Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
markos 16.10.2003 u 10:26:51 profil autora
Kralja je sa Baretom, Tico je mislim tehnicar na Katoličkom radiju, sta je sa Radmanom i Sparkom?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
dju 16.10.2003 u 11:00:07 profil autora
šparka je u mrežnoj prodaji superkvalitetnihnepotrošivih proizvoda tipa ženskih nepoderivih čarapa, šampona koji godinu dana može koristiti armija dugokosih žena, detrdženata koji čiste sve...
ah, znate tu ekipu... odjednom vas nazove davno zaboravljeni poznanik iz srednje škole, umire od želje da se vidite, odete na tu kavu, a on izvadi blokčić i počne vam crtati neke oblačiće s postocima i objašnjava vam kako ćete se obogatiti ako izignorirate aktualni tržišni susatav razmjene robe i novca i prihvatite taj genijalni "američki" model prodaje koja preskače marže, jer roba ide izravno od proizvođača do potrošača.
e, šparka je jedan od tih...
markos 16.10.2003 u 11:55:04 profil autora
Molim te, reci mi da si se samo salila.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
lollipop 16.10.2003 u 12:27:43 profil autora
trebala ti je dju ispricat moju pricu, meni se ne da. to je istina, ali mislim da vise nije aktualna, jer prema zadnjim vijestima (od nekog dipovog frenda koji se isto u to uvuko na sveopce cudenje jer je decko turbo pametan) sparka nije ama bas nista zaradio pa pretpostavljam da je odustao do sad? na jednoj radionici na festivalu vidjela sam nekog tipa (u organizaciji) koji nevjerojatno lici na njega, ali nisam mogla vjeovat da bi bio on. mozda njegov buraz? mozda on? mozda njihov klon?
markos 16.10.2003 u 12:43:04 profil autora
Sad but true... Inače ni meni nisu jasni ljudi koji se daju u to uvuci. Moj kolega sa faksa se isto uvukao u to amway smece, nikako se nisam mogao nacuditi da jedan dipl. ing. matematike od svih mogucnosti koje mu se pruzaju s tim zvanjem ide prodavati paste za zube i satove po ulici... Katastrofa. najbolja fora mi je spika "zelis li biti slobodan":-))))

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

sadrzaj je izmijenio/la - markos u 16.10.2003 u 12:50:49
Hadzo 16.10.2003 u 16:56:43 profil autora
Ja pokušavam biti ljubazan prema toj ekipi koja te tako napada na ulici, u šoping centrima, ali to postaje sve teže i teže. OK, oni to rade jer se nadaju kako će zaraditi neke pare, ali ako ti jednom kažem da me to ne zanima, skini mi se s grbače i idi do nekog drugog. A to o starim frendovima koji nakon sto godina izvuku tvoj broj od nekoga, nazovu te i onda pokušavaju uvući u sve to...Recimo da im lijepo dam do znanja da moj telefonski broj više ne postoji...Bar ne za njih.
oak 3 16.10.2003 u 21:46:24 profil autora
šparka - multimarketing
kralja - zna se
igor r. - profesor
radman - zna se
krešo m. - diplomat
tristan - ne zna se
denyken - zna se

ovo su oni koji su nazočili 10-godišnjici benda uz
dubravka, m.borščaka, tina i autora ovih redaka
markos 17.10.2003 u 12:34:31 profil autora
Da znam sto je s Radmanom ne bi ni pitao.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Filip 17.10.2003 u 12:55:01 profil autora
hahaha.. znam lollinu priču.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
daddy 17.10.2003 u 19:37:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
tristan je scenski radnik zagrebačkog kazališta mladih. (to je bio i prije no što je stigao u pipse)
igor ratković (ex pipsi/malehookers) radio je i kao profa u školi, a bio je nešto i u sportskom programu htv-a. ovih dana s jerryjem odlazi u amsterdam kod zlaje hadžića snimati ploču.
markos 17.10.2003 u 20:07:44 profil autora
hvala ti... Jos samo ostaje Radman:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
markos 23.10.2003 u 11:55:45 profil autora
Pošto i dalje nisam dobio odgovor, malo sam googlao na temu Radmana i upecalo se nesto sasvim trece, nazalost.

"Ha, čak je i Yaya tada bila draga i normalna cura. Kasnije je, jebiga, digla nos do Jupitera, a kad je potom raširila noge onom čudaku iz Zapruđa, završila je jedna priča koja je imala puno bolji početak nego kraj. Baš mi priča nedavno Radman koliko je živaca izgubio u tom stadu iz Zapruđa."

http://gornjastubica.com/zbrdazdola/kolumne/pancirov_xxx14.htm

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 23.10.2003 u 18:25:41 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Fakat informacija.
jelena 23.10.2003 u 22:16:28 profil autora

sadrzaj je izmijenio/la - jelena u 23.10.2003 u 22:17:47
daddy 24.10.2003 u 01:50:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
vjerodostojno, nema što!
dju 25.10.2003 u 10:03:14 profil autora
nevjerojatno. tko je uopće taj tip?
zamalo sam ukucala njegovo ime u google tražilicu.
ipak ne. idem ribat pločice u kupaonici.