Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
jelena 28.08.2003 u 19:00:41 profil autora
i meni se cini da veli djete . i to bez j ;)

p.s.
meni se stalno sklanjaju ovi smajlici :(
a sto se tice nasih komentara o novom forumu... pa sam zv je otvorio ovu temu. povuk'o za jezik ;)
electro cute 29.08.2003 u 01:15:21 profil autora
e moram ovo ispričat.
odem ja kod zv-a da mi sprži butlege od rheada. i pusti on od black box recordera novi album. prva stvar disco rasturačina school song. u pozadini ekipa skandira black-box-recorder!
zv me pogleda i kaže:
-evo, ja mislim da oni sad viču ajmo cibona! kaj to oni viču?
-black box recorder.
-aha.

ludo!
vlado 29.08.2003 u 12:39:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma to ti je rasirena pojava, kaze psihologija... Ono sto se dogadja kod ZV jest PROJEKCIJA vlastitih zelja, mada, i da bandovi snimaju "Ajmo Cibona" u podlozi, bojim se da to doticnom klubu bas i nece pomoci...
Gospodnetić 29.08.2003 u 14:32:06 profil autora
Heya Heya Cigosi!
zv 31.08.2003 u 02:53:51 profil autora
to do: svaš
okej, okej... dakle sad je vrijeme logiranje ko sto je bilo i ranije. update-a se samo na pocetnoj stranici. kad napravite F5 tj. refresh, onda vam svjetle "crvene lampice nove". whatever. ..

time's up.

vise nema nikakvih nadogradnji. ni prepravaka. iducih tri mjeseca minimalno forum ce bit ovakav kakav je. nadam se da cete biti milostivi prema nj!
zv 31.08.2003 u 03:00:37 profil autora
to do: svaš
a glede black box recorder.
mislim, kad ne znas sto bi trebo ocekivat onda ti mmmmmm mmmmm-mmmmmm! zvuci kako god sam sebi zelis. a meni cak nije ni zbog tog, nego jednostavno... tak.

ispricavam se.
sally 06.09.2003 u 01:37:06 profil autora
zakon ova nadgledaona. evo nas sad cruzer, zv, arhimed i ja. i jos 4 anonimca. a skoro dva ujutro. (hm, di je vejter?) bas mi dodje toplo oko monitora, ko da sija od dragosti. mislim, sija od neceg drugog, al ono.
i zakon kako sam neki dan pricala s dinarom da nam se ne da bas pisat na forumu, ni cekirat redovno cak, i onda odem doma, logiram se, i nadjem i njega gore.
slatko.
ovo je ovisnost.
cruzer 07.09.2003 u 23:43:30 profil autora
bas tako, i ja sam mislila da mogu bez logiranja, al eto čim sad imam dostupan net all the time, evo me opet sam regularac.
samo što mooooooooooolim te reci kako se to vidi ko je na netu jer ništa mi nije jasno, nit znam pisat smajlove , upisat ću neki tečaj....
zv 08.09.2003 u 10:40:23 profil autora
to do: svaš
e cruzer, kad se logujes, odi na "moje postavke" - gore na vrhu... e, i onda si ukljuci opciju - "vizualna cuvstva" (TM).
drugi put kad postas samo kliknes na smajlica kojeg oces ubacit i to je to.
cruzer 08.09.2003 u 14:57:35 profil autora
uspijela sam i bez tebe . tenks enivejz.