Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 22.08.2003 u 17:44:31 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle,
odlazim u Makedoniju tamo negdje 3. ili 4. 9., pa nek svi koji misle nesto poslat Filipu, nek se smisle...

Ne dolaze u obzir:
- hrana
- cuga
- bilo kakvi paketi tezi od 1/2 kg
- lomljive stvari
- nekakve bezvezne pizdarije

Nemojte se sad raspizdit, putujem avionom i sumnjam da moze ponijet toliko tona koliko bi vi htjeli...
electro cute 22.08.2003 u 19:52:29 profil autora
a ja mu baš skuvo četri kila pekmeza od šljiva. darn! sad ču sve morat sam pojest.
vlado 22.08.2003 u 20:21:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, ti si jedan obican Buco...
Al mlad si, pa ne znas na koga mislim...
Ovi stariji i trudniji bi se mogli sjetit...
darko 22.08.2003 u 21:12:53 profil autora
Buco iz "Grlom u jagode " ili Buco iz "Smogovaca"? Ili Buco sir?
Glas za Grlom u jagode !
Gospodnetić 22.08.2003 u 21:30:22 profil autora
Buco iz Smogovaca ja nejjaci lik....
Definitivno...
" U spajzu, u spajzu, na Sljeme, na Sljeme!" I onda ubod s prstom u teglicu pekmeza. Mljac.
A kaj se meni nedavno dogodilo...totalni retro flesh...
Trebo sam pokupit jednog frenda, on je bio na faksu i uglavnom, zgubil sam se...nekam sam krivo skrenul, sve se to desavalo kad se udje u Zvonimirovu i krene prema stadionu, neka od onih ulicica desno...pa par zavoja, i odjednom skuzim poznata mi ova ulica....a nikad nisam tu bil, sto posto. I iznenada ugledam tablu: Naselak.
Nemres vjerovat...ko da sam zapeo u uredjaju za teleportaciju i vratilo me u pocetak osamndesetih...Smovogci!
Inace, ak se neko sjeca Papirusovog Cucka(tak se bas zval), to je pes od lika koji je samnom iso u skolu. Pravo ime mu je bilo Dak. I cesto nas je na koshu branio od starijih decki koji su nas maltretirali-zlikovaca.
Zapravo, skuzio sam da sam okruzen "poznatim psima", ak se sjecate Flokija iz "Nedaj se Floki", to je pes iz mog ulaza u Travnom. A Dak iliti Cucak je inace glumio i Hitlerova pesa u seriji Vjetrovi rata i Rat i sjecanja koja je dobrim djelom snimana kod nas.
jelena 23.08.2003 u 00:53:46 profil autora
dodje mi nekako zao sto vise nema serija kao smogovci , il ne daj se floki . cini mi se da su imale neki posebni smek tadasnje serije za djecu. sad kao da je sve nekako usiljenije i... mozda mi se samo cini. i jelenko je bio dosta popularan...
ja sam relativno skoro skontala zasto su cobru zvali cobra. ma brao ja!
electro cute 23.08.2003 u 01:07:15 profil autora
ako misliš na bucu iz smogovaca onda znam na koga misliš.
meni je najboljše bilo kad je nosonja lego ispred bagera.il kad je gradio kućicu na slemenu.il kad crni džek i "guzda" kopaju bazen za džekovu dragu.buco je legenda.ko ne zna za njega?
jelenko rulz too.
ZeeK 23.08.2003 u 01:19:22 profil autora
u kinu...
crni dzek se pocen derat: doktora, zovite doktora!!!
pale se svjetla u kinu, neki starac se javlja: evo ja sam dokotor, sto se dogadja?
crni dzek: doktore, kako vas se svidja film? :)))))))))))))
waiter in his 60s 23.08.2003 u 06:17:09 profil autora
di se jelenko događo ?

i believe in peace, bitch !
Filip 23.08.2003 u 15:53:03 profil autora
..dok joj nosiš darove, kroz sva mora planine..
ma koji darovi! ti samo dođi i to je dovoljno. i piši u mailu detaljnije.. što, kako i kad.
al moram priznati.. dobro bi mi došao onaj pekmez od kjuta.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 24.08.2003 u 01:29:27 profil autora
meni je većina epizoda smogovaca odlična. prošlog ljeta sam se svaki dan ustajao prije deset kako bih odgledao novi nastavak. ne sviđaju mi se one SF epizode s vanzemaljcima i bongom. baš su mi bezveze.
electro cute 24.08.2003 u 03:19:00 profil autora
meni su u kurcu epizode s-domovinskim ratom. koji je to užas.
al ima dobra treš scena kad hrabri patriotski raspoloženi smogovci predvođeni ivicom zadrom idu u nekakvu podmornicu i pjevaju jelou sabmarin od gitlza. i onda su kao trebali prikazat podmornicu kako zaranja pa su za to iskoristili nekakvu igračku od plastike, kao fol, snimamo iz zraka.ono treš totalni, gore od ranog karpentera.
arhimed 25.08.2003 u 01:29:16 profil autora
a zar ima i domovinskog rata? ja sam mislio da su zadnje epizode snimljene '90 ili '91.

kad su snimljene zadnje epizode?
darko 25.08.2003 u 02:09:22 profil autora
Smogovci su snimani u 6 navrata/serijala (1982, 1983, 1987, 1989, 1990 i zadnje su snimljene 1996.) Snimljeno je ukupno (mislim) 38 epizoda. Naime, ko mali sam obožaval Smogovce. Imam snimljene SVE epizode. Ono, išel sam negde u 2. razred osnovne, baš smo kupili video, i baš su se počeli Smogovci emitirati. Epizoda bi bila oko 11 prijepodne, a ja bih ju još najmanje 3-4 put pogledal tog dana na videu. Znal sam napamet sigurno 50% dijaloga, cijelu špicu, a još uvijek znam sve glumce, ono tko je koga igral. I tak su mi se zgadili ovi novi. Zakaj je Hitrec moral nekaj kaj me uvijek vraća u djetinjstvo i uvijek stvara neki osjećaj u meni (koji se ne da lako opisati) zatrovati nečim takvim prljavim i ružnim kao što je rat!? Mislim, ona prva scena iz 1982. kad njih 6, braća Vrageci hodaju cestom u stilu i uz temu 7 veličanstvenih i ova scena iz 1996. kad njih 30-ak (cijela glumačka ekipa) s puškama i maskirnim uniformama ide u napad -neusporedivo. Uglavnom,(IMHO) prvih 10 epizoda su nenadmašive, sljedećih 10 je još na razini, dok su ove s Kronom već teže probavljive, ali ove zadnje niš' ne valjaju i nisu za djecu, iako je to po defaultu serija za djecu , kaj ne? Eh da, i nikada se nakon Anamarije Petričević nisam naviknul na Višnju Babić ko Dunju . A onaj legendarni glumac kaj je s Kneževićkom vodil Poštanski sandučić i kaj je glumil Nosonju (Đorđe Rapajić) je umro, a Edvin Dautović (Bongo ) radi na OMV-ovoj benzinskoj na Branimirovoj kod željezničke postaje Maksimir. Gorana Stepanić (glumila Marinu ) je navodno asistentica na filozofskom. Dju ? Sorrite, raspisal sam se. Nego, kaj sam htel reći, darovi za Filipa ?
piggy 25.08.2003 u 12:31:40 profil autora
definitivno su sf-smogovci teže sranje...
dju 25.08.2003 u 14:50:08 profil autora
Darkec, živa istina to za Stepanićku. Asistentica na odsjeku za klasičnu filologiju. I izgleda potpuno isto kao prije dvsdesetak godina. Ta je ko Dorian Gray, zamrznule joj se godine. I ima onu istu mrgud-njuškicu, tanke, stisnute usne i krupne oči. Nije ni narasla.
Novi brucoši je svejedno ne prepoznaju. Oni su se valjda rodili kad nje više nije bilo u seriji. Ma. Šta pričam, možda ni naš mlađahni Cute ne zna tko je npr. legendarna pčelica Maja.
waiter in his 60s 25.08.2003 u 21:54:03 profil autora
ja se bojim ovog darkeca. ozbiljno

happiness is a warm gun>
electro cute 26.08.2003 u 01:37:18 profil autora
jel ti to mene možda vrijeđaš? ha?
pčelica maja i njen prijatelj pavo
rade kuglice od peluda i skaču s cvijeta na cvijet.
i onaj zrikavac neki. sjećam se i epizode kad su ih stršljenovi pokušali zarobit. brrrr.....
legendaran crtani. fala dju šta si me podsjetila.
dju 29.08.2003 u 08:35:39 profil autora
Fila, šta je to, neke eksplozije po Skopju?
Opet si zločest?
vlado 29.08.2003 u 12:47:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kakve eksplozije?
piggy 29.08.2003 u 13:12:49 profil autora
29.kolovoz - Večer uoči početka foruma Jugoistočne Europe o dijalogu među civilizacijama, koji bi jutros trebao početi u Ohridu, u Skoplju su bačene tri bombe - jedna na zgradu makedonske vlade, druga na zgradu suda, a treća na vojarnu Ilinden, izvijestio je glasnogovornik makedonskog ministarstva unutarnjih poslova Marjan Gjurovski.

Kako su eksplozije odjekivale u razmacima, sumnja se da je za sva tri napada izvela ista osoba. Za sada nema podataka o eventualnim žrtvama. Eksplozije u Skoplju nastavak su novog vala nasilja koji se posljednjih dana širi Makedonijom. Jučer ujutro, u sjevernom dijelu zemlje, putnički je vlak naletio na minu, ali srećom incident je prošao bez žrtava, a u poslijepodnevnim satima makedonski policajci spašavali su dvojicu svojih kolega koje su oteli naoružani albanski pobunjenici.

Na forumu u Ohridu sudjelovat će i hrvatski predsjednik Stjepan Mesić te njegovi kolege iz Makedonije, Albanije, BiH, Bugarske, Mađarske, Slovenije i Srbije i Crne Gore - HTV

..eto..takve eksplozije

Filip 29.08.2003 u 13:52:01 profil autora
aha! ja sam tek sad skužio šta priča dju. ma ne, nisam bio zločest. a prošao sam nekih 20 minuta kasnije pored vlade. i malo me je začudilo to što ima više policije nego obično. a kroz grad uobičajena atmosfera. kroz park prepuno, po kafićima takođe. valjda smo se navikli više. ma uopće nema frke vladek. uživaj!
btw.. 15.10.2003. prvo kolo kupa uefa: vardar-roma. u jea!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 29.08.2003 u 14:19:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebiga, buraz, kad se ja odlucim na put negdje u ex-YU, il ubiju premijera il ubiju razglas...
Ma ne jebe me 5%...

nista mi nece ovi dan pokvaaaarit....