Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 04.09.2003 u 13:53:50 profil autora izmijeni

Evo nas!
Cudno je to, FIlip sjedi na kaucu iza mene i lista Matakovica...
Sam put je bio OK... Elem, iza mene je sjedio Vlatko Stefanovski, pa kad smo izlazili, uzeo je gitaru, nabacio je na ledja i okrenuo se (oni koji su nosali gitare, znaju tocno sta govorim)... I, pogodio me gitarom u glavu!
DAKLE, VLATKO STEFANOVSKI ME JE UDARIO GITAROM U GLAVU.
Nije to bio jak udarac, okrenemo se obojica, a on veli:
"Izvini"
A ja odvratim:
"Nema veze, ti mozes..."
Letjeli smo prosjecno na 10000 metara, dali su nam sendvice od govedine i pice po izboru. Mislim, meni je taj avion totalna debilana, nit sta vidis, svi se boje necega, sa tv-a pice debilne reklame o nacionalnim parkovima...
Dolazim na aerodrom Fili, Blagica i Jasmina me cekaju...
Grljenje..
Idemo u Skopje...
Dolazimo kod FIlipa, upoznajemo roditelje, fini ljudi, i odlazimo oko 23h na pivo. Skopsko, normalno.
I onda cudo
Pored kafica reflektori, teren za mali nogomet, zeleni tepih, ekipa u dresovima i igraju - cijelu noc...
Btw. rezervacija je 20 eura na sat (Podijelite na dvije ekipe po sest ljudi, nije puno).
Mi sjedamo, malo gledamo, ja kontam sto nema to kod nas...
Lagano smo se ispricali i tako...
Vratili se kuci, fino sam spavao (ne sjecam se sta sam sanjao), a Filip podnosi konacnu zrtvu za svog gosta>
spava u sobi sa mladjim bratom (svi koji imaju mladju bracu i sestre, znaju o cemu govorim).
Inace, ovdje su glavne vijesti da je Beckham zauzeo predsjednicki apartman u hotelu, i sve je u znaku utakmice...
Makedonci se nadaju dobrom rezultatu, a protivnike nerviraju ogromnim jumbo-plakatima sa porukama>
- KAD IZVODIMO KORNER, POSTAVITE ZIVI ZID
(Makedonci su u Engleskoj spicili gol Seamanu iz - kornera!!! Inace, reza je bila 2-2 gore)
- OTVOREN JE KONKURS ZA VRATARE KOJI PRIMAJU GOLOVE IZ KORNERA. PRVA NAGRADA> makedonska putovnica

I tako, cekamo i mi tekmu, subota je nasa!

Ajd sad, da ne gnjavim, ovo je iz prve ruke...

19.05.2024 u 17:43:56
 
oblikovanje:
sadržaj: