Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
vlado 02.09.2003 u 21:26:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Johnny,
sto se tice Obecane zemlje, to ti je totalna katastrofa...
Ne isplati ti se trazit.
dinar 03.09.2003 u 01:32:57 profil autora
Zomri, vrlo me zanima!
johnnykola 03.09.2003 u 18:55:36 profil autora
sta je bilo!? reci!
ma oni su mi dobri. totalan odron 30 minuta, a onda izvala od koje se takodjer valjas 30 minuta. moze plata cetri pileta? tvoj tajo, tatko... izgubio sam svoju veselost, volju za citanjem...
zomri 03.09.2003 u 22:08:13 profil autora
evo trudio sam se danas da nadjem gdje sam skinuo taj katalog, i ono nakon sat vremena trazenja (gdje? kako? ohohoh ne zelite to znati vjerujte) nadjem konacno url kadli stranica je u medjuvremenu ugasena. uganjam nekako i broj ovog lika koji to distribuira i kaze mi da sad trenutno ne rade, jer su im prostorije zatvorene - prostorije su im u domu na bjelavama... razumljivo je zasto ne rade ;) ali obecao mi je da ce mi poslat katalog te da vec od kraja septembra mogu naruciti sto zelim

btw trazeci ovaj url naletim na miljardu nakih piratskih cd shopova i nadjem jedan pravo jeftin: nisam vjerovao da se nekome isplati snimati divx filmove za samo 1.5 KM!!! pa ljudi to je dzaba! jedino je steta sto imaju samo nesto manje od 500 filmova :( vec sam pikiro tri Kuma za samo 9 maraka. ma dacu mu ja 10. nikad beg nije cicija bio, ha ja :)))