Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
amnesiac 29.10.2003 u 00:28:29 profil autora izmijeni

zasto je fight club tako dobar film?

da li se bojis da se ne probudis kao netko drugi u nekoj drugoj zemlji sa nekim drugim imenom...

da li je amnezija nacin zivota... bledo, sasvim je isprano secanje moje, ne zelim da znam.

ja sam u stvari OK, samo prolazim kroz vrlo zajebanu fazu u zivotu.

danas je padao sneg u novom sadu. ja sam damir - drago mi je!

kako se zoves ti???

OK. Posto je ova tema naceta sa cinjenicom da je FIGHT CLUB naj… sta vec na svetu, intersuje me kakva su vasa razmisljanja glede drugih filmova. Da budem jasan - LISTA 10 NAJBOLJIH FILMOVA + kratko obrazlozenje zasto bas TAJ film i ZASTO bas na TOM mestu. Cisto da vidimo da li se ukusi poklapaju ili… Eh da, pre nego sto pocnem da nabrajam filmove, moj muzicki ukus je duboko zacementiran sto nije slucaj i sa filmovima s’toga daj da vas vidim na delu. Sutra stize i moja lista filmova posto danas nisam imao zivaca da je sastavim. Znate kako je to! Kao krenes lak posao onda se udubis, pocnes da prevces po policama razne vhs/divx/dvd i onda na kraju shvatis da zapravo ti nemas 10, nego vec 110 najfilmova, te ovaj zbog ovoga, te onaj zbog onoga… jebi ga, obecavam sutra ili za koji dan punu listu FILMOVA da tada bi zeleo da vidim kako stoje stvari kod vas.

Evo sta je slusam: [ RadioHEad I MasSIve AttACk I POrtisHEAd I BjOrk ]


sadrzaj je izmijenio/la - amnesiac u 15.11.2003 u 21:45:30

16.05.2024 u 12:35:53
 
oblikovanje:
sadržaj: