Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 13.07.2003 u 19:30:10 profil autora
jel neko cuo za momka zvanog Dizzee Rascal? ja sam skino par stvari i ono momak je nadaren for real. nisu mu dzaba prikacili etiketu novog trickyja, niti su mu pitchforkovci dali 9.3 (ipak ne daju to oni svakome).

e, mene interesuje ima li se gdje album za skinuti? vise bih volio ako imate neki sajt sa empetrojkama, pa eto...

Tonci, pomagaj...
Tonci 14.07.2003 u 20:39:54 profil autora
Koliko je meni poznato, nijedan od UKG mp3 sajtova nema Dizzeejev album za download, pa ti preostaje soulseek.

Od nešto malo stvari što sam čuo nažalost nijedna nije u rangu "I Luv U", koja je stvarno dostojna svog tog bjesomučnog hajpa, i još puno više od toga. (Mislim na gabba-like brutalni original, a ne Sharkyjev orijentalni remiks). Reakcije na album u kojem se hvali Dizzeejeva "ranjivost" i sl. ne djeluju mi osobito ohrabrujuće, ali ću se strpiti dok ga ne čujem u cijelosti.

Ako će ti biti što od pomoći, imaš jako iscrpnu raspravu o Boy In Da Corner na ILM:
http://ilx.wh3rd.net/thread.php?msgid=3590522
zomri 14.07.2003 u 21:39:05 profil autora
ja i jesam samo cuo I Luv U koji sam skino sa gabba.net/amp prije par mjeseci. i to me totalno razvalilo, pa sam se javno nadao da ce album biti bomba. sad si mi ubacio zrnce sumnje...