Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gabette 06.10.2003 u 16:43:09 profil autora
kako to da se ovdje ne spominje www.zagrebfilmfestival.com ?
ah, zar nije naprosto krasan izbor filmova?
jedva cekam zaljepit se za one stolice u sc kinu.
vlado 07.10.2003 u 19:07:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Krasno, ali i kasno.
vlado 09.10.2003 u 10:49:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Otiso sam na festival i gledao "Gori vatra".
Iako cu impresije ostaviti za recenziju, samo da kazem da je zena izletila iz kina ko ofurena. Samo je krenula kuci, otvorila kisobran i podigla rever jakne.
Ona ne place pred ljudima.
vlado 09.10.2003 u 10:51:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Iduci film kojeg cu probati gledati je "Mali svet".
Pazi sad, Miki Manojlovic, Bogdan Diklic, Lazar Ristovski i Djuro! I ajd sad, nemoj ic to gledat...

Organizator je potpuno spushio sa programom i najavom istog. Em ga je kasno najavio, em ja uz svu novinarsku aparaturu nikako ne mogu saznat kad je koji film.
electro cute 09.10.2003 u 23:33:46 profil autora
jebem vam mater da vam jebem!
sinoć lost in trenslejšn od kopolle (sofije, naravno) a večeras tvist od onog kanadskog debitanta kome se imena nemrem sjetit. a ja nisam u zg-u.
oni su baš morali stavit taj festival kad sam ja išo doma.
argh
Filip 10.10.2003 u 00:47:04 profil autora
aha, znači vrijedi pogledati "gori vatra". jedva čekam da dođe tu dolje.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zomri 10.10.2003 u 01:08:34 profil autora
vlado obavezno pogledaj mali svet!!! ispostavilo se da mi je to najveci promasaj na sffu. nazalost...
vlado 10.10.2003 u 10:53:02 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dzaba, jucer "Mali svet" igro, nisam stigo pogledati. A jel promasaj to sto si ga gledo ili sto ga nisi gledo?

A "Gori Vatra"?
Filipe, bez brige, radi se vec o legendi od filma. Znaci, svi cete ga, kad-tad pogledati.
vlado 10.10.2003 u 10:54:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
A ti Cute, prvo te nema dva mjeseca a tu si, a onda te nema tu, al si zatoopsovo jedno trinest majki prvim upadom na forum...
Pa nemoj psovat, jebo ga ja...
zomri 10.10.2003 u 10:56:40 profil autora
promasaj sto ga nisam gledo naravno.
a ovo za cute-a, pusti ga. izgleda da je opet listo stare Nomade
dju 10.10.2003 u 14:10:56 profil autora
Organizator je potpuno spushio sa programom i najavom istog. Em ga je kasno najavio, em ja uz svu novinarsku aparaturu nikako ne mogu saznat kad je koji film.

zašto si se uopće pokušao oslanjat na novinare
znaš da oni nikad ništa ne znaju
sve ti lijepo piše na sajtu ZFF-a
www.zagrebfilmfestival.com/index.php
vlado 10.10.2003 u 15:41:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Daj majke ti ne seri, Dju, pa program se pojavio na netu kad je festival poceo. Uostalom, ovaj link sam i ja u nadi stavio na magazin.
Al ako festival ide svaku vecer, moram znati kad je sta PRIJE festivala, a ne za vrijeme istog.
Sta bi trebao, od 7. 10. ujutro do 11. 10. navecer provesti u SC-u?
dju 10.10.2003 u 16:18:52 profil autora
pardon, pardon!
oprosti što sam te uvrijedila.
uvijek zaboravim tko je od nas osjetljiv i trudan.
gabette 10.10.2003 u 16:37:36 profil autora
no hajde, hajde, stignete jos pogledat 3 dobra filma:

PETAK 10.10.
20:00 BLISSFULLY YOURS
Apichatpong Weerasethakul, Tajland

22:30 ALL HELL LET LOOSE
Susan Taslimi, Švedska

SUBOTA 11.10.
20:00 THE RETURN
Andrei Zvjagintsev, Rusija

meni je zasad najbolji Twist, pa Madame Sata.
A Mali Svet? Dobar, samo su kraj sprckali.

vlado 10.10.2003 u 16:39:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E kurac, draga gabette...
Ima sutra jos filmova. I jos predavanja. I "Gori vatra" iza 22 sati. A? Kuzite frku?
electro cute 11.10.2003 u 00:33:36 profil autora
prokletnici!!!!!
ej gabeto, jel liči to malo na maj prajvet ajdaho? jer onak tematski je slično, al me realizacija zanima. jer tak su ga najavljivali u (stranom) tisku. twist, naime.nekako sam siguran da ga u kinima vidjeti nećemo.
a kad smo kod sofije, jel ko vidijo virgin suicides.e vlado, to je film na kojeg sam mislio kad sam te pitao za mišljenje bil dobro bilo da pustim koji film u krovovima.
večeras joj je bio tatin film na teveu...ipak mi je ona draža.tata je bolji, al mi je ona slađa.
dulce 11.10.2003 u 15:26:51 profil autora
virgin suicides je jako dobar film. glumci su super i muzika je naprosto genijalna. air. naoko vrlo bezbrizan film s lakocom u pricanju. u biti jeziva pozadina.ima neceg lynchovskog u sebi. lost in translation otvara viennale 17.10., ali su karte bile rasprodate nakon sat vremena. nadam se naknadnoj projekciji.

sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 11.10.2003 u 15:30:07
nina 12.10.2003 u 21:00:13 profil autora
Dulce, "Lost in Translation" bit ce ponovno prikazan vec na samom Viennaleu, 30.10. Uveli su cijeli jedan dodatni dan. Inace, najavljen je i njegov dolazak na redovni kino-repertoar. Pozdrav!
sadrzaj je izmijenio/la - nina u 12.10.2003 u 21:00:46
dulce 14.10.2003 u 00:06:43 profil autora
thx. jos samo ako budem u becu tu sedmicu...
gabette 14.10.2003 u 09:00:04 profil autora
nazalost, ja nisam gledala maj prajvat ajdaho, tako da ne mogu usporedjivat.
a ni virgin suicides.
ali stize mi divx bas sutra. he he.
od ona tri filma sto su vam bila ostala, povratak, oh boy, nadam se da ce ga pustat bar u kinoteci,
all hell let lose, to bi imho isto moglo u redovnu distribuciju. ta dva su mi bila najbolja, moram priznat.
sad mi je cudan ovaj tjedan bez filmova.
kako se covjek brzo navikne na nesto fino. ah:)
electro cute 14.10.2003 u 23:35:52 profil autora
maj prajvet ajdaho obavezna lektira.to se mora vidit.keanu je super (!) a river je river. danas mi je mama kupila milu, ili gloriju, ili tenu ili votever.naravno, uzeo sam to da prolistam i pronašao veliki članak o riveru finiksu.baš se veselim sutrašnjem čitanju.
imho najbolji film i rivera i keanua (ne treba ni reć) i gusa.
pa da, kinoteke se uopšte nisam ni sjetio.
uživaj u djevicama.
gabette 16.10.2003 u 09:29:11 profil autora
my private idaho je bio na tvu koji put? nesto mi u glavi zvoni kao da je.
mislim, znam za taj film, ali nije mi dosao pod ruku, tj. pred oci.
jel ga ima netko na nekom mozda divx-u, il vhs-u?
lollipop 16.10.2003 u 12:24:23 profil autora
imam ja na vhsu. mislim.
mogu ti presnimit.
a ovaj, ja bi gledala sve te dobre fimove, jel ima ko da mi ponudi sta. gleda mi se. zadnje dobro sta sam gledala bilo je fucking amal ili tako nekako. a to je bilo davno.
gabette 16.10.2003 u 16:00:04 profil autora
super, tnx. mozes mi presnimit, mozes mi i samo posudit da pogledam, kako ti god draze.
ja imam brdo divx-a, nema smisla da sad dumpam spisak ovdje, ali tko hoce nek mi se javi mejlom pa se lako dogovorimo.
arhimed 16.10.2003 u 21:44:00 profil autora
my private idaho je bio na tvu koji put? nesto mi u glavi zvoni kao da je.


bio je zimus na hateveu, jednog dana negdje poslije ponoći. ja sam ga gledao. svidjela mi se ona fora kad prikazuju scene vođenja ljubavi kao zamrznute kadrove.

btw, jednu od sporednih uloga tumači flea, basist red hot chili peppersa.
sally 18.10.2003 u 21:12:10 profil autora
super je kad me u londonskom hmv-u uhvati soping groznica. palo je 6 devedeja i 4 cedea. nemam vise love. sreca pa se sutra vracam. i sreca pa sam kartu za walkaboutse osvojila na nagradnoj igri :)
elem. slijedeci devedeji stizu doma sa mnom: virgin suicides, divine intervention (s motovuna), taxi 1+2 (box na snizenju, wooohoo), donnie darko, nuovo cinema paradiso.
klasici, i klasici yet to become, ne?
ako ko sta hoce za posudit...
a veceras idem gledat kill bill.
i da, imam i finding nemo na divixu.
vozdra!
piggy 18.10.2003 u 22:04:46 profil autora
šmrc,šmrc..ideš ti sally gledat kill billa...kako ti zavidimmmm
dulce 20.10.2003 u 17:33:01 profil autora
pocelo viennale. sto znaci da sam automatski u minusu. nakupovala sam karata ko blesava. gledala novi od brace coen "intolerable cruelty" i stari, dobri "bonnie and clyde" iz dijela programa posvecenog warrenu beattyu. jbg, ne izdrzah da ga jos jednom pogledam. veceras slijede dokumentarci "soy cuba" i novi zelnikov "kenedi se vraca kuci". ocekujem puno. vidjet cu sta cu dobiti. "lost in translation" je bio sasvim rasprodat u petak, ali zato imamo ponovo foru 30.10.
sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 21.10.2003 u 17:46:06
dulce 14.01.2004 u 09:30:20 profil autora
ne znam sada jel se jos negdje pricalo o ovom filmu, al ja evo nastavljam ovdje. lost in translation je u prosli petak poceo regularno igrati u beckim kinima. sinoc sam ga napokon i ja uspjela vidjeti. film je jednostavno prekrasan. o komunikaciji medju ljudima. o usamljenosti. o paznji. o krizi srednjovjecnih ljudi izgubljenosti mladih osoba koje jos ne znaju sto zele biti u zivotu. o braku. o ljubavi. o usamljenosti. divan film. naravno, genijalan, genijalan soundtrack. ne znam tko je bolji u filmu, murray ili johanssonica. ima nesto u toj familiji copola...
zv 14.01.2004 u 14:26:50 profil autora
to do: svaš
murray!