Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
piggy 13.10.2003 u 20:36:29 profil autora
Silence is no indicator of this woman's power. Without words to distract us, we inhabit Ada's soul.

Written by Joan Ellis,Nebbadoon Syndicate

eto.ni ja ne bi bolje opisala..nije snaga duha u riječima..
gabette 14.10.2003 u 09:33:18 profil autora
mene je hours isto razocarao, moram priznat.
najezila sam se par puta, i nikolica mi je bila super. i super su svi bili, ali mi sve to skupa nije sjelo. pogledat cu ga opet, jednom.
a zasto mi je piano dobar?
cisto jer su piano, rekvijem za snove i ples u tami tri filma nakon kojih sam izasla paralizirana iz kina, te sljedeca 2 sata hodala gradom bez mogucnosti da izgovorim ijednu rijec:)
samo zato.
zumbula 14.10.2003 u 09:51:13 profil autora
Da, točno 'izać paraliziran iz kina' to si lijepo rekla.I to je dovoljno. Ples u tami me odrvenio. Hours me nije uspio u toj mjeri, ali me dovoljno zdrmao da ga smatram odličnim.Jedini koji me još rastrojio totalno toliko da sam pobjegla doma i ostavila društvo su 'Nebeska stvorenja'
gabette 14.10.2003 u 10:36:43 profil autora
i dogville odrvenjuje.
ali sa smjeskom i zadovoljstvom na licu,
bar meni.
hmm... mozda bi se trebala zabrinut? :)
trixy 14.10.2003 u 12:07:17 profil autora
a dečki ne plaču? beton! ja i zumbulica smo nakon tog filma društvu s kojim smo ga gledali izgledali kao da nas je netko lobotomizirao. bez riječi smo samo otšetali...
electro cute 14.10.2003 u 23:39:01 profil autora
breaking the wawes, all or nothing i la vie de boheme-tri filma koja ti se spoje na glavu, uvuku ti se u tijelo i dušu ti popiju na slamku...i onda ti je vrate, punu nekakvih čudnih kiselina...i kad izađeš iz kina ništa ti nije jasno.osim da si tako jebeno malen.i da je to super.
vlado 14.10.2003 u 23:47:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E taj film "Lomeci valove", e takve filmove MRZIM. Mrzim, mrzim, mrzim. Zasto?
Dosta mi je moje muke, a i ne zivim u hladnom svijetu i ne mora mi niko na takav nacin upozoravat na ljubav. Zaista.
Opcenito ti mucitelji...
Vrijedja me to malo.
Meni treba nesto fino, majku mu... da mi dusu pomiluje.
electro cute 15.10.2003 u 00:47:23 profil autora
probaj nove čarlijeve anđele.kad te pogled lusi liju pomiluje...
od finih filmova najbolji su mi talijani-amarcord i mediteraneo.i plezntvil mi je zakon.
electro cute 15.10.2003 u 00:51:16 profil autora
kad smo kod junakinja helen bonham carter rodila dijete timu burtonu...
prokleti umjetnici...
dok narastem sve će mi žene zbaritargh.
zumbula 15.10.2003 u 12:19:48 profil autora
http://film.monitor.hr/kino/the_hours/ ako vam se da pročitajte ovu kritiku nije mi baš jasna.
dju 15.10.2003 u 12:42:40 profil autora
pročitala.
gabette 16.10.2003 u 09:22:46 profil autora
hm. recenzija je svakako pretjerana.
ali moram priznati da su bas neki od tih argumenata meni "pokvarili" film te nisam tolko odusevljena njime.
al, ne bi mogla nikad dat mu 1.
6 u najgorem slucaju.
marsovac 21.10.2003 u 17:16:06 profil autora
Ne znam je li ko gledao jucer i(li) danas od Andrewa Nicol "Gattaca" no film je baš za pogledat sa suprotnim spolom pogotovo za one muške kojima se svidja Uma i za curice kojima je komad Ethan. A i po priči ga ne bi mogao svrstati nigdje. Degenerik Vincent želi otići iz smrdljive planete Zemlja t.j. postati astronaut ili kako bi to kinezi lijepo rekli taikonaut. Kako je nesavršen od rođenja sorry brale ništ od toga. I uz pomoć još jednog zgodnog dečka uspije na kraju i odlazi iz orbite. Umalo sam zaplakao! Ukratko: Vincent - prepun mana no ima i svojih kvaliteta koje tzv. savršeni (btw. genetski naručeni) nemaju. Jerome - savršeni ali pijan skriva nesreću i ostaje paraliziran. Uma - savršena sa jednom manom. Ima slabo srce.:) U kakvoj su vezi jedna žena i ta dvojica? Ima tu još. Vincent ima "savršenog" brata Antona koji radi u muriji. Čak je i režija savršena.
Velim Vam ja. Savršeni film za umjetno s(a)vršene ljude.
4+.

P.S. Nedavno je bio rođendan prvoj hrvatskoj bebi iz epruvete pa ovom prilikom se i ja pridružujem čestitkama.
Sve je to za ljude.
sadrzaj je izmijenio/la - Marsovac u 21.10.2003 u 17:19:56
dulce 21.10.2003 u 17:55:14 profil autora
Sve je to za ljude.


rece marsovac...
piggy 07.11.2003 u 17:19:35 profil autora
gledala sam konačno "Sate".mislim, ak je to "ženski" film, onda ja bome nisam žensko.