Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
zv 18.08.2003 u 15:44:42 profil autora izmijeni

e, znaci danas je na redu ciscenje. malo mi je soba sjebana jos otkad sam se vratio doma pa sam uzeo metlicu i lopaticu. najvise ima najlonskog smeca. ne znam kako ni na koju foru ali imam jedno sedamsto plasticnih vrecica u sobi. u najnevjerojatnijim ku(t)cima... a iza toga najvise novina i casopisa formata a4.
i kak to obicno ide sa pospremanjam - zavrsio sam sjedeci na krevetu i citajuci stare novine. naso sam onaj FM, ako se netko sjeca. to je gall htio pravit rockerske novine, ali su propali nakon tri (ili mozda 4) broja. medjutim interesantan je prvi broj u kojem je huge intervju s (tada) riperom koji je radila neka pavica knezovic. zanimljivo stivo. uz par mrak fotki (borscak je ISTI, ali ISTI onaj neki danasnji dalmatinski drekpjevac, ne znam veli sestra da se zove zoran jelenkovic ili tak nesto na slikama sa sessiona).
a od teksta zanimljivo je recimo (a sto sam skroz zaboravio ako sam ikad i znao) da se (tada) ripper kune da ce u buducnosti sa goranom bregovicem radit! i s gobcem, ali to mi nije tolko zanimljivo.
pa onda kaze da jako cijeni urbana jer radi fenomenalnu novu plocu koja ce biti na tragu mobyja i depeche modea (dva broja kasnije urban se nesto kao ogradjuje od rippera jer kao obojica su u svjetskim okvirima bzvz-e!)
i tak, dodatna fora koju nisam isto tako znao je da je kao u dodji vilo ("u dodji vilo definitivno sam raskrstio s gospodicnom, no ja ne znam je li ona to shvaca") ruza definitivno popusila. kao! (intervju je napravljen nedugo nakon izlaska FA-a!).
i tak meni je bilo super zanimljivo danas spremat stvari po sobi :))
a u drugom broju jinxi imali intervju.
e i ima i veliki naslov: radiohead i pipsi! kao po anketi za najbolje albume godine FA i ok computer! :)
a ima na par mjesta i o tbf nesto (pa za ne prepoznat je taj lvky ili kak se to vec pise!)

18.05.2024 u 08:43:20
 
oblikovanje:
sadržaj: