Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 10.07.2003 u 08:49:14 profil autora
Podjećam da su u dnevniku svježu zapisi, u slučaju da netko propušta dnevnik jučer i danas (što mu se ne može zamjeriti s obzirom da je danima vladala suša)
Ja ću morat prestat čitat dnevnike. Previše se uživljavam i nerviram. Točno osjećam kako mi raste tlak kad čitam.
Koji sam pacijent:(
Hadzo 10.07.2003 u 09:53:32 profil autora
He he he, Dju, zamišljam situaciju u kojoj Daddy namrgođenom nadobudnom junoši govori kako je njegov kolega "pušač njegovog kurca", jebeš ga što si je time možda zatvorio vrata Exita za vijeke vjekova, al' fora je fora. Morat ću možda zatražiti dopuštenje da taj izraz počnem koristiti za neke osobe koje i sam znam a kojima savršeno pristaje...Yes!
trixy 10.07.2003 u 10:22:21 profil autora
hvala dju, mislim da je i darko negdje podsjetio na novi upis u dnevnik. i ja sam odustao od provjeravanja nakon preko nekoliko puta.

ne mogu izdržati a da se ne osvrnem na ovo:

kaže daddy (između ostalog): "sve kul, dao sam im kazetu, krećemo prema new now-u (novi sad)"

može i new usa
vlado 10.07.2003 u 19:51:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mene dnevnici bas zanimaju, pogotovo u kontekstu dogadjanja u Sarajevu... Onda, na pocetku nastupa Pipsa u onom kaosu, imao sam viziju covjeka koji, otprilike, baca stolice po backstage-u... Nekog tipa "backstage-bodyguard"-a. Mislim, zasto manager NE IDE sa bandom na vaznije koncerte tipa Exita ili Lenta, da zaštiti band u organizacijskim pizdarijama, koje su, izgleda, PRAVILO?
Ovo samo pitam, vidim da je Daddy toga svjestan... samo ono, sto rece Dju, ima nas koji se nerviramo... a i sto rece Hadzo, zivci su potrosna roba.