Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
zomri 23.09.2003 u 13:28:37 profil autora
nisu se raspali, vec samo privremeno obustavili rad jer je ako se dobro sjecam jedan njihov clan otisao na studiranje ili tako nesto u ameriku. dakle, moguce je da ce nastavit s radom.

i da, imam njihova dva albuma: become i igracka placka sto znaci da imaju vise od jednog. inace su prilicno dobri pogotovo na igracki! ono jest da me malo nervira srpska verzija pidzin inglisa al da se mogu slusat - mogu.
sally 23.09.2003 u 13:42:35 profil autora
the decemberists. filipe, i to ti stize.
jako jako dobro. pitchforkmedia im nizu osmice...
dulce 23.09.2003 u 13:51:03 profil autora
nisam mislila na evu nego na brejkerse, van gogh i orgazam. za evu sam vjerovala da su iz novog sada, al eto ispade becej.
od sile imam zadnji album 'sunca'. mozes ih poslusati ovdje
Link
fin albumic. favoriti su mi prva i peta.
od kande kodze i nebojse nemam nista, a slusala sam ih na soundtracku iz munja i znam da ih je neko nekad pusto na nekom partiju , album 'igracka placka'. al nikad ne dodjoh do njega.
je li neko slusao tonzentrale od vlade divljana? vlada mi je pravi muzicki genije. onaj ko voli jazz u kombinaciji sa akustikom i elektronikom, voljet ce i ovaj album. cd je izasao u produkciji b92, tako da sam ga morala narucivati iz bg-a, ali ga mozete cuti i na ovom gore linku.


sadrzaj je izmijenio/la - dulce u 27.09.2003 u 13:03:52
dulce 23.09.2003 u 13:52:11 profil autora
hm. ovo izgleda nesto ne ide... kako ono bi sa linkom? ja sam stvarno imala dobre namjere, ali eto nije islo...
Filip 23.09.2003 u 19:47:57 profil autora
da, da. mislio sam nakon drugog albuma. jebiga!
imam onaj become. jedan moj frend je bio njihov veliki fan. pa kod njega sam slušao i drugi album. a ako me sjećanje dobro služi moj frend mi je rekao da ova dvojca su radili neke samostalne projekte, a dali će nastaviti sa radom, vrijeme će pokazati.

sally, moram priznati da nisam znao puno o the decemberists. al nemam više sumnje u njihovoj glazbi od kad sam pročitao ovo na allmusic.com: "Colin Meloy leads the Decemberists, a five-piece outfit whose pop sound has listeners comparing the band with the likes of Neutral Milk Hotel and Belle & Sebastian."
zvuči zanimljivo. hvala ti puno!!!

i da.. dulce, zamjeni ono url koje je u uglatoj zagradi sa a i /url sa /a



On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 23.09.2003 u 23:18:30 profil autora
a slusala sam ih na soundtracku iz munja


"izlazim i nema me ceo dan, a gde sam? otkud znam" to je meni tako super stvar. čuo sam još 3 njihove pjesme i sviđaju mi se. sa soundtracka munja, sviđa mi se remix 'zapremine tela' (darkwood dub).

ako me memorija ne vara, prvi album kande, kodže i nebojše objavljen je u veljači 1996. godine i zove se 'guarda toma'. drugi je 'igračka plačka', a treći je 'become'. 'guarda toma' je reizdana skupa s debi albumom velikog prezira. obadva su u jednoj kutiji, možda čak i na istom disku.

dulce, hvala na linku.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 23.09.2003 u 23:22:19
dulce 27.09.2003 u 13:03:12 profil autora
molim lijepo. the pleasure was all mine.

hvala vama na instrukcijama za buduce linkove. :-)