Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
Gospodnetić 19.07.2003 u 23:53:15 profil autora izmijeni

Mislim da kao teolog tesko mogu izvuc bolji naslov za temu koja slijedi. :)
Mozda ce nas zenski dio foruma mrzit jer je vecini sport na tv-u nocna mora, no Bozo Susec me danas podsjetio na nebrojene provale koje godinama slusam na tv-u i moram to podjelit s vama.
Ide dokumentarac o povijesti svjetskih atletskih prvenstava, pusta se originalan Bozin komentar iz Helsinkija 1983 gdje pobjedjuje Jarmila Kratochfilova. Jarmila izglead ko Bob Sap a perikom, sam kaj je bijela.Prigushitelj.
Inace, njezin rekord i dan danas stoji,brijem da je to najstariji vazeci svjetski rekord. I na kraju veli Bozo: Neka misli svatko sto got hoce, ali Jarmila je cura! Cura! Cura i pol! A mozda i vise od toga... :)
Naslov potice od omiljene recenice a ma bas svakog nehrvatskog komentatora: Na stadionu tom i tom okupilo se oko 5000 promrzlih dusa ...etc... Meni je to oduvijek bilo sjajno!
Jel se neko sjeca incidenta sa Milojkom Panticem i Snjezanom Pajkic? To mi je do dana danasnjeg jedan od najgorih ikad koje sam bas glado u zivo...
Jel i vi nekad osjetite gledajuci neke nelagodne situacije na tv-u da je to too much, previse i morate okrenut program? Ja da...dost cesto...ali bas neugoda zato kaj se neko zakopava...skroz.
Snjezana je bila favorit utrke, to je bilo na omladinskom svjetskom atletskom prvenstvu u Beogradu. U utrci je sudjelovala i jedna Ruskinja vrlo slicna Snjezani a i vrlo slicnog broja. Fakat sam od starta slutio disaster...i desilo se.
Snjezana je totalno podbacila, bila je medju zadnjima...a Ruskinja je pobijedila, i kako je trka tekla Milojko je bio sve ushiceniji i zaneseniji. Kad je Ruskinja pobijedila, on je poludio od Srece! Snjezana je prvak sveta! I sad....sve se to malo stisa, svima je na tv-u vec jasno da je Snjezana razocarala jer su na tv-u potpisali pobjednicu i pokazali Snjezanu tuznu i razocaranu, a Milojko se dere i zove ju k sebi u komentatorsku kabinu!
Prvo pitanje: Jeste li srećni? :))
Ova shuti. Valjda ne vjeruje da je frajer tolko lud i da ju provcira!? Pa ovo je ogroman uspeh Jugoslavenske atletike bla bla...
Ova shuti...
Uglavnom, kad je shvatio, ispricavo se do kraja prijenosa. Snjezani, nama gledaocima, njenoj familiji...svima. :)
Ili legendarni Nikitovic! E njega sam fakat volio, on mi je bio jedini simpatican od Srpskih komentatora. Znao se sprovaljat al je bio iskren i cinio mi se dobrocudan. Slicno ko danas Mutic, sam kaj Nikita ziher nije tolko cugo.
Nikita, strucnjak za boks, imao je dozivotnu pretplatu na komentiranje Beogradskog pobednika. To je bio fakat dobar boksacki internacionalni turnir. I boksaju neki Kenijac i Svedjan. Veli Nikita: za gledaoce koji su se kasnije ukljucili, Kenijac je ovaj u plavoj opravi :)
I kad smo vec kod Mutica: Prijenos umjetnickog klizanja, i veli Mutni: Surya Bonali dobro radi piruete! Ali sjecam se ja jedne Njemice iz 1900..neznam koje godine koja je takodjer dobro radila piruete, a sta joj to sad vrijedi? :)))
Ajde da cujem vase omiljene favorite ali koje ste bas gledali, ono ne da su narodna predaja?? :)
Oduvijek sam to zelio negdje skupljat...please !? :)

Izmjenio - Gospodnetić u 19.07.2003 23:56:41

Izmjenio - Gospodnetić u 20.07.2003 0:56:58

14.05.2024 u 01:29:17
 
oblikovanje:
sadržaj: