Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 05.09.2003 u 13:24:35 profil autora
to do: svaš
naime, u mojoj vam pitomaci ima jedna ulica (nosi ime slavnih mucki ubijenog brace radic) u kojoj vecinom zive cigani, jel, romi! i sad, ima ta prica svakakvih aspekata (od recimo tog da smo vam mi jedna jako kul multinacionalna zajednica i sl.) od kojih bi ja istaknuo neke njihove obicaje (koje su ili pokupili od nekih starih nasih ili presadili u neke stare nase jer taj ciganski obicaj uopce nije specifican). naprimjer oni svoje kuce ispisuju sa crvenim sprejem kad se rodi dite (ŽDU!) i pisu: gusak, raca, i slicne pizdarije. to naravno mom rodnom mjestu daje i jedan onak bronksovski stih. drugi zanimljvi obicaj je stajanje ispred kuce u SVAKO JEBENO doba dana. i onda tak STOJE I GLEDAJU.
mislim, katastrofa.

e sad kak sam ja postao forum cigan.
prolazi me super osjecaj kad recimo imam upaljen forum, pa ga s vremena na vrijeme trznem da vidim jel ima sta novo, a u ONLINE listi pise neko novo nepoznato ime... jebote, znas kak mi je to super. ko da fakat stojim ispred kuce na ulici i promatram putnike (ne)namjernike. zakon.
vlado 05.09.2003 u 14:07:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E jes, dobro si to skonto...
I meni nekad bude tako.
waiter in his 60s 05.09.2003 u 20:02:49 profil autora
mene lurkeri ostavljaju totalno ravnodušnim. veseli me
samo kad se netko doista uključi. ko npr. pigi ili dulce.
tek su došle, a meni su već domaće. takvi se traže


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
piggy 05.09.2003 u 22:49:30 profil autora
jes..

All animals are equel but some animals
are more equel than others
mish 06.09.2003 u 03:56:27 profil autora
Dobar dan ja sam mladi mish. Ja sam tu došao slučajno jer nemam niti jedan album od Pips chips ali baš mi se svidža ovaj forum. Baš ste neka lutzkasta ekipa. Smijem vas čitati


mishonja
sadrzaj je izmijenio/la - mish u 06.09.2003 u 04:00:47
dulce 06.09.2003 u 04:04:30 profil autora
eto ne znam kako je ranije bilo, ali meni ovo vec lici na zivotinjsko carstvo :-) u slucaju obaveznog prestrojavanja u zivotinjske redove, stavljam veto na mravojeda. on je moj!

waiteru, thx. bolje vas nasli. moram priznati i da se osjecam domace. sta ja znam, nije tesko, kad je ekipa normalna, a vi mi bas onak' sjedate.

btw pridruzujem se cestitkama za godinu. bio je to plemeniti cin za covjecanstvo. trebat ce nama jos psihologa...
waiter in his 60s 06.09.2003 u 18:12:25 profil autora


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
terrapin 06.09.2003 u 23:34:54 profil autora
evo ja se bez ikakve prisile prijavljujem da bidnem mravojed. :))))