Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 05.12.2002 u 20:05:41 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ej Valerij, Valerij, parazit ostaje parazit, samo kada je DOLJE onda molecivo sere i patetican je, a kada je GORE onda je ljigavac, sere ljudima iza ledja i - ostaje duzan pare.
Valerij, zapamti, to o klincima i sansama... ti prvi nemas prava srati o tome, jer kada si mogao nesto napraviti - nisi...
Jer, bilo je lakse staviti MEKO samo ispod SVOG dupeta!!!

Ali, godine prolaze i amnezija je sve veca...
dju 06.12.2002 u 09:09:01 profil autora
O Valeriju čula sve najgore, sama iskusila da je nepošten (za male novce dobila sam dobru lekciju). Mislim da je Nomad propao zato što mu je bio neprofitabilan. Ne vjerujem da taj ima mrvu ideala.
electro cute 06.12.2002 u 11:30:44 profil autora
nean pojma ko je taj valerij, šta je bilo, kako je bilo, znan samo da mi je nomad bija puno drag časopis i da ostaje vječni žal šta taj magazin odlazi sa scene. isto mi je tako žal šta neman niti jedan broj kojeg je uređiva lazić.
najdraži su mi bili grgićevi tekstovi (posebno nazi-bonton) i recenzije gorana pavlova. al više ih nema.
a vrijeđa me to šta taj valerij moju generaciju naziva izgubljenom, ne bi se baš složija s tim. i riči i muzika pipsa su mi možda bliže nego njemu. nema on pravo donosit takve zaključke.