Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
marsovac 26.07.2003 u 19:08:25 profil autora
A battle of gigantic proportion is looming in the neon underground of New York City. The aries of the night number 100.000 they outnumber the police 5:1, and tonight they're after the Warriors-a street gang blamed unfairly for a rival gang leader's death.
This contemporary action-adventure story takes place at night, underground, in the subculture of gang warfare that rages from coney Island to Manhattan to the Bronx. members of the Warriors fight for their lives, seek to survive in the urban jungle and learn the meaning of loyalty.

Based upon the novel by SOL YURICK.

Directed by WALTER HILL.

1979 PPC

P.S. Neki dan sam gledao bande iz New Yorka sa Leonardom di Capriom, film temeljen na istinitim događajima iz povijesti N.Y.C. Mene je ovaj film fascinirao kao klinca, a i danas mi ima svoju težinu premda je definitivno prošlo svršeno vrijeme.
vlado 28.07.2003 u 14:59:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ah, klasik...
Gledao sam ga trocifreni broj puta.
Pitanje je samo:
koja je tuca najzesca?
bejzbolasi ili koturaljkasi?
marsovac 31.07.2003 u 12:06:55 profil autora
Bejzbolaši, probaj zamisliti da to netko sa baseball palicom opandrči po glavi stanovnika. Boli.
Kaj misliš o onim babama (lizzies)? Ili što se dogadja kad muško razmišlja krivom glavom?
Hadzo 31.07.2003 u 16:22:36 profil autora
Genijalan film, Warriors, mislim. Ali što mi nije jasno, kako si samo uz ovaj sjajan film uspio spariti glupost zvanu Bande New Yorka?
marsovac 02.08.2003 u 19:14:24 profil autora
Jednostavno. Samo sad se baš i ne sjećam koja mi je bila veza, mislim da se jedan i drugi dogadjaju u N.Y.C. - u, a bande sam gledao nedavno i onaj tip butcher, nekako mi se uklapao u ikonografiju filma i bilo je još toga s obzirom da je slična tematika.
@ 02.04.2004 u 20:30:58 profil autora
Warriorsi su genijalan film a nisam ga gledao od ranih devedesetih samo sam si soundtrack nabavio. Nisam se dugo 'napajao' djetinjstvom.
Bande new yorka imam evo upravo na divx/u. Gledo sam ih bez zvuka prvo odnosno sam si sam pustao muziku i zurio u monitor bezveze. Brijem da cu ih pogledat. Kaj ja znam. Nikak da se dokopam malo pametnijih filmova, ne volim bas doba prije kompjuterizacije. Mislim.. Nije da ne volim, al bi si bas htio pogledat film sa malo tehnologije a ne koplja i sjekire. Al ono realne tehnologije a ne napuhavanja i gluposti. Ima tko kakvu preporuku? Cyberpunk neki film. Ali nemojte mi rec Matrix.. malo ipak blize.. ak je iko snimio. Tesko, jelda. Jebena cenzura. Jebiga.
Sta ces. Drzavni neprijatelj sa Will Smithom je ok film .. dobro je nabrijan.S te tehnoloske strane. Opet, ja bi da je jos jace nabrijan. Ono.. da ekipa prica preko bulje npr.
Ha ha ha. da da zvjezdane staze bi trebo gledat.
Cen\zu\ra.
Kidam odavde. warp 9