisno o lyricsima, muzika je fantasticna, uzivo stvarno kicks ass. Takoder ljeto 85 jaaako volim, ne znam zasto bi to bila pjesma za raju, ioanko nikad nije bila popracena spotom, iako mi je to najbolja na albumu. Diskofrend mi ne znaci puno, a ja sam od onih (a to je valjda jedina) kojoj na putu prema dole takoder ne znaci puno i ne bi imala nista protiv da je na koncertima nema. Dan mrak me svaki puta iznenadi koliko je to ustvari dobra pjesma (kao zaboravim), a kombinacija dan mrak, narko i 2x2 bi trebala biti najavljivana da nije za one slabijeg srca. Satrt ce me jednog dana, znam to.
trixy 17.11.2003 u 15:48:00 profil autora
kombinacija dan mrak, narko i 2x2 bi trebala biti najavljivana da nije za one slabijeg srca. Satrt ce me jednog dana, znam to


mene je satrla totalno
a i darko je puko
linda 17.11.2003 u 23:55:54 profil autora
slazem se potpuno, ubojita trojka..
zadnjijeprvi 18.11.2003 u 10:12:46 profil autora
hvala svima

zv 19.11.2003 u 10:13:35 profil autora
to do: svaš
meni je bilo super. u svim fazama. prva je bila onak jedna sarkasticnoironicnopropitkujuca u kojoj sam stajao negdi na sredini prostora di mi je zvuk bio bas dobar i svjesno uzivao. druga faza je bila na sanku i to mi je isto bilo super jer sam si ispil par piva. bad je kaj nisam bas najbolje cul novu stvar, pa sam u euforiji slal sms frendu da sviraju super zestoku mooving turing novu stvar ja sam panj?!? kojeg nema ?!? treca faza je od kad vise nisam izdrzo pa sam se isao malo isssskakat i glumit idijota sa kapuljacom na glavi (akvarijus deja vu :() te u istom tonu nastavio u busu. londoner sto posto.

pa mislim, ako bi i ja mogo rec: fala svima bili ste divna publika.
dulce 19.11.2003 u 23:24:37 profil autora
sally, fotke su ti stvarrrrrrrrno super. site takodje. cuj, a smijem li ja pitati hocemo li kada vidjeti fotkice koje si pravila onda kad smo bili u krovovima. ups, vec upitah.