Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Filip 11.09.2003 u 07:33:18 profil autora
stigao sam sa aerodroma. pojeo jednu kiflu. vladek samo što nije sletio u zagrebu. oblaci su prekrili nebo iznad skopja. počela je da pada i kiša. i moj grad žali što je otišao moj dragi prijatelj.
ustali smo ranije nego obično. već u 5 smo bili u autu i smo krenuli prema aerodromu. ceste su bile vlažne, po neki kamion koji raznosi mlijeko ili kruh. u autu vlado, moj tata i ja. tišinu u autu para daddyjev glas. i ako si slab, budi slab . suze mi naviru, al uspjevam odoljeti. mrzim rastanke, a najviše mrzim kad se rastajem od prijatelja, kakav što je moj prijatelj vlado.
u 5:30 vlado čekira kartu. imamo još sat vremena do polaska aviona. vlado i moj tata piju kavu, ja pijem samo mineralnu vodu. pričamo.
nakon pola sata vlado mora krenuti prema izlazu. grlimo se. oproštavamo se uz obećanje da ćemo se uskoro videti. vlado izlazi, al ovog puta ne mogu zaustaviti suzu. jebiga, ljudi smo!
vlado mi je obećao da sledeći put će doći sa tanjom. to me raduje!
jako sam umoran. pržio sam diskove do 2, a kad sam otišao u krevet nisam mogao da zaspijem. kroz glavu mi prolazile slike od proteklih 8 dana.
uglavnom to je to što sam htio napisati sad, kasnije ću i nešto više.
vlado, hvala ti puno što si došao u skopje. HVALA TI PUNO PRIJATELJU!!! ne mogu ti opisati kako mi je bilo drago što si bio moj gost i što si po prvi put posjetio skopje i makedoniju. nadam se da si se lijepo proveo ovih 8 dana. i nadam se da ćeš uskoro doći opet. ja, bae, jasmina, miro i sva ova raja koju si upoznao smo pokušali da tvoju posjetu skopju napravimo što lijepšu. a koliko smo uspeli u tome stvarno neznam. i na kraju, izvini ako slučajno nešto ti je falilo. sledeći put biće bolje.
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 11.09.2003 u 07:41:05
zv 11.09.2003 u 12:33:12 profil autora
to do: svaš
Btw. ovdje vam McD ima i neke varijante hamburgera kao GreekMac i MacAjvar.


mislis MacAjve r?!?
sadrzaj je izmijenio/la - zv u 11.09.2003 u 12:33:27
arhimed 11.09.2003 u 13:05:36 profil autora
Nevjerojanto, zasto cijela ex-Juga tako pada na bosanski naglasak?!


i meni je bosanski naglasak super. ludo ludilo. ne tako davno, mislio sam da je idealna žena mulatkinja koja govori bosanskim ili sarajevskim naglaskom.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 11.09.2003 u 13:09:15
cruzer 11.09.2003 u 14:53:07 profil autora
Sinoc smo gledali "Punch Drunk Love". Do 5 ujutro. Sto znaci da je odlican, s obzirom da kad se meni spava - odmah zaspem... Mislim, dok gledam TV.


hvala ti dragi Bože što postoji još jedan ko ja. dobro , ja ne znam dal sam ikada film koji sam počela gledat poslije 9 navečer dokraja odgledala . al vlado vidim ima na neki način sličan slučaj. tenk ju.........
waiter in his 60s 11.09.2003 u 19:06:35 profil autora
ne tako davno, mislio sam da je idealna žena mulatkinja koja govori bosanskim ili sarajevskim naglaskom.


šteta što si bio beba kad je juga bila meka za studente i ice
iz nesvrstanih zemalja


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~

sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 11.09.2003 u 19:10:18
dulce 11.09.2003 u 21:08:18 profil autora
ne tako davno, mislio sam da je idealna žena mulatkinja koja govori bosanskim ili sarajevskim naglaskom.


hej budes li cekao na nju, onda slabo da ce uskoro biti neke akcije kod tebe ... sorry, ne izdrzah.
arhimed 12.09.2003 u 00:31:59 profil autora
ma nema frke, ionako ljubomorno čuvam svoju nevinost
vlado 12.09.2003 u 16:06:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh, nakon prospavanog dana da se javim.
Svaki put ima svoj završetak, nažalost...
Eh da, mrzim rastanke...
Let je bio O.K., jutra su krasna, a oblaci odozgo su puno ljepši nego odozdo.
U avionu mi je napokon bilo zanimljivo, budući je ispred mene bila bosanska obitelj, u svom najluđem sastavu: majka s sinom od 2-3 godine i baka... Kaos.
Mali s jednim reskim tonom kojeg ispušta potpuno manipulira njima dvjema, a naravno, svi smo okolo koji sjedimo - igračke... I tako mali se dernja, oni koji žele spavati nemaju šanse, a najzanimljivije je gledati kako ga pokušavaju smiriti...
Te u jednom trenutku, mali divlja, s glavom izmedju stolica, okrenut prema meni, a baka mu govori:
"Nemoj se dernjat, ovaj čiko će se naljutit!"
A ja se nagnem malom i velim:
"Samo se ti deri najjače šta možeš."
Mali se prestao dernjati i nagradio me jednim savezničkim pogledom tipa "Jedini si na mojoj strani!"

Prespavao sam cijeli dan jučer, pogledao dvd "Dust" konačno, odličan je film, hvala Filipe...
Hvala ti za sve ostalo, bilo mi je odlično, znam da si planirao da odemo još tamo, da pogledamo još ono, ali to ti je tako...
Prijateljstva trebaju vrijeme, i nose malo prokletstvo, jer toliko toga želiš reći i pokazati... I puno je iskušenja da ne cijeniš ono što se već dogodilo. Oni koje izdrže, budu nagradjeni... Nismo li svi već 100 puta pomislili na ovaj forum da koji je ovo kurac, da je ovo beznačajno, ne kužeći poredak stvari. Kao i naš rastanak, život se svodi na to da jednog trenutka u mraku se voziš, bez riječi, uz savršenu muzičku podlogu, a pola sata kasnije letiš iznad oblaka, okupan suncem. Jer vrijeme i uzme i da, i daće i tebi i meni... Nisam puno stvari odnio iz Skopja, ali sam pune duše i srca sletio u Zagreb... Još uvijek mi je sve divno i krasno. Ne mogu me sjebat na još neko vrijeme. Mislim, ne može me niko sjebat na jedno duže vrijeme...
Što bi se reklo, fizički sam doletio, a što se tiče duha, oš dolazim...

I znam, i zato ti i zahvaljujem prijatelju moj dragi, znam da sam nakon ovakvih putovanja 0,5% bolji čovjek.
A pogotovo nakon ovog.
Hvala Filipe.
Filip 12.09.2003 u 18:22:17 profil autora
skoro da sam čitav jučerašnji dan prespavao. konektirao sam se jednom samo da napišem mailove. i morao sam opet da spavam. bio sam umoran ko pas. fakat onaj pakleno brzi ritam u kom smo živjeli zadnja dva dana me totalno izbacio iz koloseka. zadnju večer sam bio isključen i izgledao sam kao zombi. siguran sam da je i vlado to skužio.
danas moja soba izgleda praznije. sve je na mjestu, al opet nešto kao da nedostaje. čudno je to.. kako se čovjek lako navikne nečem, a zaista je teško da se odvikne tog.
naviko sam se da kad ustanem ujutro, naletim na vladeka i mog tatu koji piju kavu i pričaju, vlado kavu s mlijekom, moj tata bez šećera. da surfamo tv kanalima kako bi naleteli na mizarovu "strelbu" ili na superhiksov "znam deka ljubi".
krivo mi je što vlado je morao da se vrati par dana ranije (jebem ti žabu!). zbog tog, moj plan za šetnju kroz makedoniju je doživio debakl. al doći će vlado opet. obećao je to. čak možda i na zimovanje.
ima još puno stvari kojih je lijepo pogledati u skopju. nismo otišli u crkvi sv. spas (zakasnili smo!), u muzeju makedonije (gde se nalazi i slika koju je naslikao pikaso) i još neke zanimljive lokacije.
stvarno neznam što da dodam. drago mi je to što se vlado lijepo proveo tu, sretan sam, zadovoljstvu nema kraja. još da smo dobili engleze.. jebem ti beckhama!
a vjerujte ima još puno stvari koje su nam se desile tekom ovih 8 dana, a o kojima nismo stigli napisati.
nadam se da nismo vas gnjavili.
p.s. vlado, a zašto na moneti od 5 denara ima šarplaninca?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 12.09.2003 u 20:01:29 profil autora
ma nema frke, ionako ljubomorno čuvam svoju nevinost


to si se na britni ugledo ?


~ sneaky little priest trying to reach out to the swine ~
trixy 12.09.2003 u 20:45:13 profil autora
nadam se da nismo vas gnjavili

ovako me možete gnjaviti svaki dan
arhimed 13.09.2003 u 01:27:43 profil autora
to si se na britni ugledo ?


jašta nego, a na koga ću drugoga?
arhimed 13.09.2003 u 01:29:13 profil autora
Let je bio O.K., jutra su krasna, a oblaci odozgo su puno ljepši nego odozdo.


obožavam gledati nebo i oblake. pogotovo ako su oblaci punački poput puslica i veliki.

btw, večeras je na pravom vremenu bio spot 'nebo' by urban&4. odličan spot, kao, uostalom, i većina ostalih urbanovih spotova.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 13.09.2003 u 02:04:39
Filip 02.12.2003 u 03:49:05 profil autora
hej! sjećate se kad sam pričao o onom sajtu vardara. e tamo nisam dobio ništo drugo osim web prostora. pa tamo sam ubacio neke fotke.
nekoliko iz zagreba, pa vlado u skopje i onda još malo iz zagreba sa koncerta u aquarius.
nisam ni približno dobar web dizajner kao sally i zv. tačnije znam da sve to užasno izgleda, jer samo sam naljepio sličice. a i te sličice nisu baš nešto. al opet.. velkam! Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 02.12.2003 u 03:50:34
vlado 02.12.2003 u 19:42:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebote, smrc, legendo...
Stavio si Djuku na net... smrc.
zumbula 02.12.2003 u 22:23:19 profil autora
Fotke su super. Hvala ti. Vlado,Djuka je stvarno predivan. Te pametne oke...
arhimed 03.12.2003 u 01:40:30 profil autora
a i te sličice nisu baš nešto.


filipe, šta im fali? meni su baš dobre.

vlado, koliko godina je star đuka? kako to da ste odabrali groblje za šetalište?
trixy 03.12.2003 u 13:24:45 profil autora
fotke su super. ma, moram vidjeti Skopje jednoga dana...