Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 01.10.2003 u 18:51:52 profil autora izmijeni

Budimo iskreni.
U prvom redu, treba naglasiti da odustajemo od PUNJENJA kao takvog. Nepotrebno je, stvara zbrku i nema nikakvih razloga da ne stavljamo cijele nove magazine - dvaput mjesecno.
Za kasnjenje sam ja kriv. Komunikacija sa suradnicima odnijela je odredjeno vrijeme koje nije bilo ukalkulirano sa dodatnim radom na suradnji, sto bi se reklo, ja sam zajebo... Shvatimo ovo kao period ucenja. Isprika vise nema.

Budimo jos iskreniji.
Jebem ja mater svim tim izdavacima. Na moje opetovane mejlove, u kojima trazim iskljucivo INFORMACIJE, niko se ne javlja. Uopce.
Datumi izlaska filmova su potpuno neupotrebljivi. Kao i npr. tv-program. Naprosto ne biste vjerovali kakve se nebuloze pisu u tv-shemama-unaprijed... To nema veze s realnoscu... Jedino je sigurno da Dnevnik ide u 19.30h... Ako.
No, to su sve sve vidjene stvari, jedino se covjek osjeca bespomocno. A sto opet vodi u jos zescu borbu...
Kao, gospodu treba zvati na telefon i vuci za rukav.
Oh, nema problema, jos cete me moliti da komuniciramo mejlom.

Nema predaje.
A zasto bi i bilo?
Suradnja raste, svakakve se stvari dogadjaju...
Za ovaj put uletili su Dju, Simon, Zomri i Ankica Tomic.
Moram priznati da me potonja uzasno razveselila, jer nema veze sa sajtom, svidja joj se magazin, pa bi ona pisala... E pa pisi.

Za iduce magazine ne zelim najaviti nista, vec se samo lagano nasmijesiti...

I da, citajte ovaj magazin malo brze, jer vec iducim nastavkom se vracamo u stari ritam. Dakle, za deset dana ide novi. Dobro, za dvanaest, recimo...

Ukoliko imate nekih primjedbi, tehnickih ili ostalih, bilo bi mi drago da ih cujem. Ukoliko zelite suradjivati, ukoliko vam se cini da bi bas vi mogli napisati o necemu nesto dobro, sjedajte za kompjuter i - pisite.

Hvala na paznji.

19.05.2024 u 20:36:57
 
oblikovanje:
sadržaj: