Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Ostalo > ajde
 
sally 07.09.2003 u 17:54:56 profil autora
helou? zast niko ne komentira NOVI MAGAZIN?
ajdeeeee...
.......
stvarno. kad me neko pita 'sta citas', ubuduce cu govorit 'sajt od pipsa'. brate, ni novine mi vise ne trebaju. kakav je raspored 'izlazenja' magazina?
waiter in his 60s 07.09.2003 u 18:28:58 profil autora
ma super.
piše " "Pogled preko ramena" bit će vaš mali tjedni vodič."


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
arhimed 07.09.2003 u 18:37:07 profil autora
sve je super i sve je za pet. jedino mi smeta sto ne pise tko je pisao recenzije i najave knjiga, filmova, albuma...

p.s.
kad se klikne na link 'pod stablom frangipanija', otvori se recenzija filma 'good bye, lenin'.
waiter in his 60s 07.09.2003 u 18:39:59 profil autora
da. i ja sam to skužio, ali bojo sam se reć da me se ne
napadne poradi malodušnosti / sabotaže

~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 07.09.2003 u 18:40:53
daddy 07.09.2003 u 21:51:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ponosan sam na "magazin". ponosan sam jer prstom nisam mrdnuo. moj naklon vladi, dju, zvoni. ak sam nekog zaboravio, to je zato jer nisam dovoljno informiran.
a sally je dobro ubola: vrlo je jasna naša namjera da vam s ovakvim magazinom polako mine potreba za nekim drugim sajtevima. nećemo se lagat.
cruzer 07.09.2003 u 23:37:59 profil autora
bravo dečki i dju!

sadrzaj je izmijenio/la - cruzer u 08.09.2003 u 14:17:47
Depressed 08.09.2003 u 00:23:03 profil autora
Odlicno, odlicno jedino sto mi fali su potpisi. Ne svuda, nego samo ispod recenzija i opcenito ispod clanaka u kojima ljudi iznose vlastito misljenje jer mi inace sve to zvuci nestvarno.
zomri 08.09.2003 u 00:42:40 profil autora
odlično, samo mi žao što nisam u mogućnosti da imalo doprinesem i sam. jebiga, možda u dogledno vrijeme...

ne mogu da čitam zadnji zapis u dnevniku!!! zv???
dju 08.09.2003 u 08:53:38 profil autora
Rado bih i ja brala lovorike, al valja bit pošten - ja sam bila tek faking lektorica, dakle komotno se moglo i bez mene pošto je općepoznata stvar da se razumijemo i kad nam pravopis šteka.
Da ne spominjem da je Magazin stavljen na sajt prije nego što sam korigirala SVE tekstove. Elem, ak imate pritužbi na ortografiju, znate svi Zv-ov mail.

sadrzaj je izmijenio/la - dju u 08.09.2003 u 08:55:41
zv 08.09.2003 u 10:38:54 profil autora
to do: svaš
so, moram rec da sam kriv kaj nije bilo dnevnika.
u svoj toj guzvi i strci. sorry.

a jucer vozim se ja s frendom iz pitomace u zg. jos kao zurimo jer ocemo stic na tekmu. slusamo floyde i nekako se potegla prica o leb i sol, tj. o stefanovskom.

zlabramo nest i meni zvoni mobach. gledam broj - nepoznat. i onak, pausalno, ja zakljucim da me netko iz zadra zove jer kao pocetni pozivni 23! a ja sam imao neke veze u zadru pa mi je to bilo normalno.

javim se - ono vlado! uuuu... moj prvi poziv iz makedonije. huh, +38923blabla. totalni zakon! vlado naravno sav napet, ja biljezim primjedbe... u poluvremenu utakmice (dok se jos nije vidjelo da im planiramo pustit tekmu) sredim to i tralala.
al sam zajebo dnevnik. sorry.

p.s. jeste skuzili koliko vlado cesto upotrebljava trotocke?!?!?
Filip 08.09.2003 u 13:23:42 profil autora
moram priznati da sam magazin pogledao pre nego što je bio objavljen..
i fantastičan je. razlika između onog magazina koji smo imali i ovog je prevelika. nekoliko klase.
vlado se rasplakao.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
piggy 08.09.2003 u 14:35:12 profil autora
najs a baš bi bilo zgodno da bude tjedno osvježenje...
waiter in his 60s 08.09.2003 u 20:05:47 profil autora
p.s. jeste skuzili koliko vlado cesto upotrebljava trotocke?!?!?


a jeste skužili ovo:

Ali jos vise me kopka to sto smo recimo Dju, Waiter i ja sad gore, a online nas je - 6!!!
---
Zelim se, prije svega, ispricati dragim citateljima zbog - djecjih bolesti!
---
Pored kafica reflektori, teren za mali nogomet, zeleni tepih, ekipa u dresovima i igraju - cijelu noc...
---
Filipov otac nas je odveo na - klopu...
---
Tlapnje o mogucem oruzanom sukobu (o cemu ljudi misle kad govore o ratu) su upravo to - tlapnje!
---
Zao mi je ljudi, koji zbog medijskog terora, propustaju odlicne stvari i, na kraju krajeva, zive u - strahu...
---
buduci da je srpska pravoslavna crkva dobila autonomnost od patrijarsije u - Ohridu
---
a paz ovaj maraton:

Al ga sad zovu - ajvEr.
Zasto?
Zato sto su ga Slovenci - patentirali.
Rezultat: kladim se da cemo za 50 godina svi govoriti - AJVER

LOL

gospodine uredniče, i vi ste snimljeni


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~