Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
markos 03.07.2003 u 11:53:44 profil autora
...kao software mislim. Zaista me nervira sto se svako malo rusi i sto cesto ne mogu uci i sto npr u postu koji ima 12 stranica moram ici odmah na prvu stranicu a ne na zadnju (a to je nesto sto vecina foruma ima), quick reply, pretrazivanje foruma, statistike, itd, itd... Mislim da bi to trebalo promijeniti. Ako je potrebno nudim i konkretnu pomoc (web space, konfiguraciju i kreiranje novog foruma, itd...).
dju 03.07.2003 u 15:02:52 profil autora
mene silno nervira i ono "izmjenio" i to iz dva dobra razloga. prvo, fali jedno "i", ispravno je "izmijenio", a drugo, šovinistička spika. ja sam, naime, izmijenila! i treće, što će nam to uopće? važno je da nitko drugi ne može intervenirati u naš post, a što će svatko od nas prtljati po onom što je napisao, to se ostalih ne tiče.
i naravno, opet ponavljam - tražilica!
waiter in his 60s 03.07.2003 u 22:00:12 profil autora
sve navedeno
daddy 03.07.2003 u 22:47:53 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sa svim se slažem. nego, gospon markos - da li biste meni laiku mogli pomoći da sam mogu updatirati SVE PISANE (dakle, ne bi se miješao u FC i buduću yayinu rubriku ili buduću galeriju) rubrike (tipa VIJESTI i AF, možda i RIJEČI itd.)??? ako da, naravno, uz adekvatan honorar, molim te javi mi. webmaster ovog sajta nije primarno programer, pa mi je svaka pomoć izvanredno dobrodošla. vezano uz sve navedeno, uskoro očekujte novi izgled i sadržaj sajta. oh, da, da, znam koliko kasnimo. ipak, nikako si ne mogu pripisati odgovornost za to.
Filip 03.07.2003 u 23:15:44 profil autora
fakat, treba nam tražilica! dešavalo mi se da neke stvari sa foruma tražim i 20 minuta!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 04.07.2003 u 00:46:53 profil autora
meni cesto otvara rubrike bez tema. npr. ostalo - dodaj novi post. kad ponovo kliknem bude sve u redu.
trazilica - i ja glasam za.
izmijenio - dobro, dju, sad... ;)
i... ne radi mi ono, prikazi teme samo od jucer...
markos 04.07.2003 u 12:15:23 profil autora
Ja sam mislio da tako nesto vec imas slozeno(posto imas par .asp stranica). Nema problema, ja ti to mogu sloziti, pitanje je koliko ti to hitno treba i koliko tih rubrika ima (idem na godisnji 19.7 i nema me mjesec dana, tako da bi bilo zgodno da se pozuris s tim, a meni ne bi trebalo vise od 2-3 dana da to sredim). Bilo bi zgodno napravis neki popis rubrika za koje zelis imati online administraciju i updejtanje da vidim koliko toga ima i da znam odabrati prikladan nacin kako bi se to dalo najbolje izvesti. Novac naravno necu uzeti, to ti je valjda jasno.

Inace, postavljanje novog foruma samo po sebi nije problem, problem je prebacivanje korisnika i poruka sa starog foruma na novi. Vrlo vjerojatno bi se ljudi morali ponovo loggirati a i s porukama ne bi islo bas lako i to je onda gnjavaza.

dju 04.07.2003 u 20:32:45 profil autora
markos, bravo! :)
waiter in his 60s 04.07.2003 u 21:56:48 profil autora
nema ništa dok stvar u svoje ruke ne uzme
forumaš
johnnykola 05.07.2003 u 12:07:47 profil autora
sta je bilo!? reci!
i ja bih volio, ako je to moguce, da kao podforum u okviru novog foruma ostane i ovaj. bas bi bila fora.
vlado 05.07.2003 u 12:10:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
KONAČNO!!!!!!
vlado 06.07.2003 u 13:00:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mislim, konacno...
zv 07.07.2003 u 16:10:31 profil autora
to do: svaš
Nije lako kad te vole
Nije lako
I kad si zabavan/smiješan
Umoran/bijesan

- "sedam dana vam je dovoljno za puc."
/glumac uvrijedeno skuplja svoje prnje s prasnjava poda i odlazi u mrak reflektora./
waiter in his 60s 07.07.2003 u 20:29:33 profil autora
markos, da li bi bilo skupo omogućiti nam
da imamo avatare?



markos 08.07.2003 u 10:53:12 profil autora
Vidi, ja nemam pojma sto ce daddy odluciti, razmijenili smo dosad samo jedan mail, pretpostavljam da covjek nije stigao odgovoriti zbog exit-a. Dakle, ne znam hoce li mijenjati forum i ako hoce koji ce izabrati. Koliko sam ja shvatio njemu je moja pomoc bila potrebna vise zbog novog sajta i isprogramiranja nekih stvari da njemu poslije bude lakse odrzavanje, a ne zbog novog Foruma.

Inace, sto se Foruma tice, njih ima podosta dostupnih na netu, samo treba izabrati. Ja na svom sajtu koristim Snitz Forum koji mi se svidja (http://www.stripovi.com/Forum) ali on nema avatare (ako mislimo na isto - jer u ovom topicu "Avatari" ljudi ustvari govore o smajlijima), mada se mogu naci i Forumi sa avatarima, nije to problem. I svi su free, naravno. Dakle, kako tata kaze; Prvi maj, Pirot:-)
daddy 08.07.2003 u 11:41:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
markos, ne mogu vjerovati da ti se webmaster još nije javio, dao sam mu tvoj mob prije 3 dana. ja nemam znanja niti sam plaćen da s tobom kvalitetno razgovaram o tehnikalijama na sajtu. ispričavam se, znam da ideš na godišnji. sredit ću to.
zvone, ne rise, znaš da te volim i ja te ne pljujem. računam na tebe, ali ne moram uvijek tebe zajebavati za sve što mi treba, mada na tvoju pomoć računam.
ajd, čuvajte se.
vlado 08.07.2003 u 12:17:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja bi samo jednu malu, da pripomenem, a vec dugo hocu:
OK, ovo, ovaj sajt i forum su proizvodi. Neki ljudi su placeni da ovo rade. Postoji gazda. I tako. Sve OK.
Samo ja fakat ne kuzim zasto se ovi kontakti nisu obavili prije? To je bio najmanji problem. OK, necu sad da serem, ali ono...
Zelim samo da ukazem na vec utvrdjenu i provodjenu solidarnost medju clanovima foruma. Napraviti nesto za forum, vjerujem da nikom nije problem. Na kraju krajeva, mi ipak i slusamo Pipse... Sto znaci da bi i pored ispitnih rokova nasli vremena.
A ne govorim o ovome zbog onog sto je bilo, vec zbog onog sto dolazi.

Btw. Zv, pricali smo o tome, fakat, ne seri.
markos 08.07.2003 u 12:37:06 profil autora
Ne, nije se javio, ja sam mu i mail poslao. Ali nema frke, jos ima vremena. Cura mi ide doma sutra tako da ostajem sam u zg-u sljedecih 10 dana prije odlaska na more pa cu vjerojatno imati vremena na pretek, pogotovo preko vikenda.

Ipak, sada se osjecam pomalo glupo nakon zv-og posta, ispada da se ja sad nesto uvaljujem na silu mimo drugih, a to zaista nisam zelio. Ako mogu pomoci, to cu rado napraviti, ali ne zelim se nametati i laktariti.
zv 08.07.2003 u 19:23:24 profil autora
to do: svaš
nu kaj me sad jebete, pa znate da ja volim pretjerivat... i glumatat... naravno da no frx at all.
dju 08.07.2003 u 20:05:38 profil autora
zv-ova pozicija je neugroziva, on će uć u anale kao prvi kreator foruma, jedan od njegovih duhovitijih sudionika, te kao postavljač najnerazumljivijih natječaja.
mi ga svi volimo i nosili bismo majice s njegovim imenom ako bi se pojavile na tržištu :)
vlado 09.07.2003 u 13:37:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nema potrebe da se dodvoravamo ZV-u... Ko ga jebe... Bolje bi mu bilo da se spremi za posao u 9. mjesecu...