Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
zomri 19.09.2003 u 11:27:44 profil autora
ej, raja samo da kazem kako mi je so so soooorrrryyy sto ne mogu dolazit na veceri u Klubu :(((((((((((((((( smrc smrc smrc

al nea veze ljudi za ovo ce se cut. ovo postaje sve vece i vece.
Depressed 19.09.2003 u 13:25:51 profil autora
Bas mi je drago ljudi da sam vas vidio i da sam proveo drustvo u takvom okruzenju. Imam osjecaj da je Zagreb postao bolje mjesto...pere me optimizam.

P.S. Dok sam gledo kjutijevu sliku, prolazio mi je kompic s posla pored kompjutera i reko je "gle - Dino Dvornik!"
piggy 19.09.2003 u 13:33:59 profil autora
baš mi žal kaj nisam mogla doć'.. al moram reći da vlado & edo na fotkama izgledaju ko rod rođeni jel se to samo meni čini
dju 19.09.2003 u 15:15:54 profil autora
Super mi je što je Lolli došla. Kao, nema ona veze s forumom, a fino se pojavi kad god se okupljamo. Ostaje istodobno i sebi i nama vjerna.
Od neforumaša, bili su Vladina žena s frendicom i Vladin tata.
Moja prijateljica Barbara M.
Ivo iz Pipsa.
Ivana Plejić, direktorica u Meandru, izdavačkoj kući koja je objavila Edinu knjigu Izlaz Zagreb jug.
Stjepan Balent, zvani Štef, urednik kulture na Iskonu, pisac.
Zoran Ferić. Znate ga.
Supruga Morskog.
Zv-ov frend.
Neka plava teta s očalima.

Eto, nek se zna.

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 19.09.2003 u 15:16:38
Depressed 19.09.2003 u 15:26:57 profil autora
Ona je cijelo vrijeme pricala kako izmedju ostalog hoce doci jer hoce pricat s trudnicom. Dok te nije bilo stalno je pitala - di je trudnica. Kad si dosla, rekla je - eno trudnice. I na kraju je otisla ne prozborivsi s tobom ni rijeci. Dok smo se vozili u autu rekla je - nisam pricala s trudnicom :)
vlado 19.09.2003 u 15:53:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zenina frendica mi je sestra. Smjestio sam ih sebi s desna da mi cuvaju ledja...
Bilo je dobro. Moze i bolje.
Zao mi je sto nekih ljudi nije bilo.
Zao mi je sto sam zaboravio jedno odlicno pitanje.
Trebalo bi ipak razmislit o ozvucenju, nismo se culi u drugom dijelu kafane. Naime, dosli su neki ljudi, pa je bila guzva pa se nije culo pa su otisli...
Nije bio nekakav problem pricati s Edom, jer je ipak najvazniji auditorij...

Dobro je. Bit ce bolje.
waiter in his 60s 19.09.2003 u 19:48:53 profil autora
Trebalo bi ipak razmislit o ozvucenju, nismo se culi u drugom dijelu kafane. Naime, dosli su neki ljudi, pa je bila guzva pa se nije culo pa su otisli...


ti drugi u drugom dijelu kafane su mi u početku jako išli
na đigericu jer su se tolko glasali da na trenutke nisam
čuo intervju, a bio sam ni pol metra od vlade i ede
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 19.09.2003 u 19:49:28
vlado 19.09.2003 u 19:57:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"Ček malo, intervju je navodno star cca 3 godine, a ja sam prije par tjedana prisustvovala razgovoru na kojem se odlučivalo da se trodimenzionalni, oživotvoreni forum u Krovovima zove Klub i da prvi gost bude Edo.
A istovremeno, ni jednu ni drugu ideju nije dao Dubravko niti je nešto sugerirao, nego je to bio Vladika, a Dubravko je slušao i smješkao se. "

Tek sam sad pročitao ovo...
APSOLUTNA NEISTINA!!!
Dakle, Morsky je predložio da se klub zove "KLub bla, bla, bla", a Daddy, pa onda i ja, smo navalili da se zove KLUB jer je time sve rečeno.

Ideja o KLUBU je apsolutno Daddyjeva. Pa jebemu, te iste godine, dakle, 2000. je Ivaniš o tome pričao u intervjuu s Edom, a kasnije (iste godine!!!) i neformalno s Morskym... Po meni, ključnim čovjekom cijele priče.
Mislim, da se ne bi zajebavali...

Ja sam isti intervju pročitao u Skopju kod Filipa i moram priznati da sam se malo zagrcnuo, jer sam ga čitao i prije ali priču o KLUBU nisam registrirao...
Moje prvo sjećanje na KLUB je spominjanje autobusa. Upućeni se sjećaju...

Ah, ta dekoncentrirana Dju...
vlado 19.09.2003 u 20:09:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, zaboravio sam: javio se i Darkec jučer, da mi poželi sreću, uz obećanje da dolazi idući put...
Zašto ga nema na forumu?
Faks, računi, disciplina...
Filip 20.09.2003 u 20:43:43 profil autora
žao mi je što i ja nisam bio sa vama. s druge strane drago mi je što je sve prošlo tako dobro.
slatke su slikice. trix, ti si naš službeni fotograf.

slažem se!
prvo jedan prijedlog - da se otvori tema KLUB pod priroda i društvo da ne ostane pod OSTALO, mislim da to ne zaslužuje

i sa ovim prijedlogom se slažem!
idući put ću fotićem snimati i video filmiće (filip to voli :)

filip to obožava.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 20.09.2003 u 20:49:05
daddy 20.09.2003 u 22:08:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
klub neće imati poseban tretman (na sajtu) do daljnjeg. prema tome, odbija se prijedlog.
arhimed 21.09.2003 u 01:22:12 profil autora
ćeo sam pitat kako je bio koncipiran vladin intervju s popovićem. je li to bilo samo predstavljanje novog djela ili je bilo još nečega?
trixy 21.09.2003 u 11:08:55 profil autora
trix, ti si naš službeni fotograf


prije bih rekao dokumentator, baš neki fotograf i nisam ;o)
waiter in his 60s 21.09.2003 u 15:34:25 profil autora
bilo je još nečega. popović je progovorio i o svom ( vladiki
iz nekog samo njemu shvatljivog razloga neshvatljivom )
interesu za jedrenje i kako se jedno jutro probudio u
nepoznatoj kući bez identiteta i kako je bez problema
preuzeo tuđi
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 21.09.2003 u 15:36:27
dulce 21.09.2003 u 15:52:29 profil autora
smrc jos jednom. bas mi je drago sto je sve islo kako treba. klub zvuci tako dobro. nadam se da cu vam se jednom pridruziti. narocito hvala na fotkama. bilo je super vidjeti vas.
waiter in his 60s 21.09.2003 u 17:34:20 profil autora
dragi trixy, u vezi onoga što se pojavi kad se mišne po
mojoj slici :

ja:
ti:
ja:
ti:
ja:
ti:
ja:






sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 21.09.2003 u 17:49:33
trixy 22.09.2003 u 09:23:28 profil autora
LOL
šala, w, šala!
baš sam si mislio tko će prvi reagirati.
nema više, maknuo sam
zumbula 22.09.2003 u 10:09:38 profil autora
Bilo je suuper. Bravo Vlado. Edo je stvarno zanimljiv čovjek.
Gospodnetić 22.09.2003 u 18:23:38 profil autora
Jebote! :-)
Mislim....na svim slikama s forumašima izgledam nevjerojatno!
Ko neki vodja ekspedicije u Crikvenicu. Ma koji vođa-šofer!
A na slici gdi smo Kelner, Dip i ja, ko da mi isti tren nekaj treba ispast iz guzice.
A gore mi opce nije bilo tak kenjavo. Naprotiv, bilo je super. Nisam se mogao prestat kesit, Vladek je briljirao a cijeli intervju je bio prozet i mnogim legendama koje sam osobno imao priliku upoznat! A znate kaj mi je posebno bilo mrak?
Igrači preferansa!!?? :-)

Pa to je totalni mrak...nisam mogo vjerovat, iako je naš Klub zapravo ko stvoren za takav obračun! :-)
Otisao sam, na pocetku, zamoliti ljude u drugom dijelu Krovova da se malo stisaju ak mogu. Neke gospodje su reagirale uz neugodu prikrivenu kikotanjem i fakat se stisale, al Dedeki uz karte su glasno poceli negodovati!
:-)
Njima nisam nis ni rekao, al primijetio sam da su se prvih par minuta fakat suzdrzavali...al onda nakon par minuta, jebi ga...meni je to totalno razumljivo, pa nebuš osto hladnokrvan ak levat prodje na betl a ima osmicu i babu u trefu! :-)



sadrzaj je izmijenio/la - GOspodnetić u 22.09.2003 u 18:57:36