Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 08.09.2003 u 02:27:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, nije mi bas imalo smisla da pisem nekakav uvodnik TAMO, pa cu onda OVDJE, nekoliko linkova dalje...

Magazin "Pogled preko ramena" ima, zapravo, jednostavnu intenciju: pratiti kvalitetne stvari u jednom razumnom vremenskom roku, recimo, nekoliko mjeseci... A ne u suludom medijskom tempu kojim nas teroriziraju.
Jer, dobra knjiga, muzika ili film jednostavno nemaju rok trajanja. I nikad nije kasno da saznamo za njih.
Kriterij po kojemu stvari dolaze u magazin vec je utvrdjen na forumu i kao takav, magazin je definitivno nastavak, tj. svojevrsno "kanaliziranje" foruma.

Ovim putem se zahvaljujem velikoj (ne mislim na obujam) Dju i, naravno, Zvoni. Iako je danas bio vrlo, vrlo blizu drugog zutog kartona. No, to je moj problem. Mozda je i sreca da smo danas bili udaljeni nekoliko granica.

Zelim se, prije svega, ispricati dragim citateljima zbog - djecjih bolesti! Prije svega, ostali smo duzni Coutovo pismo Bushu, ali obecavam da cete ga citati.
Naravno, provukla se jos jedna nezgrapnost - magazin NIJE tjednik (nema toliko kulture :)), vec ce se puniti dva puta na mjesec...

Zelja mi je da vam pocetkom mjeseca ukazem na dogadjaje i stvari na informativnoj razini. Naravno, uz recenzije...
Eh, a "drugo punjenje magazina" ce vam biti, nadam se, jos zanimljivije... Ne bih sad o tome, naucio sam da se na zaletavam bas uvijek, ali bit cete zadovoljni.
I tako, da izdrzimo tih 30 dana 12 puta godisnje...

Sto se tice potpisivanja tekstova, u pravu si, ali shvatimo ovo kao pilot-broj. Inace, tekstove sam napisao ja. Uvjeren sam da tako treba da bude na pocetku. Naravno, vec vidim ljude koji ce neke stvari obavljati puno bolje. Zasto se nisam potpisao?
Zato sto jedino ovaj site ima pravo da se potpise pod magazin. Ne zelim da citate MOJ magazin, vec magazin PCVC-site-a...
Inace, sve ce ubuduce biti potpisano. Imenom, prezimenom i nicknameom!

Svi koji su primijetili neke tehnicke nelogicnosti, imajte strpljenja.

BUDUCA SURADNJA >
Ona vec postoji.
Pozivam sve koji zele suradjivati neka mi se jave na e-mail iz profila.
Neki ljudi se vec "pikirani", ali stvari moraju ici po redu, jer kad preskacete stepenice, mogli bi razbit nos, a ja to ne zelim.

Vec mogu najaviti recenzije Electrocutea, Simona i Dju. Neke su u pripremi, a ljudi poput Waitera, Zomrija, Johnnyja, FIlipa, nove nam Dulcee itd. itd. su snimljeni, naravno.
Ako se neko ljuti sto ga ne spomenuh, nek se ne ljuti, vec - voila, zagrijte stolicu, uzarite tastaturu! Mejl mi znate.

Be prepared...

HVALA SVIMA NA LIJEPIM RIJECIMA.

Ukoliko netko od vas i sutra bude pohodio magazin, znajte, ja sam jedan od dvojice najsretnijih ljudi na svijetu.
dulce 09.09.2003 u 10:57:10 profil autora
tek sad primjetih da sam 'snimljena'. thx, racunajte na mene.
piggy 09.09.2003 u 12:42:51 profil autora


All animals are equel but some animals
are more equel than others
morsky 09.09.2003 u 12:51:14 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Bravo Vlado.

p.s
Kada se vraćaš?
morsky 09.09.2003 u 12:51:27 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Bravo Vlado.

p.s
Kada se vraćaš?
goldietrickz 09.09.2003 u 16:04:02 profil autora
ja se javio uredniku.e sad sta bude...:)
waiter in his 60s 10.09.2003 u 20:54:25 profil autora
bravo, morsky, kaj si se vratio

~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 10.09.2003 u 20:54:37
morsky 11.09.2003 u 09:21:03 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
jesam wertheru. i drago mi je. no još ću neko vrijeme iščašeno komunicirati(1-2 x dnevno).
dju 11.09.2003 u 11:05:50 profil autora
Hotla sam pitat, ovako javno, mogu li ja, ak ne stignem nešto pametnije, u magazin priložiti svoj prijevod priče jedne Poljakinje?
Jučer sam ga završila, a danas mi neki arhitekti iz "Orisa" traže sljedeći, pa moram kruh svoj svagdašnji zarađivat. Al, mislim se, nek drugi plaćaju ono što ću ja ovdje džaba objavit.
Je li to okej?
dulce 11.09.2003 u 21:11:55 profil autora
ma naravno da je ok. ja iskoristavam svaku priliku da potkradam kapitalisticke svinje. najcesce to radim pisanjem privatnih mailova ili postanjem na forumu za vrijeme radnog vremena. nesto mi merak.
vlado 13.09.2003 u 15:24:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro Dju.
Idu?i put nemoj pitati javno.