Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 08.08.2003 u 18:56:26 profil autora
sta je bilo!? reci!
...zomri mi je rekel da si trazio da ostavim adresu eda bi mi poslao zivo blato. na forumu ne mogu naci gdje je taj post pa otvaram novu temu. bas sam nikakav pas tragac. ono, tragac bez tragova :)))))))).
evo je:
nikola beslic
grada kalgarija 5
71000 sarajevo
bih
cheers!!!
johnny
ZeeK 08.08.2003 u 23:26:11 profil autora
pa bas u daddyev dnevnik :)
dju 09.08.2003 u 08:54:17 profil autora
to je johnnyjev stari trik
sve svoje črčkice ziheraški stavlja tu, budalica ni ne sluti da bismo ga čitali da je ne znam gdje :)
zomri 09.08.2003 u 13:43:37 profil autora
dobro poentirano dju! ;)

mada ima tu i one tipicne bosanske lijenosti. pegla mi trazit gdje je pa cu topic otvorit.
ako vejter ima najvise postova i ako vlado dezura na objasnjavanju svega onda je johnny covjek sa najvise otvorenih topica hehehe
johnnykola 09.08.2003 u 17:05:37 profil autora
sta je bilo!? reci!
zomri, nemoj to!!!!!!!!
gori vatra, sad u nama!!!!
uganjah posljednje, ali bas, karte za premijeru pjerova filma.
zomri 08.12.2003 u 11:12:10 profil autora
hej zeek malo si zaboravio na nas, ali ti ne uzimamo za zlo. ostali, dajte nam Živo Blato!!!!!
ZeeK 08.12.2003 u 23:59:14 profil autora
ne volim kad me se sa razlogom proziva.

enivej, oni u sloge su cekali 6 mjeseci za tbf, otprilike ce te i vi toliko cekat :) dolazim pocetkom prvog gore.
ZeeK 24.12.2003 u 18:10:05 profil autora
cede sam stavio skupa sa pasosem. posto od prvog ne treba pasos za ic u bih....he,he malo podjebavam. drugog krecemo (lindjo) za sarajevo. javim ti kad se smjestim. valjda ti se nije mijenjo broj. sve je dobro kad se dobro svrsi :)
ZeeK 05.01.2004 u 12:59:32 profil autora
misson accomplished...je li se isplatilo cekat, ajde da cujem!
nakon asterixa (letvica je bila postavljena na 7 metara :) krenuli smo na one karaokoe u davora i digli drugu nagradu (10 piva:) sa gibbovim zlatnim godinama. prva je bila neka cura 'sa smijem se'-jinx-i. sto se nisi javio poslije. kako je bilo u berhani (tako nekako) i sto je li inventar prezivio:)
zomri 07.01.2004 u 20:01:55 profil autora
hej zeek, inventar nije preživio. e, to je trebalo vidjet. gomila je jedva docekala zeleno svjetlo da pocne rusit sve oko sebe. Komadići stolova i stolica letjeli su na sve strane. Sve uz zvuke nekog heavy metala koji je bio savršena muzička kulisa za ono što se dešavalo unutra. Samo kontam šta bi bilo da je neko ko nije znao šta se zapravo tu događa uletio dok sam lomio nogu šankerske stolice :))
Za one koji u čudu čitaju ove redove da kažem da je riječ o demoliranju inventara kultnog kluba Barhane pred renoviranje objekta. Zeek je bio baš taj dan i planirali smo zajedno ići tamo međutim broj telefona koji sam dobio od Pilija bio je nedostupan cijelo vrijeme dok sam bio kući. Znam, nisam ispunio obećanje, a i mislio sam da ćeš doći poslije sam gore pa ćemo se reko ipak vidjet. My fault, sorry još jednom...