Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 08.08.2003 u 20:15:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma evo, nazvao me Filip, stigli su u domovinu, zivi i zdravi... Cisto da vam kazem, da se ne brinete.
Ja sam umoran ko pas i ne da mi se pisati puno, nego sam se dogovorio sa Filipom da ovdje polako spustamo impresije, kako je kome bilo...
Kako smo imali direktan prijenos utakmice Vardar-CSKA (odatle naslov teme), kako smo isli na FENOMENALAN koncert Massive Attacka, kako smo lutali gradom, zamalo se potukli s kretenom na trgu (sjebo sam ga Filipe, o tome kasnije), kako smo se domace osjecali u Krovovima (to je bilo to!)...
Filip ce potvrditi rijeci Dju o vlastitom izgledu, o demo snimkama Psihomodo Popa i ostalo...
Sto da vam kazem, ponosni sam vlasnik dresa makedonske kosarkaske repke (Naumoski, 10, ko zna zna)...
Ma bice price...
Uglavnom, jedan ludjak ce u onom tjednu kad Makedonija igra s Engleskom zapiciti u Skopje... Majstore, dolazim!!!

Eh da, sad znam, kad Johnny, Filip i Jelena sjednu za isti stol bilo gdje, nek pocne apokalipsa, jebe mi se...
trixy 08.08.2003 u 21:06:09 profil autora
to volim čuti, stigli su, živi i zdravi!
na žalost, sinoć sam sjedio na suprotnoj strani stola filipu, tako da se baš i nismo previše družili. ali zato vino udara!
a tek pratnja na kolodvor i čekanje da vlak krene... neko je trebao snimiti film o tome!
waiter in his 60s 08.08.2003 u 23:27:00 profil autora
ni ja nisam uspio ozbiljnije porazgovarat s
našim makedoncima, baš mi je žao, osobito za
glumicu blagicu. cura ima jako samosvjestan
nastup i fakat zrači nečim osobitim
Filip 09.08.2003 u 00:05:53 profil autora
pa da.. eto i mene večeras. mada i ja sam previše umoran. ono 17 sati u vlaku i te stvari. ali ipak ću ispisati još koji red.
a ima tako puno za pisati.. i sve to se dogodilo u samo dva dana.

onaj sms prenos iz skopja. 67 minut, oliveira dos santos vandair 1-1! vardar ide u trećem kolu. ne znam dali ste pročitali naslov u sportskim novostima iz petka: skopska noć za povijest. fakat, to je bila noć za povijest.

a massive attack, o koncertu je bolje pisati u zasebnom topicu. al mogu samo reći da je to bilo nešto sasvim novo, originalno i zanimljivo za mene. "zar se sad osećate sigurnije?" videli smo i božanića na koncertu! juhuu..

i da.. kad sam već prozvan. dju, moram priznati da kad smo te čekali u bircu u gornjem gradu.. kad si ušla si se požalila na svoj izgled, al znam da si se zajebavala.

trixy ti si legenda. ovo sa fotkama.. genijalno! hvala ti puno!

eh, da.. a ono na kolodvoru. vlak, film i te stvari. ah, prijatelju, al to bi bio jako jako tužan film.

onu moju ekipu je već pretstavila dju. a sad vam moram preneti i pozdrave koje su vam uputile moje prijateljice. miroslava možda će te vidjeti još koji put, jer on još tjedan dana radi u zagrebu. njima je bila baš drago provesti vreme sa vama.

waiteru, to što pričaš o blagici. ja pratim njihovu klasu već duže vreme. gledao sam puno njihove predstave i imam puno prijatelja u tu njenu klasu. i moram ti reći da stvarno ona ima nešto osobito u sebi. jedna e od najboljih u tu klasu. stvarno joj želim da uspije, jer ona jako jako voli to što radi. a tako je skromna. kad smo išli prema zagrebu, rekao sam joj da ću vam je pretstaviti kao jednu od najtalentiranih mladih glumica u skopju. i onda me molila da ne radim to. al jebiga, nisam mogao da izdržim, pa vam sad to pišem na forumu.

i ja se nadam da ćemo uskoro biti skupa svi.. i johnny i jelena.. i svi ostali. u krovovima, zar ne. jebeš apokalipsu.

vladek, imaćeš sms prenos sa tekme vardar-sparta. i ako imaš vremena, kaži onom luđaku da je ona utakmica makedonija-engleska 06.09.

i eto.. sad idem spavati, pa sutra ujutro u 10 imam bus za mavrovo. putujem samo sat vremena, što mi je baš smješno. idem na planini. par dana. moj stari ima neke stvari koje treba obaviti oko kućice. pa ja idem pomoći. u utorak sam valjda opet u skopje. i opet forum. naravno.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
waiter in his 60s 09.08.2003 u 00:39:12 profil autora
quote:

sutra ujutro u 10 imam bus za mavrovo. putujem samo sat vremena, što mi je baš smješno. idem na planini.


vo nacionalniot park
vlado 09.08.2003 u 03:39:50 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jest, i ja cu ovdje da potvrdim, Blagica iliti zena s najljepsim nadimkom na svijetu - Bea, JEST umjetnica.
Filip 09.08.2003 u 08:23:40 profil autora
ma ne.. ja nisam zavisnik. samo sam se probudio ranije nego što treba, pa eto malo..
vladek, nadimak je bae, a ne bea.
i daj molim te reci mi što se desilo s onim kretenom. moram to pročitati kad se budem vratio iz mavrova.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 09.08.2003 u 12:58:15 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Bae, naravno... Jebiga, kad pisem u nemoguce sate...
Bae.
vlado 10.08.2003 u 18:33:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Elem, sta se dogodilo sa kretenom?

Pocnimo pricu ispocetka, radi publike:
U cetrvtak, dan nakon odlicnog koncerta i prospavane noci, odlazimo svrljati po gradu... Filip, Bae, Jasmina i ja.. Gornji grad, Zrinjevac, koncentricni krugovi oko Trga... Vrucina je, ali nam je lijepo, castimo se (razmisljo sam sta poklonit Filipu, cisto kao suvenir, pa sam podlegao: onaj DVD o hrvatskoj repki, France 98, 77 najljepsih golova, bla bla, a sta da mu kupim? Janicine voznje jos nisu izdali...), zove Dju kad cemo na rucak i tako... Divan dan za druzenje...
E sad...
Filip mora u banku... Na Trgu smo, reko ajmo tu u Zagrebacku... Filip udje unutra, cure i ja cekamo ga vani... Malo ulazim unutra da Filipu bude lakse, jer je jebiga, DVAPUT cekao, prvo u jednom redu ("a ne, ne, salter 12"), pa onda u drugom redu (osoblje misteriozno nestane na deset minuta svakih pola sata)... Tak da sam vec lagano zivcan...
I tako izlazimo van, konacno, a vani... DRAMA!!!
Jel znate onog frajera, sijedog starkelju, koji uredno vec deset godina stoji pred ulazom u banku (??!!??!!) i prodaje devize?... Ma znate ga...
E pa doticni je osjetio potrebu otjerati ove dvije prekrasne Makedonke, jer mu - smetaju... Konstantno ih zajebava, jednu chvoka po glavi (koji je ZG izraz za to?) i smije se iz sveg glasa na spomen policije...
I u tom trenutku Filip i ja izlazimo van...
Meni je zavjesa odmah pala, te doticnom jebem majku, nastaje gurkanje, ja sam potpuno poludio, poceo se trest, Filip me, hvala Bogu, doslovno odvlaci od budale, koji ide za nama i hoce me tuci... A ja, ja se ne bi tuko, eventualno bi mu odgrizao grkljan...
Zovem policiju, savjetujem im da posalju nekog u civilu, jer ovaj ima dojavnika na cosku, pa nestane kad vidi uniformu...
No, nastavljamo setati po gradu, praveci se da se nista nije dogodilo, pa necemo valjda sad se tu nervirat i negativisati...
I tako...
...
Navecer, isprativsi Filipa, dosao sam doma, sjeo da zapalim cigaru prije spavanja i tu je bijes provalio iz mene... Poceo sam se tresti od muke, nisam mogao spavati, razmisljajuci o svemu...
Jer, ljudi moji, to je ona najveca drama, klica zla, geneza mrznje... To kad takva jedna budala stoji usred bijela dana, usred glavnog trga MOGA grada, pred glavnom bankom i - smije se na spomen policije... Ljudozder...
I naravno, hvata me uzas, jer ja pred tu banku, idem cesto na bankomat, i ponovni susret mi ne gine, a nece bit nikog da me odvuce... Pa reko, nista, ujutro odmah idem pred banku, pa da vidimo cija majka crnu vunu prede...
I dodjem ja tako na Trg i hodam prema banci i vidim - frajer je tamo... Kod Mandusevca me frajer primijeti i skida suncane naocale (pouzdan znak konflikta)... Dolazim do njega i negdje tri-cetiri metra pred njim sine mi ideja!!!
Razmislimo malo, cega se takav covjek boji, kad se vec ne boji policije?
Necu vam reci, shvatit cete...
Dakle, prilazim mu, profesionalno iz zadnjeg dzepa vadim novcanik, presavijam ga i pokazujem, kao kakav njujorski plavac, press iskaznicu! I velim frajeru: "Malo si se zajebo... Slikaju te cijelo jutro!" (pojma nemam zasto sam mu to rekao) Frajer problijedi, stavi suncane naocale i poprilicno gipko za svoje godine - pobjegne...
Mirno sam digao pare s bankomata.
Prema zadnjim informacijama, nije se pojavljivao pred bankom...
Eto, moj Filipe, vidis kad se covjek zapijeni, kako se ne sjeti najociglednije stvari... I tako...
waiter in his 60s 10.08.2003 u 23:29:05 profil autora
eden nula u produžetku

ti nisi normalan ! legendusino !!!



Izmjenio - waiter in his 60s u 10.08.2003 23:40:21
zomri 11.08.2003 u 00:34:38 profil autora
to kralju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samo tako s njima treba!!!
zdraaaaaaaavo, zdraaaaaaaavo...
electro cute 11.08.2003 u 10:49:51 profil autora
jebeni manijak.
vlado treba snimit film o tebi.pa ga poklonit filipu.
vlado 11.08.2003 u 15:55:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ajde, ajde... nije to nista...
Samo promisljam o uporabi humora u ovoj jebenoj svakodnevici...

"Vjetar je kidao lisce s grana, majke su sakrivale djecu sa ulice... Opkolili su ga... Cinilo se da nema izlaza... A onda je ispricao svoj najbolji vic..."

:)
marsovac 11.08.2003 u 20:55:39 profil autora
I ja se pridružujem čestitkama na dobrom zajebu.
Filip 12.08.2003 u 23:17:11 profil autora
samo tako majstore! radujem se tome kako si sjebo kretena. sutra ću obavestiti bae i jasminu o najnovim nastanima.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...