Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 02.12.2002 u 23:38:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jednom sam htio dat otkaz u jednoj firmi (jebali su me u zdrav mozak, shvatit cu kasnije), ali bio sam jako mlad, jako sam se bojao i nije mi bilo bas svejedno... I tako sjedim ja kod kuce, ne mogu da spavam i ne znam sta da radim. Toliko sam bio sjeban, da mi se cijeli "Fred Astaire" odvrtio do (pred)zadnje pjesme, a da uopce nisam bio svjestan ni jedne pjesme dotad (mislim, obicno slusam muziku koju pustim)... I onda je dosla "Na putu prema dole"... Slusao sam pjesmu, vrlo pazljivo, upotrebio sam je kao filter, uporedjivao, ocjenjivao (muskarci smijesni, zene gole, mali tasti zajebanti, mozes sjedit, mozes leci itd.), a kad su dosli stihovi "... al ti loptu nisi znao dodati.." ugasio sam CD-player i smiren otisao spavati.
Ujutro sam (sa osmijehom na licu) dao otkaz u spomenutoj firmi, a ona je propala u sljedeca tri mjeseca. Pare koje sam na buku izvukao to jutro, bile su zadnje pare koja je ta firma nekome platila.
Fala Pipsima...

Mislim, necu bit patetican, ali jel se nesto slicno nekom desilo?

P.S. Daddy se ne racuna... ;)

P.P.S. Sorry, sad sam skonto da je bilo bolje da sam ovo stavio pod "ostalo ", pa ako administrator ili ko vec moze...

Izmjenio - vlado u 02.12.2002 23:42:21
johnnykola 08.12.2002 u 12:31:36 profil autora
sta je bilo!? reci!
ih, koliko samo puta s onim stihom:
'sad ti je jasno
da si jeftin nikom
potreban.'
ipak, iako je stara i sama, gospodja nada jos uvijek zivi na aparatima.
to se cak i rimuje malkice.
dju 09.12.2002 u 12:11:17 profil autora
Ljeto '85 mi je najplesnija pjesma od Pipsa, tu i tamo je stavim kao zvučnu podlogu svojim solo plesnim nastupima doma. Motorcycle Boy me obasjavao optimizmom u danima kad sam se emotivno raspadala. Danas oba albuma zavrtim zbog čistog užitka, a dva prva zbog nostalgije.
Pipsi su mi daleko najbolji bend na brdovitom Balkanu, i fakat sam sretna što smo suvremenici.
tristam 10.12.2002 u 08:03:28 profil autora
bog (album) je uvijek bio pojam neopisive sreće i ispunjenosti nekom neobjašnjivom energijom. hodam ulicom i kontam si kako sam trenutno najsretniji lik od svih koje srećem. to mi je prvi album uz koji sam uspio tako nešto doživjeti i zato će ostati uvijek na prvom mjestu te neke moje top liste. desetka.
johnnykola 11.12.2002 u 08:11:31 profil autora
sta je bilo!? reci!
nesto sam kontao i shvatio da su fred i bog takvi betoni da sve kad bi dudo krenuo na turneju s edwinom poom ja ga se ne bih odrekao. ali nikad mi nece biti jasno zasto pipsi tako rijetko imaju gigove. pa bilo bi red djeliti karte za vjecnost bar jednom godisnje u svim vecim 'metropolama' brdovitog balkana. cheers!!!

johnny
dinar 11.12.2002 u 11:54:34 profil autora
Ja bi samo dodao na vladotovu(draze mi je nego vladinu) prvobitnu temu...
Ima miljon situacija kad pojedini stihovi/cijele pjesme pasu raznim situacijama...i slatko je oplemeniti takvu situaciju takvom asocijacijom...ali sada bi bilo koje moje navodjenje zvucalo pateticno pa mi se ne pise takvog sta...
Inace, bilo je dana kad smo frendovi i ja pricali medjusobno satima samo na stihove od pipsa...eto, i to se moze!
vlado 11.12.2002 u 15:40:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma naravno, jednostavno se potrefi, nekako ti sjedne, da li zbog nekog stiha, zvuka glasa, sta ja znam. Bas sam pricao s frendom kako zapravo se najvise vezes one stvari ciji se 'razvoj' poklapa sa nekim tempom tvog zivota: meni je 'Bog' SADA najbolji album od Pipsa. Iduci mjesec bi mogao biti 'Fred...' ... opet...

Izmjenio - vlado u 11.12.2002 15:41:28
DanMrak 17.02.2010 u 15:24:20 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Počela sam pisati... Pa sam obrisala. Budem jednom. Nemrem se koncentirati sada i tu :) Sviđa mi se tema.
delboy 18.02.2010 u 02:14:34 profil autora
Svaki dan se izdiktira poneki stih Pipsa;bilo to ujutro,popodne na poslu ili navečer,jebo te patak-život je kratak...
cobalt 06.04.2010 u 15:33:07 profil autora
lubeeeenice!!
u mnogo njih sam prepoznao ili sebe ili neku drugu osobu pa i određene situacije u životu...
preks 07.05.2010 u 15:26:05 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
slažem se,pipsi se mogu svrstati u razne životne situacije.
Jedan od stihova koje volim i koji je uvijek dobro došao:
''''Sad ti je jasno da si jeftin,nikom potreban,sad ti je jasno da se vozimo niz tobogan,na FENOMENALAN dan...''''
gogolj 09.05.2012 u 19:46:27 profil autora
kaže sestra piva malome kao uspavanku "gume na kotačima" :)♥
midnightmoon 09.05.2012 u 22:26:02 profil autora
ja se uvijek sjetim "slanog" kad se ljuljuškam u mreži na trijemu. :)