Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 5 6 7 8 9 ... 37
 
arhimed 16.04.2004 u 00:18:43 profil autora
naišao sam na recenziju "okej kompjutera" na sajtu osječkih studenata. možda će zanimat fanove radioheada - Link

iskreno rečeno, meni se ta recenzija ne sviđa jer je kao nenadahnuta zadaćnica iz hrvatskog.
cruzer 16.04.2004 u 00:45:00 profil autora
losos mi je bas okej znam bacit koji post. idem vidit kompjutera okej.
electro cute 16.04.2004 u 01:01:24 profil autora
ovaj rewiev je užas, ko prvi članak za neki srednjoškolski časopis iz, ne znam, srinjina?!
užas nad užasima. arhi, nemoj više, pobogu!
cruzer 16.04.2004 u 01:15:36 profil autora
jel ono i. mirkovic neka sala ili sta?
arhimed 16.04.2004 u 01:39:07 profil autora
kjute, znao sam da će taj review kod tebe izazvati burnu reakciju. zato sam i stavio link

neću više, obećajem.
arhimed 16.04.2004 u 01:43:11 profil autora
nego, ajd ako neko zna neki veb sajt na kojem se može pogledat puno stranjskih spotova, neka mi spusti link. ja sam sinoć tražio po netu, ali nisam zadovoljan onim što sam našao.
electro cute 16.04.2004 u 02:22:29 profil autora
kruzerice, a ono z tomom jorkom? hehhehehe
electro cute 16.04.2004 u 02:23:03 profil autora
arhi, oprošteno ti je
cruzer 16.04.2004 u 15:44:20 profil autora
kjut super mi je bilo to, umrla sam od smijeha u pola dva ujutro. nazalost , pola studenata u osijeku( mojih prijatelja i rodbine da ne bi bilo da pricam na prazno i vrijedjam) ne zna tko je thom york .evo opet mi je smijesno . dathom york.
Depressed 16.04.2004 u 15:52:27 profil autora
Ovaj revju me podsjetio na to kak smo u osnovnoj školi pisali sastavke u kojima bi trebali opisati nekog člana obitelji, i ja bi krenuo opisivati brata...i na kraju bi dobio lošu ocjenu. Sljedeći put sam ga natu temu opiso još stoput točnije, odjeću koju nosi, kvrgu na nosu...ali opet loša ocjena. Tek kasnije sam shvatio da nije bit u tome da ga opišem tako točno da se može nacrtat fotorobot.
electro cute 21.04.2004 u 03:23:38 profil autora
Link
odličan on-line strip. daje malo na tima burtona. preporučam!
electro cute 21.04.2004 u 03:24:47 profil autora
dip? ti imaš brata?
electro cute 21.04.2004 u 03:26:22 profil autora
a kako sam i ja ljubitelj točnih navoda, nije york nego yorke
Depressed 21.04.2004 u 09:11:34 profil autora
Imam brata, 12 godina starijeg. On je jednom davno kupio "hi fi" s gramofonom, i onda sam ja slušao Kinkse, Shadowse, Bitlse, Simona i Garfunkela, Percy Sledgea, Queen, Duran Duran i Eddie Granta, to su nam bile sve ploče.
Filip 21.04.2004 u 16:46:44 profil autora
pismeni rad izvesnog pitera nguyena.
Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 21.04.2004 u 16:47:44 profil autora
e kjut, izašao i yeti sports 3!
Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 23.04.2004 u 02:44:23 profil autora
Link
ovo preporučam samo osobama s jakim želudcem. meni se bljuvalo. gabe, jel još uvijek djeluje ona tvoja udruga građana?
zv 23.04.2004 u 12:24:33 profil autora
to do: svaš
e kjut jebote kurac sad fakat seres.
ovo bljuvanje mi malo, hm...
zivi i pusti da zive.
zv 23.04.2004 u 12:36:57 profil autora
to do: svaš
evo predomislio sam se da kjutu ipak ne kazem da sere. naime, mozda prije samo nekoliko dana a i mozda za samo nekoliko dana i ja cu najvjerojatnije naci najneviniji povod pa da serem nekome. e pa kako ne zelim da mene netko sputava u prosipanju neopravdanog bijesa i gađenja nemam moralno pravo niti ja kjutu srati.

a druga pouka price je da vas molim da ne mijenjate postove. mislim, to ce vam pomoci i inace u zivotu. ili na nacin da razmislite prije no sto nesto kazete ili da ako kazete poslije stojite iza toga. a ne ko zadnji supci od cijelog posta ostavit samo "izmijenio/la tajitaj u taditad". ono fakat, jos par puta i ukinul bum taj amandman na brisanje proslosti.

kjut, brate mili, seri po ladnom pivu i aci dragasu do mile volje... meni vise on nije napet za srat po!
electro cute 23.04.2004 u 14:01:19 profil autora
nisam srao po pivu, pivo su oke bend. al mene sale frapira po pogledu novinarske obrazovanosti. pa ovo ko da je srednjoškolac pisal...ono, bože sačuvaj. i aj pobroji kolko je puta u tekstu reko hladno pivo?!!? ajd. ajd.
meni su pivo oke, džinovski mi je genijalan album, sve nakon toga je polagani pad (ajd oke, s desetkom su, nadam se, dotakli dno, njihov najgori), šamar mi je totalno bezze, al ne ulazim u saletov muzički ukus, nikad ni nisam.
koja katastrofa. i kad se sjetim da on piše u najtiražnijem listu u zemlji...muka me uhvati.
lollipop 23.04.2004 u 17:22:03 profil autora
odoh, procitah, podrzavam kjutija (sto je rijetkost, heh)
pa ono je stvarno.... mene ustvari cudi da svi hrvati nisu novinari. unosno je, a ocito nema nikakvih kvalifikacijskih uvjeta. d izijest đob around, sto se nasih krajeva tice, naravno.
trixy 25.04.2004 u 10:46:15 profil autora
i ja sam išao pročitati acin tekst, makar sam vidio kjutove očnjake kako cijede slinu, i luđački crvene oči koje pucaju od bijesa na sam spomen ace dragaša...
stvarno, ec nikada ne pretjeruje. pre pre pre strašno.
zv 27.04.2004 u 12:37:15 profil autora
to do: svaš
hi hi hi...
Link kako caruje senilnost...
Filip 28.04.2004 u 10:17:53 profil autora
zvone još nije dobio mobitel, al ovo je tisuću puta (možda i više) bolje nego celine dion! bravo majstore!
Link
biće i mobitel..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 13.05.2004 u 18:35:37 profil autora
neki bosanac izumio novu vrstu donjeg veša za muškarce - Link
Filip 16.05.2004 u 03:29:02 profil autora
pixies live at coachella:
Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 16.05.2004 u 03:30:06
Gospodnetić 21.05.2004 u 13:45:19 profil autora
Ovo je ludilo...totalno.
Ostavit ću plaću na ovo kad proradi site.
Samo za ljubitelje košarke...pogotovo one koje u Cro više nema... :-(
http://basketballvideoclub32.com/
arhimed 01.06.2004 u 01:03:52 profil autora
jebi ga, ne mogu ostavit link jer na exitovom sajtu svaki link je www.exitfest.org pa zato kopipejstam cijeli tekst.

Zahtevi Iggy Pop-a
31. 05. 2004. - 6:24



Na EXIT dolaze velike zvezde, a oni naravno imaju i velike prohteve. Kao što je to uobičajena praksa na svim festivalima i koncertima, menadžer unapred šalje “rajder”- listu. U “rajderu” se nalazi spisak svega onoga što je umetniku potrebno da bi se negde osećao udobno. Na EXIT04 dolazi Iggy Pop, velika rok zvezda, koji je Festivalu poslao do sada najinteresantniji “rajder”. U duhovitom fazonu Iggy zahteva pice, sendviče, pivo (rado bi probao i neko domaće) ali i nekog ko bi mu imitirao Bob Houpa. Da li je imitacija, kod nas malo manje poznatog američkog glumca, neophodna ili je to još jedna Iggijeva šala, ne zna se. Ipak EXIT je dobro prošao, priča se da je nekom ukrajinskom muzičkom festivalu poslao “rajder” gde je tražio da između bine i bekstejdža stoje u vrsti sedam patuljaka, sa sve zanosnom Snežanom. Iggy Pop je još tražio razne vrste čajeva (voli da proba), galone kafe i celu kantu od 15kg leda. Voleo bi da proba specijalitete domaće kuhinje, na jelovniku može da bude i govedina, ali po mogućstvu da nije «luda». Uz večericu Iggy bi probao neka francuska vina, koja nije siguran kako se zovu, ne zna baš ni da ih izgovori, ali tvrdi da su preterana. Voleo bi kombinaciju vegeterijanske i normalne hrane, a napominje da kobasice nisu vegeterijanska hrana (loše iskustvo sa neobaveštenim Nemcima).
Zvezde uglavnom traže tropsko voće, vodu, pivo, vino, “Jack” je gotovo obavezan, pri dolasku vole da ih na aerodromu čekaju sendviči i pice, a uoči nastupa vole dobro da pojedu nešto “konkretno”. Većina muzičara traži vegeterijansku hranu. Tricky je tražio kamut hleb, camey papričice, jagnjetinu i ribu, posebnu so. Asian Dub Foundation zahtevali su vodene boje i blok za crtanje, pivo i sok od đumbira, karton mleka sa malo masti, tegle meda, pice s pilećom salamom...
zv 01.06.2004 u 14:39:40 profil autora
to do: svaš
http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2000204

kaj da vam velim. kad nekaj odlucim to i napravim.
vlado 01.06.2004 u 15:09:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Gospodnetic, pa ovo je mrak. Moramo se dogovorit da ne kupimo iste.