Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
Gospodnetić 10.10.2003 u 12:41:43 profil autora izmijeni

Eto, koristim gostoprimstvo domacina na ovom forumu u propagandne svrhe, nadam se da mi ne bu niko niš zameril.
Naime, ja sam biljarski fanatik. U pravom smislu te rijeci, jer vec 2 godine trošim uzasno puno vremena a i love na bavljenje tim sportom, a od toga, u financijskom smislu, nemam nista.
Clan sam kluba, nije to kocka niti igranje po sumljivim birtijama, to je sport ko i svaki drugi i ucestvujem na turnirima kakve nekad u kasnim nocnim satima mozete gledati na dsf-u. Zakaj pisem sve ovo? Pa u prvom redu da bi skrenuo paznju na jednu cinjenicu i mozda privukao neku pripadnicu njeznijeg spola!! :-)
Naime - bolna istina jest- u cijelom Zagrebu ne postoji ni jedna cura koja aktivno trenira i igra za neki klub :-(
Katastrofa. Kad sam ja poceo trenirati, u klubu je bila jedna Ivana, super je igrala cura i mi smo ju pazili i mazili al onda je ostala trudna( nije niko iz kluba, cura je u sretnom braku) i nestala nam je. Pred 2 tjedna stariji decki iz kluba, njih cetvorica, ucestvovali su kao repka hrvatske na seniorskom (40+) evropskom prvenstvu u Belgiji. Kao repka smo odma ispali, ali nas Dugavljan Marinko Gojic plasirao se pojedinacno na 17 mjesto u Evropi. Bilo je ziher prek 100 igraca, to je stvarno lijep uspjeh. Zensku reprezentaciju, naravno i nazalost, nismo imali. :-(
Inace, ovaj vikend je u BK Divna turnir prvenstva hrvatske gdje sudjeluju svi nasi najbolji igraci, ako neko voli biljar i zeli si to malo pogledat, nek slobodno navrati. To vam je na gorickoj cesti, semafor prije skretanja za aerodrom. I moja malenkost ucestvuje, tako da vas lijepo molim za pozitivne vibracije tijekom sutrasnjeg dana!! :-)
Ovaj apel je upucen svima al posebno curama. Ako iko ima afiniteta da nesto nauci o biljaru i da se takmici, nek slobodno dodje u Bk Divna i bit ce prihvacen na odgovarajuci nacin, bez ikakvih seksistickih maltretiranja i sl. Nema bojazni. Inace, hrvcati su jebeno talentirani za sve kaj se igra s loptom, tako i za biljar. Samo mala ilustracija:pred 3 godine na svjetskom prvenstvu u Las Vegasu, nasa repka je ispala u polufinalu, i bili smo najbolji od svih neeuropskih reprezentacija!! To vam je za moj pojam vece cudo nego olimpijska medalja u veslanju naseg osmerca, jer u hrvatskoj postoji svega 5 registriranih klubova, najsiromasniji savez na svijetu sa neadekvatnim uvjetrima i sve skupa oko 80 aktivnih biljarista. Nevjerojatno postignuce-sve ostale europske zemlje broje svoje clanstvo u tisucama, desecima tisuca i raznim ligama a mi lagano sisamo. U Zagrebu postoji jedan jedini klub koji zadovoljava uvjete da se u njemu igraju turniri prvenstva Hrvatske-BK DIvna, i to sa 4 prekrasna stola. Inace, vani nisam nigdje vidio klub sa manje od 20 stolova. Inace, na tom legendarnom svjetskom prvenstvu, nasi su u cetvrt finalu izbacili jednu americku ekipu kojoj je vlasnik i sponzor niko drugi doli Mike Tyson! Vidio sam slike gdje nasi cugaju s njim na sanku, a niko nije mogao vjerovat i svi su pitali:Ko ste vi?? Nikad culi za Hrvatsku a kamoli za biljariste iz Hrvatske. Prvo je bilo malo neugodno jer smo nakantali Tysonove pulene, ali kasnije su decki pobrali simpatije cijele biljarske svite.
Sto se cura tice, ja znam da bi Piggy uz malo truda i napora mogla postic puno. Talentirana je. Al za nju znam da nemre nikam jel ima bebača. A mislim da bi me Piggyca mogla i preporucit kao osobnog instruktora nekoj svojoj zainteresiranoj prijateljici-necu se hvalit, pitajte nju!! :-)
Ajmo ajmo!!

13.05.2024 u 22:49:39
 
oblikovanje:
sadržaj: