Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Gospodnetić 10.10.2003 u 12:41:43 profil autora
Eto, koristim gostoprimstvo domacina na ovom forumu u propagandne svrhe, nadam se da mi ne bu niko niš zameril.
Naime, ja sam biljarski fanatik. U pravom smislu te rijeci, jer vec 2 godine trošim uzasno puno vremena a i love na bavljenje tim sportom, a od toga, u financijskom smislu, nemam nista.
Clan sam kluba, nije to kocka niti igranje po sumljivim birtijama, to je sport ko i svaki drugi i ucestvujem na turnirima kakve nekad u kasnim nocnim satima mozete gledati na dsf-u. Zakaj pisem sve ovo? Pa u prvom redu da bi skrenuo paznju na jednu cinjenicu i mozda privukao neku pripadnicu njeznijeg spola!! :-)
Naime - bolna istina jest- u cijelom Zagrebu ne postoji ni jedna cura koja aktivno trenira i igra za neki klub :-(
Katastrofa. Kad sam ja poceo trenirati, u klubu je bila jedna Ivana, super je igrala cura i mi smo ju pazili i mazili al onda je ostala trudna( nije niko iz kluba, cura je u sretnom braku) i nestala nam je. Pred 2 tjedna stariji decki iz kluba, njih cetvorica, ucestvovali su kao repka hrvatske na seniorskom (40+) evropskom prvenstvu u Belgiji. Kao repka smo odma ispali, ali nas Dugavljan Marinko Gojic plasirao se pojedinacno na 17 mjesto u Evropi. Bilo je ziher prek 100 igraca, to je stvarno lijep uspjeh. Zensku reprezentaciju, naravno i nazalost, nismo imali. :-(
Inace, ovaj vikend je u BK Divna turnir prvenstva hrvatske gdje sudjeluju svi nasi najbolji igraci, ako neko voli biljar i zeli si to malo pogledat, nek slobodno navrati. To vam je na gorickoj cesti, semafor prije skretanja za aerodrom. I moja malenkost ucestvuje, tako da vas lijepo molim za pozitivne vibracije tijekom sutrasnjeg dana!! :-)
Ovaj apel je upucen svima al posebno curama. Ako iko ima afiniteta da nesto nauci o biljaru i da se takmici, nek slobodno dodje u Bk Divna i bit ce prihvacen na odgovarajuci nacin, bez ikakvih seksistickih maltretiranja i sl. Nema bojazni. Inace, hrvcati su jebeno talentirani za sve kaj se igra s loptom, tako i za biljar. Samo mala ilustracija:pred 3 godine na svjetskom prvenstvu u Las Vegasu, nasa repka je ispala u polufinalu, i bili smo najbolji od svih neeuropskih reprezentacija!! To vam je za moj pojam vece cudo nego olimpijska medalja u veslanju naseg osmerca, jer u hrvatskoj postoji svega 5 registriranih klubova, najsiromasniji savez na svijetu sa neadekvatnim uvjetrima i sve skupa oko 80 aktivnih biljarista. Nevjerojatno postignuce-sve ostale europske zemlje broje svoje clanstvo u tisucama, desecima tisuca i raznim ligama a mi lagano sisamo. U Zagrebu postoji jedan jedini klub koji zadovoljava uvjete da se u njemu igraju turniri prvenstva Hrvatske-BK DIvna, i to sa 4 prekrasna stola. Inace, vani nisam nigdje vidio klub sa manje od 20 stolova. Inace, na tom legendarnom svjetskom prvenstvu, nasi su u cetvrt finalu izbacili jednu americku ekipu kojoj je vlasnik i sponzor niko drugi doli Mike Tyson! Vidio sam slike gdje nasi cugaju s njim na sanku, a niko nije mogao vjerovat i svi su pitali:Ko ste vi?? Nikad culi za Hrvatsku a kamoli za biljariste iz Hrvatske. Prvo je bilo malo neugodno jer smo nakantali Tysonove pulene, ali kasnije su decki pobrali simpatije cijele biljarske svite.
Sto se cura tice, ja znam da bi Piggy uz malo truda i napora mogla postic puno. Talentirana je. Al za nju znam da nemre nikam jel ima bebača. A mislim da bi me Piggyca mogla i preporucit kao osobnog instruktora nekoj svojoj zainteresiranoj prijateljici-necu se hvalit, pitajte nju!! :-)
Ajmo ajmo!!
piggy 10.10.2003 u 22:14:55 profil autora
ma,fala,fala,lijepo se sjetit tih biljarskih dana odma mi dođe da odigram partijicu! nego,drage moje, ako niste,svakako probajte,a gospodnetić je zakon za instruktora. finih manira,strpljiv i uporan..kaj ćeš više
Filip 14.10.2003 u 01:05:27 profil autora
i, Gospodnetiću? kako je prošao turnir? kako si prošao ti na turniru?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 14.10.2003 u 01:14:17 profil autora
da kaži nam.
i neka te ne zabrinjava šta se niti jedna curka nije javila na ovaj tvoj poziv.one vole neke druge igre sa štapovima i rupama.hahaha...
electro cute 14.10.2003 u 01:15:59 profil autora
pa jebote...kako mrzim kad se ponašam ko seljačina. pogotovo kad valjam baze koje ne da nisu smiješne nego su jadne. drage djevojke, molim vas oprostite mi, al u zadnje vrijeme se osjećam poremećeno.to su vam ti dalmatinski geni.
piggy 14.10.2003 u 14:00:45 profil autora
hormoni su to,a šta ćeš...

All animals are equel but some animals
are more equel than others
zumbula 14.10.2003 u 14:20:39 profil autora
Sam ti melji Cute, tvoje pjesme ipak govore nekaj drugo. Njima vjerujem i doživljavam ih ozbiljno za razliku od ovog kaj briješ.
vlado 14.10.2003 u 16:01:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ma ne brije taj nista...
Gospodnetić 14.10.2003 u 20:01:18 profil autora
Ovak: i nije bas proslo najslavnije iako i nije bio bas totalni bad :)
Prvo sam igro s Jakuljem, njega nikad prije nisam pobijedio i to mi je bila frustracija.Zamislite, od 4 zadnja turnira uredno sam ga 3 puta izvukao u prvom kolu i svaki put me nabio. Srecom, na nasim turnirima uvijek ima repasagea tako da mi se par puta i otvorilo, jedom sam nakon poraza od njega kasnije usao medju 16, sto je za mene svemirski rezultat.
Frajer je jedno 10 godina stariji i ima sigurno 20 godina dulji staž u biljaru, osim toga vlasnik je biljarskog kluba u Splitu, znaci igra kolko hoce. Vjerovali ili ne, obijedio sam ga sa 7:0. Onda sam drugi meč igro s Vulićem za kojeg sam bio ziher da smo fifti fifti, nado sam se da cu dobit a izgubio sam sa 7:0. Uzas...totalni bad :)
I onda sam trebo igrat repasaž al sam predo jer sam iso na tekmu s Bugarima. Imo sam karte odavno i tek sam tjedan dana prije turnira sazno da se turnir zapravo igra i preklapa se s tekmom. Eto. Al glavno da sam ponovo nastupio na Cro touru, iz vec poznatih razloga sa selidbom, promjenom posla, prodajom auta, nisam tenirao skoro nista par mjeseci, tako da su ovakve oscilacije i ocekivane. Pokazao sam da nekaj znam, a pokazao sam i da mogu podbacit zbog nedostatka treninga.
Fala svima na figama!
A kaj se cura tice...ma nisam ja nis ni ocekivo...to je porazna istina sa curama i biljarom u 'rvata, s tim se treba pomirit. Htio sam zapravo i malo provcirat, jer mnoge pametne cure cesto kukaju da su diskriminirane i da se muska superiornost temelji samo na Bogom danoj vecoj kolicini misicnog tkiva. Biljar bi upravo mogao posluziti da se dokaze tako nesto, jer za biljar netreba apsolutno nikakva snaga. Al eto...poanta je da to nikog zapravo ne zanima...to je tuzna istina.
A Piggy ima bebača pa nemre! :-)
electro cute 14.10.2003 u 23:45:18 profil autora
brijem bradu, brkove, da ličim na pankrte.

gospodnetić za precjednika.
ma, nađe si i pokoja cura koja voli biljar. da mi je rodica u zagrebu ona bi se prva prijavila.
piggy 15.10.2003 u 16:50:18 profil autora
ma bravo Gospodnetiću na rezi, pa super! kolko nisi vježbal još si odlično i prošo'..ma budemo mi ženske krenule na biljar, kad-tad..kaj ćeš kad uvijek neki muškić poremeti stvari, pa bio on i godinu dana star
marsovac 16.10.2003 u 21:40:50 profil autora
Electro, ali ona baza ti je stvarno u banani!!