Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
lollipop 13.11.2003 u 11:23:38 profil autora
nikako da komentiram
prvo nisam znala o cemu pricate, a onda sam i sama procitala dotican tekst.
mene zanima samo jedno: koji je njegov poriv da iz cista mira u novinama objavi takav clanak? stvarno me zanimaju motivi. jer, koliko ja znam, novine ne sluze tome da se izdrkavas ako te nesto izivcira (sto pretpostavljam je rijec 'jedinstven' u ovom slucaju), pogotovo sto je to napisao menart, a ne dubravko ivanis (ergo, pipsi). ah, da, zaboravila sam, pa novine kod nas upravo TOMe sluze. stupid me.
Hadzo 14.11.2003 u 09:00:58 profil autora
Čemu toliko žuči prolijevati ljudi, pa to je čovjekovo subjektivno mišljenje kao i kod svakog kritičara. Možda ne voli Pipse ili ih ima na zubu zbog nečega, no je li to bitno? Neka čovjek piše što hoće, i mi pišemo što hoćemo ovdje na forumu. Danas sutra možda netko od vas završi u medijima i imat ćete mogućnost iznositi drugačije stavove. Mislim, postoje neke stvari koje mi nešto znače u životu, ali Glavanove kritike nisu jedna od njih...
piggy 14.11.2003 u 10:44:39 profil autora
naravno, to je glavanovo subjektivno mišljenje, stav i kritika. ali,ali,avaj ali, zar se ovaj dečko šali..!?
najme,nek on iznosi svoj stav kolko mu bilo drago, ali nije nikako u redu da objavljuje neistine, štoviše, zlobno iskonstruirane komentare temeljene na fikciji.
to nikako nije njegov posao.
ajde emile pošalji mu koju montanicu za božić, vidiš da se čovjek loše hrani, pa mu se pogoršalo
a ako ćemo do kraja, ja bi fino ukinula sve plaćene oglase u dotičnoj tiskovini.
pa nek se vidi ko je gazda, kad te ionako prozivaju.

jelena 14.11.2003 u 12:18:26 profil autora
da... pravo glasa...
meni ova kritika vise lici na bezobrazan trac uz kavu. nije mi samo jasno kako moze tu nebulozu da napise. mislim, pricaj sta god hoces, ali pisti neistine i gluposti... argh. boze.
vlado 14.11.2003 u 13:40:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"A ako cemo do kraja, ja bi fino ukinula sve placene oglase u doticnoj tiskovini."
Svidjas mi se, Piggy, al nemojmo pretjerivat.
piggy 15.11.2003 u 20:57:17 profil autora
ma znam.. kaj ću,kad sam temperamentna
marsovac 15.11.2003 u 22:14:19 profil autora
Ja sam Glavana odavno prestao uzeti za ozbiljno.
Tako, da čim pročitam text već mi je jasno ko je autor tog glavinjanja. On jednostavno voli kruha bez motike, kritika je njemu samo sredstvo.