Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 10.08.2003 u 22:23:58 profil autora
evo.pa da pitam.di je link za tu singl anketu?jel se mogu vidit rezultati.pomagajte molim vas.
electro cute 10.08.2003 u 22:32:58 profil autora
e i da komentišem.
jučer il prekjučer vidjeh spot za mrguda.U Ž A S!užas.ne mogu vjerovat.da jedan onakav hit, jednu onakvu eksploziju veselja,jedan onakav ultraoptimizam lik totalno upropasti.mislim, stani malo.jebote majstore ti radiš video za muziku, eeej.di je tu sva razigranost pjesme.pa jebote...
najvjerojatnije će me sad daddy il vlado iskasapit al nije me briga, ono je živi užas.za razliku od porculana koji je jako fino, stilizirano djelo i potpuno paše na pjesmu.i suncokreti su zakon.ipak i ipak draži su mi spotovi s boga.recite di je ta anketa pa da glasam za dobro.naime meni su spotovi važni (ne singlovi, več spotovi).
waiter in his 60s 10.08.2003 u 23:16:39 profil autora
pa pronjuškaj malo, đava te odnija, kakav
si ti to novinar ?

na dnu http://www.pipschipsvideoclips.com/vijesti.htm
ti piše 'Za stričeke i tete uvodimo ANKETE! Pali!'
electro cute 10.08.2003 u 23:59:45 profil autora
pa novinar dalmatinac!nemoj konobaru cjepidlačit,komp mi podigne temperaturu do +50 stupanja celzijevih.nego jarane donesi mineralnu, al nek je hladna!
i fala na obavjesti.
electro cute 11.08.2003 u 00:03:14 profil autora
fak d dak.more se sam za tri glasovat.ondak za vetar.pače mislim da je nužno da u spotu bude yaya (možda bilo čak i bolje kfs radi efekta-znate pipsi vas vode u čaroban svijet disko muzike+nema onog iritantnog ripperovog vokala :))a ja čak i imam viziju ovog spota,i kad narastem ču ga snimit majke mi.
i imam jednu super viziju spota za dobro,jebenojejebena al vam je neću reć.hehe.
daklem vjetar.
waiter in his 60s 11.08.2003 u 00:11:23 profil autora
ti ja dam mineralnu !

i fino raportiraj tu, istiska đoni, linčuge
jedne :

http://www.pipschipsvideoclips.com/forum/topic.asp?whichpage=1&pagesize=15&forum_title=Ostalo&topic_title=anketa&forum_id=18&topic_id=665