Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
marsovac 05.10.2003 u 18:06:58 profil autora
Evo kod nas počela predizborna kampanja pa se stranke i partije tuku sa svim i svačim izvlačeći prljavo rublje te ostalo smeće ispod tepiha ostavljeno specijalno za takve prigode. Naše gradsko smeće se godinama vozilo u susjednu općinu gdje se kao takvo deponiralo. Bilo je nekakvih prijedloga za onim prerađivačem ali ipak prerano. Sad susjedna općina traži novi obračun. I opet će to ispaštati porezni obveznici. A ja u brizi jer samo još Real da pobijedi Espanol i meni u džep 1000 kn. Naime, stavio sam 50 kn na neriješeno Hajduka i Varteks, pobjeda Dinama, Juventusa i Bayerna. Još 180 min neizvjesnosti.
Mene zanima kakvo je Vaše mišljenje o kocki pošto čitam da se uskoro planira otvoriti i kladionica za konje u Zagrebu? jel ima ko kakvog konja za utrku?
vlado 05.10.2003 u 18:17:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kladionice za konje?
Cuj, sve mi tako izgledaju.
Ja to zaista ne razumijem.
waiter in his 60s 06.10.2003 u 00:48:11 profil autora
neću zajebavat seli. neću zajebavat seli.
neću zajebavat seli. neću zajebavat seli.
neću zajebavat seli. neću zajebavat seli.
neću zajebavat seli. ... ... ... ... ...

( pišem po školskoj ploči u bart simpson kostimu )
Filip 06.10.2003 u 02:25:39 profil autora
Real Madrid [2 - 1] Espanyol
51' [1 - 0] Ronaldo
82' [2 - 0] Ronaldo
90' [2 - 1] Álex Fernández

čestitam marsovac.. pa daj nam napiši dobitnu kombinaciju za sledeće kolo.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 06.10.2003 u 02:26:25
piggy 06.10.2003 u 14:10:52 profil autora
ja recimo igram lotto.tu i tam.i baš sam si smiješna kad onak napeto gledam koja li će kuglica ispast u ručicu neke tamo aktualne lotto-girl.u najboljem slučaju imam 3 od 7.pa moram trpit prijezirni pogled zakonitog uz neizbježno..haha jesi dobila onda?..bit će njemu haha kad dobijem!!
nego,glede&unatoč konjske kladionice.živim u tom kvartu i uredno idem na hipodrom na kavu, a od kad sam čula da će uskoro otvorit kladionicu lagano prisluškujem iskusne kladioničare i vlasnike konja,razrađujem strategiju za spontano približavanje (najbolje prek male djece, kao vidi zlato mamino kak se lijepo slaže s malom čiji tata ima ergelu...)i to mi zvuči zabavno. al nisam od onih kaj bi dali zadnje pare zbog klađenja..više se volim kladit u pizzu,ko će imat daljinski,ko će oprat prozore i tome slično.nije puno, ali čovjeka veseli..

All animals are equel but some animals
are more equel than others
marsovac 15.10.2003 u 16:03:16 profil autora
Hvala Filip. Ide mi nešto hrvatska liga pa za unaprijed moje pretpostavke da će Slaven pobijediti, Dinamo Varteksa, I Osijek dobija.
za danas sam odigrao malo više kombinacija: Hajduk - rezultat 1:1, poluvrijeme/kraj 1/x, i Hajduk dobija za svaki slučaj; Varteks rez. 2:2, pol.kraj, 2/x, dinamo gubi 2:1, pol.kraj 2/1 i za svaki slučaj neriješeno. Imam hrpu papira. Za ostale jedna pjesma.

"There must be some way out of here," said the joker to the thief,
"There's too much confusion, I can't get no relief.
Businessmen, they drink my wine, plowmen dig my earth,
None of them along the line know what any of it is worth."

"No reason to get excited," the thief, he kindly spoke,
"There are many here among us who feel that life is but a joke.
But you and I, we've been through that, and this is not our fate,
So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

All along the watchtower, princes kept the view
While all the women came and went, barefoot servants, too.

Outside in the distance a wildcat did growl,
Two riders were approaching, the wind began to howl.

I na kraju ne zaboravite: KOCKA JE POREZ NA GLUPOST.
p.s. to vam dodje ko pušenje je štetno za zdravlje :)

electro cute 16.10.2003 u 00:44:12 profil autora
iak se ne razmem u kladionice čini mi se da si popušio.jebiga.