Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
daddy 24.08.2003 u 12:57:06 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
zv, majstore, vidiš da je potpuna idiotarija pitati "kakav bi vi forum željeli"...mislim, dečki, malo se skulirajte.
čitam ove postove, čisti sadizam. i mislim si, imate li možda nekog drugog posla ili brige. ako ne, blago vama.
electro cute 24.08.2003 u 19:17:29 profil autora
ček malo.
jel ko zvonu silio da radi novi forum? nije. bar kolko je meni poznato. mi smo bili zadovoljni i starim. jes da smo kvocali o dizajnu, al, božemoj, takvi su hrvati i na to bi se svi već trebali naviknuti (kad se, nažalost nemremo promijeniti.iako pokušavamo. bar neki od nas).i kad se zvone uhvatio posla jel u redu da se to napravi kako treba? po meni ne treba radit neki posao ako se ne radi kako valja. prema tome, mi u ovom topicu samo ukazujemo na mane koje forum ispoljava. ak je zvoni dopizdilo onda nek kaže eto vam forum i gotovo. i mi ćemo opet bit zadovoljni. jer ovo što je on napravio više je nego dovoljno. i trud (a bogami i vještina i znanje) se jako cijeni. zv imaš piće od mene. a mogo bi još i stavit dole link za vertikal limit umjesto da svaki put odlazim na kset.org pa na tvoj sajt.
trixy 24.08.2003 u 19:38:48 profil autora
pravo zboriš ec!
zv ima piće i od mene, napravio je bogovski posao.
još da mi samo proradi statistika i prva pomoć
electro cute 25.08.2003 u 01:11:59 profil autora
jebiga.taj zvone je pravo perfekcionist. sečam se kak je pizdio kad su ga jebali na novoj.poso koji je mogo završit u pet dana i lagano skupit pare, napravijo je u dvadeset i satro se živ.i na kraju ga ekipa odjebala i uzela ovu lošiju petodnevnu verziju.ma...
e, vidio sam da se stavio dole nekakav...hm...što bi to bilo. te važne informacije na kojima piše kad je zadnji dnevnik.super.sakačast zv.
piggy 25.08.2003 u 15:10:23 profil autora
eto imam vizualna čuvstva.thnx zv na uputama! ja zadovoljna forumom. mislim da je i ostatak ekipe..
waiter in his 60s 25.08.2003 u 21:44:04 profil autora
još da mi samo proradi statistika i prva pomoć


ak ovak nastaviš jena od te 2 ti bu jako potrebna

happiness is a warm gun>
sadrzaj je izmijenio/la - waiter in his 60s u 25.08.2003 u 21:45:06
zv 27.08.2003 u 15:09:27 profil autora
to do: svaš
evo, dakle, male malecke statistike .
ne pada mi napamet sta bi jos mogli ispisat.
ako vi imate prijedlog - recite...

i da se jos usuglasimo oko ulogiravanja i odlogiravanja.
naime, pod vasa zadnja posjeta gledat ce se (od sad pa nadalje i ubuduce) ono vrijeme koje jest u trenutku kad kliknete lgout ! tak da vam se odlogiravanje isplati.

Ova brojka nova kraj "online" (iza ukupno korisnika) je broj otvorenih sesija. tak da se ono vidi ukupni broj otvorenih browsera a ne samo onih koji su se logirali.

to je to.
Filip 27.08.2003 u 16:19:22 profil autora
zv, fakat ova statistika je odlična. ni meni uopće ništo ne pada na pamet što bi se moglo dodati. al sigurno darkec ima neke ideje u vezi statistike.
zanimljiv detalj:
topic "10000-ti post" ima 100 postova.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zomri 27.08.2003 u 16:29:39 profil autora
mozda jos da se doda ono koliko ima gostiju na forumu. cisto da vidimo cita li nas jos neko ovdje, ne
jelena 27.08.2003 u 16:41:52 profil autora
stalno mi na istim temama stoji crveno n! sto to?
Filip 27.08.2003 u 17:25:42 profil autora
jelena, evo zašto ti se to dešava:
naime, pod vasa zadnja posjeta gledat ce se (od sad pa nadalje i ubuduce) ono vrijeme koje jest u trenutku kad kliknete lgout ! tak da vam se odlogiravanje isplati.



On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 27.08.2003 u 17:58:23 profil autora
Ovo je moj definitivan kraj... Okej, od sad se bacam na poeziju

sigurno d. ima neke ideje u vezi statistike


Ima, ali nije bitno...

Inače, Zvonimire, odličan forum.
Goodbye... teens.
zv 27.08.2003 u 18:22:40 profil autora
to do: svaš
sta cemo se sad imenima samarat Darko?!?
Filip 27.08.2003 u 19:38:51 profil autora
Okej, od sad se bacam na poeziju


waiteru, pazi se.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
markos 28.08.2003 u 11:05:47 profil autora
Ne svidja mi se. Ne radi kako treba.
Jer sad se npr. ja, koji sam online cijelo vrijeme moram svako malo odlogirati i ponovo logirati da bi napravio jebeni F5 i vidio nove topice.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
piggy 28.08.2003 u 13:28:40 profil autora
Dear ZV.zakaj nemrem zatvorit diskusiju koju osobno otvorih?
vlado 28.08.2003 u 13:32:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E ZV, zakaj si moj pes moze polizat jaja, a ja ne mogu?
markos 28.08.2003 u 13:40:38 profil autora

E ZV, zakaj si moj pes moze polizat jaja, a ja ne mogu?


Ovo bi trebalo biti smijesno?


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 28.08.2003 u 13:44:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne bi.
piggy 28.08.2003 u 14:10:13 profil autora
ima nas nadrkanih danaske..c..c..c
vlado 28.08.2003 u 14:35:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ne, nego sam sjeo pred komp, prvo procitao ovaj topic i - popizdio...
Gledajte, ZV je pametan momak i radi na dobrovoljnoj bazi, prema tome, budite milostivi i blagi...
Ak mu vec nesto hocete reci ili ga savjetovati, JEL IKOM PALO NA PAMET POSLAT MU MEJL??? IL GA NAZVAT NA MOBITEL?????????
Koji NAM je kurac?
piggy 28.08.2003 u 14:47:53 profil autora
pa valjda je otvoril ovaj topic iz razloga da mu napišemo kaj bi, ne bi, kak nam se sviđa i slično.. sorry ZV ak te ugnjavih,bilo je to samo malo pitanjce.
vlado 28.08.2003 u 15:27:44 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dodushe, mozda si u pravu... Samo, probajte se stavit na njegovu poziciju...
dju 28.08.2003 u 15:34:50 profil autora
tako vas volim, s tim pomirbenim tonom.
najgore mi je kad natrčim na neke tenzije iliti svađe iliti napetosti na forumu, ondak se iznerviram.
dajte, imajte obzira, hipersenzibilna sam, nije mi to od trudnoće, takva sam oduvijek.
ugrizite se koji put za prstiće prije nego što napišete nešto prigovarački, pljuvački, podrugljivo...
pliz.
piggy 28.08.2003 u 15:50:38 profil autora
e ZV ma ti si car! e dju, je ti malo i od trudnoće, mislim to ti je znanstvena činjenica
zv 28.08.2003 u 15:55:25 profil autora
to do: svaš
sve super.
ne jebe me nist to kaj se vi svadjate.
samo napred.

i ispravak navoda, nije bas tocno da radim za djabe. ja sam naime ovaj forum pipsima prodal (jebiga posteno!) a ovo kaj sad radim samo ulazi u "odrzavanje programa".

c juj, kad se samo sjetim kad smo poceli o forumu pricat - dani zaprudja prije dve godine! e a esam vam prical tu epizodu?!? jel bil ko tam?!?
uglavnom, sad kao koncert navecer i sviraju pipsi. i dojde redar i veli dubravku da obznani da se malo dete zgubilo. i sad na ovaj ili onaj nacin to zavrsi i krece sljedeca pjesma. igrom slučaja - plači! i sad ide super pjesma sve pet i nakon stiha imam stapa al nemam gaca - nekaj se riper zadere (mislim i na albumu naravno). ja to vidite nikad nisam bas pravo razumel. (a i inace sam poznat po tome da lose razumijem stihove i krivo ih interpretiram - sjetite se samo "jedino sto trebas je looooova i cast, ma daj...")
ali odonda je to definitivno "dijete! "

hm, evo sad sam tri cetiri put poslusao placi, pa mi se opet cini da vice: dije-te! uglavnom to je meni bilo super.

piggy 28.08.2003 u 16:10:18 profil autora
vidiš Vlado, zv je čak pametniji no što si ti mislio radi za pare!
vlado 28.08.2003 u 16:28:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znam ja koliko je on pametan, samo on nekad ne zna...
vlado 28.08.2003 u 16:29:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E ZV, pa zar on doista i ne vikne: DJETE!
zv 28.08.2003 u 16:48:25 profil autora
to do: svaš
pa ja to mislim, ali ne mogu tvrditi.
jer sam se toliko puta do sad zajebo!